Promovat
Duplex premium de lux în Moșnița Nouă   zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase
5
1

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase

Duplex premium de lux în Moșnița Nouă zid dublu, eleganță, rafinament și finisaje spectaculoase Doar o unitate mai este disponibilă Vă prezentăm un duplex exclusivist situat în Moșnița Nouă, pe Strada Pupezei nr. 17, realizat cu atenție la fiecare detaliu și finisat la standarde premium. Proprietatea ...

1810 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+E de 7 camere, SU=240 mp  in  Balcescu
11

Casa P+E de 7 camere, SU=240 mp in Balcescu

Căutați o proprietate cu potențial imens în una dintre cele mai exclusiviste zone din Timișoara? Silvis Imobiliare vă oferă spre achiziție o casă generoasă, situată pe un teren de 638 mp cu un front stradal de 20 ml și acces auto. Casa este formată din două apartamente spațioase, unul la parter și unul ...

1833 EUR/m2 | 240 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa cu teren in Fratelia
6
43

Casa cu teren in Fratelia

Casă de vânzare în zona Fratelia Timișoara Oportunitate ideală pentru investiție! Vă propunem o casă nelocuită, situată într-o zonă liniștită din Fratelia, Timișoara, cu teren generos de 814 mp din care 120 mp construiți. Imobilul necesită renovare, însă oferă un potențial imens pentru a fi transformat ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti
5

2 cam etaj 1 zona Parcul Botanic Piata Marasti

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, etaj 1, posibilitate montare centrala proprie, zona Centrala, langta Parcul Botanic, la 1 min de Iulius Mall. Pret: 96000 euro, fix Tel: O736170308

2400 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului
10

Apartament cu 2 camere centrala proprie Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

2038 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului
10
1

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat Aradului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, baie cu geam, su aprox 55 mp, mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala proprie, situat la atajul 3 din 4, zona Aradului Est. Pret: 94500 euro, usor neg Tel: 07 arata numarul

1718 EUR/m2 | 55 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament istoric deosebit în Palatul Ágoston Galgon – Timișoara, Ultracentral
10
4

Blitz Imobiliare vă invită într-o poveste din Timișoara veche… Pe una dintre cele mai frumoase străzi ale Timișoarei, în inima orașului vechi, se ridică semeț un palat cu suflet – Palatul Ágoston Galgon, martor tăcut al peste 100 de ani de istorie, artă și rafinament urban. Aici, la etajul său nobil, ...

3537 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

 Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei
15
3

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei

Blitz va propune spre vânzare un apartament semidecomandat, cu 2 dormitoare, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid și dublă intrare – atât din scară, cât și direct prin spatele blocului (ideal pentru flexibilitate sau chirie separată). Suprafață utilă: 55 mp + balcon 2 intrări – una prin bloc, ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis