Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomand, etaj 1,  Buziasului, aproape de Auchan
6
1

Apartament 1 camera decomand, etaj 1, Buziasului, aproape de Auchan

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, decomandat, situat in zona Buziasului, aproape de sensul giratoriu, cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului dar si catre centura. Propietatea se afla la etajul 2, intr-un imobil cu patru etaje. Datorita amplasarii ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara
7

Apartament 2 camere, bloc nou, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare mai multe apartamente cu 2 camere intr-un bloc nou din zona Plopi a localitatii Timisoara, judetul Timis. Proiectul complexului rezidential dispune de piscina privata exclusiv pentru locatari. Imobilul este construit din fundatii beton, stalpi ...

1632 EUR/m2 | 50 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO
8

2 Cam NOU. Cu Lift. Langa ESO

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 1,2 si 3 camere intr-un bloc Nou in zona Girocului- Benzinăria Eso . Drumul de acces este asfaltat si pietruit pana in fata blocului. Regim de inaltime P+3E+M, construit din caramida porotherm, acoperis de tigla, si termoizolat cu polistiren de 10 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament spațios, cu 4 camere, 155 mp, zona Catedrală și malul Begai
12
1

Esti in cautarea unui camin spatios si bine pozitionat? Blitz Imobiliare Timisoara este alaturi de tine! Situat la etajul 1 al unei clădiri cu doar 6 locuinte, acest apartament oferă spațiu, lumină și intimitate. Intrarea se face de pe balconul privat, un loc plăcut de relaxare, cu vedere spre curtea ...

1800 EUR/m2 | 155 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 65mp, priveliste fantastica, zona Turist
10
16

Sunteti in căutarea apartamentului de vis, unde confortul și siguranța se întâlnesc cu accesibilitatea și eleganța? Aceasta locuinta va așteaptă să va transformati visul în realitate! Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la ultimul etaj, ideal pentru cei care apreciază liniștea, intimitatea ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,
8
2

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat. -situat langa scoala gen. nr.7 -aproape de Iuliu Mall(7 min.) -situat la 2 min. de mijloacele de transport -parchetul laminat in camere a fost montat recent -centrala proprie -apartamentul se vinde cu mobila din dotare, inclusiv frigider si aragaz -este ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8
1

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii
8
3

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii

Blitz imobiliare va propune in Zona Unirii apartament 1 cameră, 40 mp, ultracentral – Promenada O oportunitate rară în inima orașului! Apartament cu 1 cameră, situat ultracentral, pe strada Vasile Alecsandri. Etaj: 1 Suprafață: 40 mp ️ Compartimentare: cameră de zi spațioasă bucătărie baie zonă ...

3125 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere decomandat, 76 mp, zona complexul stundentesc
11

Blitz imobiliare ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere situat pe strada Ștefan cel Mare, într-un bloc solid, finalizat în anul 1995. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, beneficiind de acces facil la mijloace de transport, magazine și alte facilități urbane. Suprafață generoasă, compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 76 m2