Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera, 22mp, boxa, etajul 1, renovata,  zona Blascovici Timisoara
4
6

Garsoniera, 22mp, boxa, etajul 1, renovata, zona Blascovici Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o garsoniera aflata la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, situata in zona Blascovici din Timisoara. Garsoniera are o suprafata utila de 22mp, compartimentata astfel: - 1 camera - 1 chicineta - 1 baie Confortul termic este asigurat prin intermediul ...

1908 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Eso Giroc 87000
5
9

2 camere Eso Giroc 87000

vând apartament cu 2 camere bloc nou , la cheie , loc parcare , balcon , încălzire centrală , la cheie toate utilitățile etaj 1 , aproape de mijloacele de transport este în Giroc lângă benzinăria ESO tel 0727516012

1582 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
3

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii
3
4

Apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii

Vand apartament cu o camera pe bulevardul Cetatii , suprafata utila este de 24 mp . Are gresie , geamuri termopan , izolat termic . Este situat la etajul 3.

Cetatii, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si 2 bai, zona Elisabetin
20
9

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin - Iuliu Maniu, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter. Anul constructiei 1940, structura caramida, ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat Centrala Proprie Totul Nou Zona Sagului Shopping City
6

Apartament cu 4 camere, decomandat, 2 bai, centrala proprie, calorifere noi, instalatie electrica, refacut de la zero, totul nou, su: 78 mp, plus 2 balcoane, in total 90 mp, etaj 3 din 10 bloc cu lift nou, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat Pret: 145000 Euro Negociabil Tel: ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii
1
4

Vand casa in Timisoara langa Casa de pensii

Proprietar,vand casa 600 mp construti si 600 mp teren in Timisoara,langa Casa de pensii,toate utilitatile apa,canalizare,curent,gaz,centrala proprie 420000 euro.

700 EUR/m2 | 600 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro  mp 1

Teren de vânzare - Dumbrăvița, Comision 0, direct de la proprietar 80 euro mp

Comision 0, direct de la proprietar Se oferă spre vânzare teren intravilan situat în Dumbrăvița, pe Strada Speranței nr. 3, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către principalele artere. Utilitati: apa, curent, gaz Detalii teren: Suprafață totală: 1 930 mp Teren intravilan pe care se ...

1,930 m2

Timisoara, Timis

Vila- Elisabetin
8
10

Vila- Elisabetin

Vand vila, P+E+M, compusa din living mare, bucatarie, 4 camere, 2 bai, camera tehnica, terasa de 30 mp, garaj pentru 3 masini, teren total 420 mp, zona Elisabetin. Pret: 380 000 euro

1000 EUR/m2 | 380 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei
7
7

Proprietar- teren Calea Urseni, str.Ciocarliei

Proprietar vand 600 mp teren intravilan, front stradal 22.22 m, situat pe Calea Urseni, dupa centura, mai exact pe str. Ciocarliei.Case locuite si in constructie, langa teren Apartine administrativ de Mosnita Noua. Utilitati: curent, gaz. Teren ideal pentru casa individuala, duplex sau bloc Pret: 127 ...

600 m2

Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

9200 mp in centrul comunei Ghilad
1

9200 mp in centrul comunei Ghilad

Vand 9211 mp teren intravilan, in centrul comunei Ghilad.Utilitati: curent, apa. Pret: 110000 euro

9,211 m2

Timisoara, Timis

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani
6
12

Proprietar-teren Calea Urseni- zona La Fantani

Proprietar- vand 720 mp, front stradal 26,75 m,situat in zona Calea Urseni, langa str.Arnicai,zona La Fantani.Teren excelent pentru casa individuala sau duplex. Langa teren este zona verde. Case construite in apropiere. Ideal si ptr. investitie. Utilitati: curent ,gaz f. aproape ( aprox.70 m) Pret: 65 ...

720 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
5

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.
16
1

Bloc nou,tip vila,Dumbrăvița.

De vânzare apartament cu două camere pe două nivele, cu o suprafață utilă de 59 mp. La primul nivel ,care se afla la etaj 1: livingul cu bucataria open space si o baie La mansarda ,se află dormitorul cu un dressing mare. Apartamentul beneficiază de terasă si de loc de parcare Localizare excelentă, ...