Promovat
Teren intravilan 3546 mp, S+P+2E+M, Calea Torontalului
3
2

Teren intravilan 3546 mp, S+P+2E+M, Calea Torontalului

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare intr-o zona excelenta pentru dezvoltare imobiliara Timisoara, zona Torontalului, avand o suprafata de 3546 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 70 ml la ...

3,546 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Doua apartamente la curte comuna separata, zona Timocului, Timisoata
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare 2 apartamente la curte comuna cu acces auto. Apartamentele se afla in zona Timocului din Timisoara, judet Timis. Apartamentele sunt lipite, cf-uri separate si se vand doar impreuna. Primul apartament cu o suprafata utila de 38 mp este compartimentat ...

1703 EUR/m2 | 175 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Duplex Modern cu 5 camere si 3 bai | Remetea, ALPHA CITY RESIDENCE
10

OFERTA LUNII FEBRUARIE 140.000E +TVA (de la 150.000E +TVA) Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în cartierul rezidențial privat Alpha City Residence, un ansamblu exclusivist ce oferă liniște, siguranță și confort. Locuința are o suprafață utilă de 116 mp și este compartimentată eficient, ...

1207 EUR/m2 | 116 m2

Modern, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere  LUX zona Cetatii
17
1

Apartament 3 camere LUX zona Cetatii

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere ,DEOSEBIT, semidecomandat, situat la etajul 3 , zona Cetatii-Bogdanestilor, Piata 700 la doua statii de tramvai, cu o suprafata de 54mp , incalzire cu centrala proprie, clima, LUX, amenajat complet, boxa la subsol trecuta in CF , se vinde mobilat si ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Vladeasa
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Vladeasa. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Vladeasa, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de beton, ...

1591 EUR/m2 | 88 m2

VLADEASA, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie
20

4 camere - Dacia TOTUL NOU centrala proprie

De vânzare apartament de 4 camere, situat in zona Dacia-Circumvalatiunii, la etajul 3 din 4 semidecomandat, complet renovat , suprafata utila 60 mp, cu o boxa de 8 mp (spațioasă, renovată, ideală pentru depozitare) compus din : living, două dormitoare , bucătărie separată , baie, balcon, instalație ...

2133 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 112 mp utili ,  LUX  boxa , curte acces auto CENTRAL
20
3

Apartament 112 mp utili , LUX boxa , curte acces auto CENTRAL

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica , Piata Balcescu aproape de Parcul Carmen ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat
5
1

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1090 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament la casa Cetatii
6
2

Apartament la casa Cetatii

Va propunem spre vanzare un apartament 3 camere , situat pe Bulevardul Cetatii la casa , 88 mp, 1 bucatarie ,1 baie, camara , 2 boxe pt lemne , curte , CENTRALA PROPRIE. Pret 130000 euro negociabil la fata locului.

1477 EUR/m2 | 88 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Cetatii
7

Apartament 2 camere zona Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere confort 2 semidecomandat ,Bulevardul Cetatii-Gh Lazar, aproape de Scoala Gimnaziala nr 19, la parter din 4 , suprafata utila de 40 mp, compus din : hol, bucatarie, baie cu vana și geam de aerisire, living , dormitor, amenajat cu gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

cetatii, Timisoara, Timis

3 camere langa  Medicina -CENTRALA PROPRIE
14

3 camere langa Medicina -CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona foarte buna aproape de Facultatea de MedicinaConsililul Judetean Bastion intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
1

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

1973 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

4 camere  Fratelia-Girocului  100mp +boxa de 14
17
4

4 camere Fratelia-Girocului 100mp +boxa de 14

De vanzare apartament cu 4 camere confort 1 decomandat situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla zona Fratelia aproape de zona Girocului, 7 minute cu masina de Lidl Kaufland cu o .suprafata utila de 100mp 3 dormitoare living 2 balcoane bucatarie spatioasa 2 holuri 2 bai 3 debarale vedere ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

fratelia, Timisoara, Timis

Duplex la curte comuna cu 3 camere si teren de 320 mp, zona Sagului
11
1

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune de vanzare casa tip duplex la curte comuna, cu un regim de inaltime Parter situata in Timisoara, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 84 mp si teren 320 mp. Anul constructiei este 1960, structura caramida, ...

1667 EUR/m2 | 84 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera, zona Brâncoveanu. Oportunitate investiție.
7

Apartamentul se vinde mobilat și utilat. Are o poziție foarte avantajoasă, intr-o zonă de case, liniștită. Imobilul este izolat exterior.

2321 EUR/m2 | 28 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu
5
21

Casa de vanzare Timisaoara Rusu Sirianu

Vand Casa Timisoara, zona Sagului, casa parter modesta, 3.camere mari + 3 wc, s.ctr. 100mp, necesita renovare integrala, front stradal 22ml, apa, gaz, canal, asfalt, garaj, locuri de parcare, s.teren 500mp, curti constructii si arabil, intravilan, vecinatati locuite, un perete comun de calcan, PUZ nu ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 - Calea Bogdanestilor
10
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat
2
8

Casa cu 2 camere de vanzare si 403 mp de teren in Ronat

Casa individuala cu 2 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune spre vanzare o proprietate situata strategic la marginea orasului, ce imbina perfect avantajele unei zone linistite cu accesul facil catre punctele de interes urbane. Casa este amplasata pe un teren care ofera ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Teren de vinzare,Beregsaul Mic