Promovat
Etaj intermediar. Bucatarie din constructie. Telegrafului. 4 apartamente / etaj
7

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 3 / 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, corpuri sanitare ...

2093 EUR/m2 | 27 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
 Superb, etaj I apartament cu o camera, decomandat, str Stuparilor nr.6, Timisoara
7
1

Apartamentul din anunt este situat la etaj I corp E si are o suprafata de 38 mp + logie si este situat in ansamblul Ana Residence situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 5 minute de Iulius Mall și zona Take Ionescu, strada Demetriade. În total sunt 5 clădiri, ...

2547 EUR/m2 | 38 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camera, pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau, in imobil istoric. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 55 mp

1636 EUR/m2 | 55 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
CI569 Telegrafului,1 camera,Renovat
10
14

CI569 Telegrafului,1 camera,Renovat

Agentia imobiliara AV Estate va ofera spre vanzare o garsoniera, 1 camera,Renovata,avand suprafata utila de 22mp, situata la Mansarda intr-un imobil in regim de inaltime P+4E, in zona Telegrafului,linga Badea Caran.Blocul are acoperis cu tigla si este izolat termic. Apartamentul este Renovat si amenajat. Compartimentarea ...

1795 EUR/m2 | 22 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga
2

Teren pentru DUPLEX de vanzare in zona Mosnita pe stanga

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru DUPLEX in MOSNITA NOUA, pe strada ORIZONT, avand o suprafata de 687 mp cu deschidere de 18.6 ml. Terenul dispune de apa, gaz, curent, drum pietruit. Pret 98000 euro, 143 euro mp negociabil. ID intern: 209015.

687 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT
2

Teren pentru CASA de vanzare in zona RONAT

LANDMARK ofera spre vanzare teren pentru CASAnbsp; Intravilan in zona RONAT, pe strada MUNTEANU CASSIAN, avand o suprafata de 557 mp cu o deschidere de 18 ml. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada este asfaltata. Pretul este 129000 euro, 231 euro mp negociabil. ...

557 m2

Timisoara, Timis

Teren pentru DEZVOLTARE industriala comerciala de vanzare, zona Plopi
2

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan in zona PLOPI, pe CALEA MOSNITEI, avand o suprafata de 8750 mp cu o deschidere de 80 ml. Terenul dispune de gaz, curent, canalizare, apa, iar strada este pietruite. Pretul este 110 euro mp, 962000nbsp;euro negociabil. ID intern: 207801.

8,740 m2

PLOPI, Timisoara, Timis

Teren de BLOC de vanzare in zona Fabric
4

Teren de BLOC de vanzare in zona Fabric

LANDMARK ofera spre vanzare teren de BLOC, cu PUZ aprobat pentru locuinte colective si servicii, in zona Fabricii de Bere - sediul ENEL - magazin Ciclop, avand o suprafata de 4860 mp cu 2 deschideri de 82.4 ml si 60.39 metri. Terenul dispune de apa, canalizare, cablu tv, curent, gaz, telefon, iar strada ...

4,860 m2

Timisoara, Timis

Teren cu PUZ industrial de vanzare in zona Aradului
2

Teren cu PUZ industrial de vanzare in zona Aradului

LANDMARK ofera spre vanzare teren Intravilan industrialnbsp; in zona ARADULUI-TORONTALULUI, avand o suprafata de 16197 mp cu o deschidere de 82.5 ml. Terenul beneficiaza de PUZ cu POT=70% CUT=1 si dispune de curent, iar strada este asfaltata. Pretul este 567000 euro+TVA , 35 euro mp +TVA negociabil. ...

16,197 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea