Promovat
2 Camere | Tipografilor | Proaspat Zugravit | Investitie | Comision 0
16

De vanzare | 2 Camere | Tipografilor | Proaspat zugravit | Ideal pentru investitie | Comision 0 Situat intr-una dintre cele mai apreciate zone din Timisoara, acest apartament combina o locatie privilegiata cu un potential unic. Amplasat langa Scoala Generala 16, ISHO, IPJ si mijloace de transport in ...

2017 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in zona Iosefin
11

Apartament cu 3 camere in zona Iosefin

Heigl Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă centrală, într-un imobil cu valoare istorică, construit în anul 1900. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 88 mp, la care se adaugă un balcon generos, oferind un spațiu plăcut pentru relaxare și socializare. Situat ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camara si gradina de vanzare, Ciarda Rosie, Timisora
4
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Timis, Timisoara, zona Ciarda Rosie. Imobilul este amplasat la parterul unui bloc nou cu 3 etaje si are o suprafata de 36 mp, la care se adauga gradina proprie de aproximativ 20 mp. Compartimentare: • Camera • Dressing • Baie Caracteristici: • Bloc ...

1944 EUR/m2 | 36 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Teren de bloc cu 12 apartamente si SAD | Lipovei
2

Teren de bloc cu 12 apartamente si SAD | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in Timisoara, zona Lipovei. Planul urbanistic de detaliu a fost aprobat! Suprafata: 822mp Regim de inaltime: S+P+3E POT: 40% CUT: 1.5 Hmax. cornișă pentru = 15m Hmax. totală = 18m Informatiile ...

822 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia
7
12

Apartament 3 camere Decomandat Baba Dochia

Agentia Imoclas Vand apartament cu 3 camere confort 1 decomandat 82 mp cu 2 balcoane 2 bai la etajul 3 camera

1280 EUR/m2 | 82 m2

Baba+Dochia, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Piata Unirii
5

Apartament 1 camera Piata Unirii

Blitz îți propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în inima orașului, în zona Piața Unirii. Cu o suprafață utilă de 38 mp, proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier sau închiriere pe termen lung. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând teren agricol 2

Vând teren agricol

Vând teren agricol.4 hectare comasat .Situat la nodul rutier A1Buzias-Lipova în zona Topolovățu Mare -Cralovat. Bun pentru sistemele de fotovoltaice. Preț negociabil 65000 euro.

4,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand pensiune functionala, pretabila si clinica sau alte activitati!
13

Vand cladire P+E, 470 mp utili, teren 800 mp, 2 fronturi stradale, acces auto, casa e compusa din 5 camere(4 au baie proprie) plus 2 apartamente co 2 camere si baie, bucataria este la comun, inpreuna cu un living spatios la intrare. in curte se afla o terasa spatioasa, loc de gratar si o piscina foarte ...

1766 EUR/m2 | 470 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Zona Braytim - Musicescu. Complet mobilat si utilat. 2 parcari.
12

Vand apartament cu 1 camera in zona Braytim, bloc NOU- pozitie EXCELENTA - aproape de Biserica de pe strada Tosca Musicescu, bucatarie separata - spatioasa, mobilat si utilat la cheie, inclusiv electrocasnice, centrala proprie cu incalzire in pardosea, rulouri electrice. Doua locuri de parcare. Pret ...

2203 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
15

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de beton, ...