Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10
1

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, centrala proprie, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de statia de autobuz, școală, parc, market și la doar 10 minute fata de Sud Plaza. Apartamentul este situat ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere de vanzare, Denya Forest, zona Lipovei, Timisoara
13

Agentia Imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc nou (2015), la etajul 11/11, in Complexul Rezidential Adora/Denya Forest, zona Lipovei — o locatie premium, chiar vis-a-vis de padure, ideala pentru cei care isi doresc liniste, aer curat si o priveliste ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

Teren Blașcovici Timișoara
6
18

Teren Blașcovici Timișoara

Terenul are o suprafață de 500 metri pătrați. Terenul se află pe Strada Corina Irineu 3. Măsurătorile topografice sunt trecute în CF .Prețul este negociabil. Art. 1 Procentul maxim de ocupare a terenului (78) Pentru utilizările admise - 35%, Art. 2 Coeficientul de utilizare maxim a terenului (80) ...

500 m2

Timisoara, Timis

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara
2
15

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc Timisoara

Se vinde casa individuala in Complexul Studentesc. Suprafata teren 671mp. Ideal pentru investitie datorita pozitionari. Are 2 fronturi stradale 25mp respectiv 27mp. Casa 77mp. Anexa 64mp. Anexa46mp. Anexa76mp.

4584 EUR/m2 | 77 m2

Complexul%2525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
9

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
14

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1338 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră, ideală pentru investiție   Lipovei, lângă Iulius Mall
6
4

Garsonieră, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall

Garsonieră cochetă, ideală pentru investiție Lipovei, lângă Iulius Mall Agenție imobiliară vă propune spre vânzare o garsonieră practică și bine poziționată, cu o suprafață utilă de 21 mp, situată în zona Lipovei Kappa, la doar 400 m de mers pe jos până la Iulius Mall. Locuința se află într-un ...

1810 EUR/m2 | 21 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1
10

2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1

Acest apartament in suprafata de 48 mp se află la etajul 1 al unui bloc din 1970 construit din cărămidă. Are două camere, o bucătărie separată, un balcon și multiple spatii de depozitare. Incalzirea centralizată asigură confort în sezonul rece. Tâmplăria este din lemn, iar pardoselile sunt din lemn în ...

1823 EUR/m2 | 48 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
 Oportunitate excelentă în Lipovei   apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!
8

Oportunitate excelentă în Lipovei apartament gata de mutat sau perfect pentru investiție!

Agentie imobiliara ofera spre vanzare : Dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă foarte căutată din Timișoara, această proprietate este alegerea ideală. Situat în zona Lipovei Holdelor, lângă Pizzeria Thalia, apartamentul este pregătit pentru locuire imediată și poate genera rapid venit ...

2438 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu
4
1

!!! Apartament 1 camera... Dambovita.. str Ana Ipatescu

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la parter inalt in zona Dambovita-Ana Ipatescu foarte aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, restaurantul Nora la 5min, Shopping City la 7min, amenajat cu geamuri termopan, parchet laminat, incalzire ...

1909 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Casa 3 camere cu 2 fronturi plus 860 mp Lipovei-Aradului 178000 euro
15
26

Agentie imobiliara ofera in exclusivitate casa pe un singur nivel din caramida vaiuga ( 70 30) in suprafata utila de 100mp casa plus 860 mp terenul cu 2 fronturi stradale de 12 mp fiecare, costructie din anul 1965, cu gard de beton si sarma, avand toate utilitatile racordate la reteau orasului, instalatia ...

1780 EUR/m2 | 100 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3
10
2

99.900 euro!! 4 camere renovate .. Dacia .. etaj 3

Acest apartament de 60 mp se află în bloc construit în 1978, cu structură din placă de beton. Are balcon și bucătărie separată, fiind gata de utilizare. Pardoselile sunt din parchet laminat, iar tâmplăria este din PVC. Locuința este situată la etajul 3 și dispune de încălzire centralizată și interfon ...

1665 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Casa individuală ..  Calea Aradului ...  175.000 euro
1
10

Casa individuală .. Calea Aradului ... 175.000 euro

Agenție imobiliară oferă spre casă individuală pe un singur nivel, construita in anul 1978, din caramidă, cu acoperis de tigla si geamuri termopan, izolata termic, în suprafață de 98 mp, avand teren de 560 mp și un front stradal de 17 ml, cu toate utilitatile, compusa din 4 camere, o bucatarie, 2 ...

1786 EUR/m2 | 98 m2

Aradului%252bEst, Timisoara, Timis

MODEL UNICAT!   4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa
15

MODEL UNICAT! 4 camere .. 77 mp .. Gh Lazar .. cu garaj sub bloc si boxa

Apartament de vânzare cu 77 mp, situat la etajul 4 al unui bloc din 1978. Îți oferă bucătărie separată și un balcon. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Mobilierul este inclus în preț. Locația este avantajoasă, în cartierul Cetate, aproape de Universitatea Politehnica ...

2143 EUR/m2 | 77 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

5 minute de Medicina !!!! .. 2 camere .. complex rezidential
11

Acest apartament cu 2 camere se află la etajul parter într-un bloc construit în 2020. Are o suprafață de 56 mp și este gata de utilizare. Proprietatea dispune de o terasă și se bucură de încălzire centrală pe gaz. Geamurile sunt din plastic, iar interiorul este bine luminat datorită feroneriilor mari. Apartamentul ...

2821 EUR/m2 | 56 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro
11
1

3 camere .. cu boxa .. Calea Aradului ... 113.000 euro

Îți oferim un apartament de 3 camere situat la parter, în bloc de beton, construit în 1978. Proprietatea dispune de balcon, debara, garaj și beci. Încălzirea se face prin centrală pe gaz, iar geamurile sunt din plastic. Suprafața utilă este de 65 mp, ideală pentru o familie. Apartamentul se află în zona ...

1738 EUR/m2 | 65 m2

Aradului%252525252bEst, Timisoara, Timis

Salvează căutarea