Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISON 0%. Pret promotional. Finisaje peste medie.
10
3

COMISON 0%. Pret promotional. Finisaje peste medie.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport, magazine, scoli. Incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent pt controlarea ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandate | parter | renovat | acces facil | zona Soarelui
15

Daca iti doresti un apartament decomandat, spatios si accesibil, aceasta proprietate de 2 camere, situata la parter și cu 50 mp, te asteapta intr-o zona linistita si bine conectata. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil renovat, ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Individuala Mehala
10
16

Casa Individuala Mehala

Exclusivitate Un cămin ideal pentru familie cât și pentru investiție, într-o zonă liniștită bine conectat la toate facilitățile urbane din Timișoara In imediata vecinătate PROFI, piata de Gros școli, grădinița, mijloc de transport în comun la 10 minute de Iulius Town Casa individuala Se desfășoară ...

576 EUR/m2 | 500 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Teren casa zona Metro 2
1
59

Teren casa zona Metro 2

Oportunitate investiție! Cel mai bun preț Teren intravilan În imediata vecinătate Str.Corneliu Ursu 800 mp 17 m front stradal POT 40% S + P + 2 E Case locuite in vecinatate Drumul este pietruit, toate utilitățile sunt la 80 fata parcela Posibilitatea de a construi duplex sau casa ...

800 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Casă individuală Mehala
10
45

Casă individuală Mehala

Va prezentam spre vânzare în exclusivitate casa individuala Mehala In zona bine conectat la facilități urbane,in vecinătatea imediată Piata de Gros ,Profi, mijloc de transport, grădinița , școli în imediat apropierea str.M.Petre Domășneanu , Pensiunea Zefir Casa din cărămidă Teren generos 1400 ...

206 EUR/m2 | 1,400 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern
9
8

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern

Oportunitate pentru investiție! Cel mai mic preț pentru zona , suprafață și confortul de care dispune acest apartament! Va prezentam in exclusivitate apartament 2 camere decomandat in zona Modern Vedere pe doua parti , luminos și spațios Etaj 4 cu acoperis , bloc curat ,vecini ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este situat ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand casa Mircea cel Batran
1
8

Vand casa Mircea cel Batran

Vand casa individuala in Timisoara,zona Mircea cel Batran,str.Moise Dobosan,Parter cu SAD,170 m2 utili,curent trifazic,apartament la etaj cu 4 camere,150 m2 utili,2 bai,bucatarie,3 terase! Pret vanzare 295.000

952 EUR/m2 | 310 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Oportunitate rară! Apartament 2 camere, 54 mp, lângă Piața Unirii
8
2

Te invităm să descoperi un apartament cu adevărat special, aflat la doar câțiva pași de Piața Unirii, în inima istorică a Timișoarei. Situat într-o clădire de patrimoniu cu farmec arhitectural aparte, acest apartament de 54 mp utili oferă un echilibru perfect între eleganță clasică și confort modern. Proprietatea ...

2296 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
6
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere in cladire istorica - Piata Maria
19
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter inalt. Anul constructiei 1909, structura caramida, material zidarie ...

1650 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582
2
23

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582

ID intern: V3582 Teren de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren agricol extravilan în Timisoara, Torontalului, avand o suprafata de 41.100 mp si deschiderea de 100 ml la 1 front stradal. Teren pretabil pentru investitie, ferma, activitati industriale ...

41,100 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara
20
1

Duplex modern, 4 camere, 3 bai, 125 mp, Timișoara

Vă propunem spre vânzare un duplex modern, cu regim de înălțime P+E, situat în cartierul Freidorf din Timișoara, în apropierea centrului comercial Alfa – o zonă urbanizată, cu acces facil către principalele puncte de interes. Proprietatea dispune de un teren de 250 mp pentru fiecare unitate, o suprafață ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus- 86.800 euro negociabil
9

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina
16
2

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina

Apartament cu 2 camere situat la etajul 1,ideal pentru locuit sau investitie.Apartamentul este compartimentat eficient si dispune de doua balcoane,oferind spatiu suplimentar si lumina naturala. Este compus din hol acces,living cu balcon inchis,bucatarie spatioasa cu debara,dormitor cu balcon si o debara ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% Duplex cu 6 camere de 240 mp utili - zona Brancoveanu
20
1

Duplex cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Demisol + Parter + 1 Etaj + Pod, situata in Timisoara, zona Brancoveanu, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 240 mp si teren 150 mp. Anul constructiei ...

1333 EUR/m2 | 240 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui
6

Apartament cu 1 camera si balcon Soarelui

Apartament cu 1 camera si balcon inchis ,situat in zona Soarelui, la etajul 4 din 5 . Suprafata apartamentului este de 27 mp Imobil anvelopat cu mansarda construita la etajul superior. Incalzire centralizata Colterm,dispune de aer conditionat. Se poate vinde mobilat nemobilat. Pret 58.000 eur. Comision ...

2148 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8
1

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, bloc nou, in zona Aradului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2026 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea