Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare zona Lunei Timisoara
17

Apartament 3 camere de vanzare zona Lunei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, situat in zona Lunei din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un imobil cu 4 etaje, pod si acoperis de tigla. Acoperisul de tigla a fost schimbat in urma cu 2 ani. Confortul ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Rafinament pe Parter - Cartier Privat - Alpha City Residence, Remetea Mare
10
52

COMISION 0% - Alpha City Residence - afla avantajele de a face parte din cel mai mare cartier rezidential privat din vestul tarii: -acces privat din sens giratoriu cu bariera cu recunoasterea numarului de la masina -2 parcuri de 6500mp prevazute cu teren de fotbal tenis, piscina naturala cu filtrare ...

1361 EUR/m2 | 85 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Ronat Timisoara
20
2

Casa individuala de vanzare Ronat Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa moderna, in regim P+M, cu 5 camere, doua bai, garaj, pe o strada linistita in Ronat. Compartimentare parter: -hol de acces; -loc de depozitare sub casa scarii; -camera de zi; -dormitor; -baie mare, cu cada si geam de aerisire; Compartimentare mansarda: -trei ...

2231 EUR/m2 | 134 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
15

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui imobil ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
MT239 Apartament 2 camere, etaj 1 cu scara interioara, Dumbravita-zona Mures
20
4

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

1497 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Livadă  de  vanzare
4
4

Livadă de vanzare

Proprietar vând sau schimb cu diverse livadă mixtă formată din 4 parcele de teren intravilan în suprafață de 16000m cu fs de 85m,ca utilități gaz,curent, apa, canalizare ,asfalt, vecini, livadă formată din mere,pere,piersici, nectarine, prune, cirese, cirese amare, vișine, caise, smokine, ...

16,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar 1

Apartament cu 2 camere Gheorghe Lazar

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Gheorghe Lazar, etaj 2, suprafata utila de 68mp, balcon, complet utilat si mobilat,confort 2. Are centrala proprie si AC. Este aproape de mijloacele de transport, magazine si la doar 10-15 minute de Centru, Piata 700. Nu ezitati sa sunati la numarul ...

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest
6
1

Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest

Vand apartament 3 camere cf I, decomandat, etaj 3 din 4, suprafata utila aproximativ 67 mp. baie cu vana + wcs, balcon inchis cu termopan, bucatarie inchisa cu acces in balcon, ferestre termopan, centrala gaz, boxa, posibilitate si garaj. Cal. Aradului Vest, zona strazilor Carei, Calan, aproape de Iulius ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica 1

Apartament in cladire istorica

Apartament in cladire istorica , P-ta Maria. 3 camere, etaj I, suprafata aproximativ 90 mp. renovat complet. Pret 270.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

3000 EUR/m2 | 90 m2

Maria, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apart 2 camere, living open space, decomandat, spatiu separat de gatit.Zona Lipovei
10

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă- vilă, în spate la Selgros
16
6

Casă- vilă, în spate la Selgros

De vânzare casă cu grădină, pomi fructiferi, P+E+Pod, în spate la Selgros, construcție 2009, posibilitate si pentru 2 familii, cu acces la etaj pe scara separata, suprafața utilă 240 mp. teren 610 mp. Parter: 3 camere, hol, 2 băi, bucătărie inchisă, terasă cu iesire din bucătărie,garaj dublu cu telecomandă, ...

1417 EUR/m2 | 240 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Teren 4170 mp. Cal Torontalului 5

Teren 4170 mp. Cal Torontalului

Teren Cal Torontalului, zona strazii Rubinstein, 4.170 mp. posibilitate constructie case insiruite sau case cuplate ( 6 case cu 12 unitati), toate utilitatile, inclusiv asfalt. Pozitie foarte buna. Pret 150 euro mp. Tel: 0721-442227.

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare-Umt
3
8

Apartament o camera de vanzare-Umt

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona UMT,la etajul 2,suprafata de 24 mp,langa Padurea Verde,chiar langa Profi,Muzeul Satului,Continental,TRW,Amazonia-strand,supermarket mare in fata scarii,statie autobus si tramwai. Se vinde mobilat modern,nefiind necesar alte modificaru ulterioare. In ...

UMT, Timisoara, Timis

Ferma de crestere pasari judet Timis 8

Ferma de crestere pasari judet Timis

DE VANZARE SAU INCHIRIAT FERMA DE CRESTERE PASARI (LINIE DE PRODUCȚIE) TINERET PENTRU: PUI DE RASA UȘOARĂ (OUATOARE) - PUI RASA MIXTA - PUI PENTRU CARNE. SE POATE ADAPTA ȘI PENTRU PRODUCȚIA DE OUĂ. LOCAȚIA ESTE ÎN JUDEȚUL TIMIS Detalii tehnice Oferta tehnică linia este de producție ,,Big Dutchman,, ...

Timisoara, Timis

Salvează căutarea