Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara
8
24

Apartament 2 camere de vanzare zona Lunei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ETATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in apropierea Complexului Studentesc. Apartamentul este amplasat la etajul 1 intr-un imobil cu 4 etaje. Confortul termic este asigurat prin intermediul retelei de termoficare a orasului si al aparatului de aer ...

1393 EUR/m2 | 43 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren agricol Timis
1
4

Teren agricol Timis

Achizitionam terenuri agricole, diverse suprefete , pe raza judetului Timis. Comasarea nu este necesara. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contacatai

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat parter foarte inalt bloc caramida aproape de Prefectura
18

Apartament 3 camere decomandat situat la parterul foarte inalt a unui bloc cu 4 etaje(exista garaje la subsol), de caramida si acoperis tigla,zona Centrala,strada ABRUD , o zona extraordinara si foarte cautata. Apartamentul in suprafata de aproximativ 80mp utili este situat pe jumatate de bloc fiind ...

2045 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
DIRECT PROPRIETAR: Teren cu PUZ - Calea Aradului la sosea cu toate ulitatile !
11
1

Poziție excelentă Accesul la amplasament se face pe traseul ce pornește din intersecția sens giratoriu dintre DN 69 și centura Timișoara Nord existentă, prin accesul existent la societatea Mahle , pe breteaua colectoare paralelă cu drumul național DN 69, înspre drumul DE 291 2. Pe această parcelă se ...

14,288 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision  0%
14

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision 0%

ID: CP2452834 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit situat într-un complex rezidențial nou de pe Calea Torontalului. Construit de un dezvoltator cu o îndelungă experiență, acest complex oferă spațiul ideal pentru a fi numit "ACASĂ" atât din punct de vedere al arhitecturii ...

1915 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
CI656 Centru-Piata Victoriei,ap.1 camera,istoric
10
1

CI656 Centru-Piata Victoriei,ap.1 camera,istoric

Agentia imobiliara AV Estate va propune spre vanzare un apartament Renovat,in cladire istorica, cu 1 camera,la Etajul 3 din 3 ,avand suprafata utila de 33 mp ,pozitionat in zona Ultracentrala in Piata Victoriei,o zona istorica a Timisoarei ,in plin Centru al orasului Cladirea istorica este amplasata ...

2636 EUR/m2 | 33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

 Teren de vanzare intravilan de 2000 mp in Calea Sagului
1
7

Teren de vanzare intravilan de 2000 mp in Calea Sagului

Teren intravilan pretabil constructii industrial de vanzare in Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan 2000 mp – ideal pentru constructii industriale sau de depozitare, situat intr-o zona in dezvoltare, pretabil pentru constructia de hale industriale sau spatii de depozitare. Terenul beneficiaza ...

2,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren constructii (S)+P+3E, zona Braytim
4

Teren constructii (S)+P+3E, zona Braytim

ID: CP2454362 Golden Real Estate vă oferă spre vanzare 4 parcele de teren situate în zona Braytim din Timișoara, cu suprafețe cuprinse între 1.670 metri pătrați și 2.924 metri pătrați. Parcelele au un regim de înălțime de S+P+3E, ceea ce înseamnă că pot fi construite clădiri cu subsol, parter și trei ...

1,700 m2

braytim, Timisoara, Timis

Teren 10.740 mp cu 150 ml front stradal, zona Giroc, Timisoara
3

ID: P10809 Golden Real Estate va propune achizitionare un teren si posibilitatea dezvoltării unui cartier în zona Giroc din Timișoara, pe o parcelă de teren cu o suprafață de 10.740 metri pătrați și un front stradal de 150 de metri liniari care ofera o oportunitate excelentă pentru construcția de imobile ...

10,740 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand parcela mehala 440 mp
1

Vand parcela mehala 440 mp

Vand parcela pentru duplex MEHALA, 440 mp front stradal de 17 ml,toate utilitatile,(apa,gaz,curent canal,asfaltul la 15 metri), 152 euro + tva mp, Timisoara, cartier nou rezudential-mehala dupa piata de gross, 0745230405

440 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala  PREMIUM   cu 4 camere - complet mobilata - Timisoara
20

Casa individuala PREMIUM cu 4 camere - complet mobilata - Timisoara

REX Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala deosebita cu 4 camere si teren generos si pozitie excelenta - zona Freidorf - Timisoara. Casa are o suprafata utila de 160 mp, amplasata pe un teren generos de 520 mp si este compartimentata astfel: Parter: - hol acces generos - living cu iesire ...

2188 EUR/m2 | 160 m2

freidorf, Timisoara, Timis

3 camere lux  mobilat etaj 1 olimpia-stadion
19

3 camere lux mobilat etaj 1 olimpia-stadion

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat,70 mp utili+boxa, etajul 1, centrala proprie, mobilat si utilat complet, clima, balcon inchis, izolat,usa blindata, alarma, merita banii, pozitie linistita, stadion, 140000 euro, tel.0745230405

2000 EUR/m2 | 70 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere dumbravita la vila etaj 2
12
2

2 camere dumbravita la vila etaj 2

Vand apartament 2 camere confort 1 in vila, pozitie centrala cu mijloace de transport in comun, la asfalt, toate utilitatile, centrala proprie, clima, mobilat si utilat complet, ocupabil imediat, pretabil investitie, 99800 euro, tel.0745230405

1559 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere bloc nou etaj 1
13
1

2 camere bloc nou etaj 1

Vand 2 camere situat in bloc nou construit, etajul 1, suprafata 62 mp , terasa mare 12 mp, centrala proprie cu incalzire in pardosela, baie cu geam, finisaje la alegere (gresie,faianta, parchet), predare la cheie in 01 decembrie 2025, pret 133000 euro+tva, fratelia, tel.0745230405

2418 EUR/m2 | 55 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 07 arata numarul

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%
20

Apartament 3 camere, City of Mara, comision 0%

ID: CP2516291 Golden Real Estate vă propune spre vânzare apartamentul perfect într-un ansamblu rezidențial nou în centrul orașului Timișoara. Descoperă locuința ideală într-un bloc nou, parte a unui ansamblu rezidențial modern și elegant. Acest apartament cu 3 camere, 2 băi, situat la etajul 1, îți ...

2938 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Exclusivitate Absolută în Calea Aradului | Casă High-End Complet Mobilată
20

Golden Real Estate vă prezintă o reședință contemporană remarcabilă, concepută pentru cei care înțeleg diferența dintre a locui și a trăi cu adevărat. Există proprietăți. Și există declarații de stil. Poziționată într-una dintre cele mai exclusiviste enclave rezidențiale din Calea Aradului, la doar câteva ...

3808 EUR/m2 | 130 m2

aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament 66mp freidorf timisoara
9
10

Vand apartament 66mp freidorf timisoara

Vand apartament 2 camere si bucatarie inchisa , 66 mp.. Apartamentul se afla in apropiere de Lidl si Profi si de statia de autobuz.. Acesta are centrala proprie si aer conditionat

1362 EUR/m2 | 66 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament In Piata Victoriei – Timisoara
8

Apartament In Piata Victoriei – Timisoara

ID CP2564468 Clădire istorică – Camera de Comerț Suprafață utilă: 59 mp Etajul 2, vedere laterală Golden Real estate propune în exclusivitate apartament situat în inima Timișoarei, chiar în Piața Victoriei, în prestigioasa clădire a Camerei de Comerț (monument istoric aflat în curs de reabilitare), ...