Promovat
Teren intravilan 750 mp Ronat
4
1

Teren intravilan 750 mp Ronat

De vânzare teren intravilan in Ronat. Terenul are 750 mp si este ideal pentru o casa individuală sau pentru investiție. Accesul se face pe strada pietruită, iar utilitățile sunt in zona. Disponibilitate imediată! Pentru orice detalii, informații suplimentare si programarea unei vizionari nu ezitați sa ...

750 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
Pentru antreprenorii de servicii. Teren 1842 mp. Comision 0 %. 200 Euro/mp.
9
3

Comision 0% Teren intravilan in suprafata de 1.842 mp in Girocului Front stradal de 20,6 m. Pe teren se afla o constructie fara valoare in suprafata de 100 mp. Terenul dispune, de utilitati (gaz, curent), iar la limita proprietatii este apa si canalizarea. Drumul de acces este asfaltat cu trotuare ...

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
1

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa insiruita Calea Urseni
10
1

Vand casa insiruita Calea Urseni

De vânzare casă în Timișoara, Calea Urseni. Suprafață 76 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisă cu ieșire la terasă și grădină Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vană, balcon la dormitorul din față. Curte cu bariera și 2 locuri de parcare. Utilități: apa, curent, gaz ...

1947 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2029 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.
6
4

Zona Soarelui. Centrala proprie. 2 camere.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Soarelui; Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 din 4 + ACOPERIS, 4 apartamente pe nivel - decomandat - model cu vedere pe o singura parte, in fata - model cu 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan - detalii AMENAJARE interioara : parchet ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 3 camere, parter, loc parcare inclus, pret 105000 euro
13
23

Vând apartament 3 camere zona Torontalului, BLOC NOU, parter, suprafața 53 mp, 1 balcon spațios de 8 metri, 2 dormitoare, living cu bucătărie open space, amenajat cu materiale de calitate, centrală proprie cu incalzire in pardoseala, gresie, faianța, parchet, geamuri termopan, baie cu geam, terasa spațioasă, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului, BLOC NOU, apartament 2 camere, etaj 2, 53 mp utili, preț 95000 euro
14
29

Vând apartament 2 camere in BLOC NOU, zona Torontalului, etaj 2, cu o suprafata utila 53 mp și cu înălțimea interioară de 2.75 metri, 2 apartamente pe nivel, terasa spațioasă, living cu bucatarie open space, 1 baie cu geam și toate dotările, amenajările si finisajele sunt de calitate superioară, incalzire ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând teren intravilan CF. 66354, de 3.278 mp, front stradal de 41,09 ml
5

Vând teren intravilan CF. 66354, de 3.278 mp, front stradal de 41,09 ml, la nodul de autostradă A1 (Ulies-Deva), unde se bifurca județele Timis, Arad si Hunedoara la prețul de 13 euro mp. Terenul se afla la 2 minute de autostradă. In proximitatea terenului s-a construit o benzinărie de mari dimensiuni, ...

3,278 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Torontalului,BLOC NOU, apartament 1 camera, 38 mp utili+ balcon 3,5 m, etaj 2, preț 85000+tva
10
4

Vând apartament 1 cameră zona Torontalului, BLOC NOU, etaj 2, 4 apartamente pe nivel, suprafață utilă 38 mp plus balcon de 3,5 mp, amenajat cu centrală proprie, integral mobilat și utilat, aer condiționat, loc de parcare inclus, aproape de supermarket Lidl de la intersecția Torontalului cu str. Grigore ...

2237 EUR/m2 | 38 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere - BLOC NOU FINALIZAT- Giroc, zona Eso - Etaj1 -48 mp - 1 loc parcare inclus- 95.000 euro
7

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere situat la limita dintre Timisoara si Giroc, in Zona Eso. Apartamentul are 48 mp utili, este situat la etajul 1, dispune de centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala, ferestre PVC cu geam tripan, gresie si faianta de cea mai buna calitate. Locuinta ...

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament pe 2 niveluri, 74mp - Zona Braytim, Timisoara
12

Apartament pe 2 niveluri, 74mp - Zona Braytim, Timisoara

ID: P2713 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 74 mp utili, situat in zona Braytim Timisoara, langa Zone 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2E, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp si de 1 loc de parcare inclus în pret. Acesta proprietate ...

2054 EUR/m2 | 74 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.
20

Zona Dambovita. 2 Case. Teren 933 mp.

Detalii RELEVANTE oferta : Casa individuala in zona Dambovita, cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. Corp 1: 2 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 60 mpu; Corp 2: 3 camere, 1 baie, 1 bucatarie, 1 spatiu de depozitare, 80 mpu; - Detalii constructive : ziduri exterioare si interioare ...

1786 EUR/m2 | 140 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse
7

Decomandat. Braytim. Bloc nou. Parcare si TVA incluse

ImoPuls va propune un proiect in zona Braytim. Tipuri apartamente cu 2 camere: -51.53 mp utili + balcon 5.95 mp, disponibil la Parter si Et. 2 - 90.000 Euro - 99.000 Euro; -55.30 mp utili + balcon 6.16 mp, disponibil la Parter - 90.000 Euro; Tipuri apartamente cu 3 camere: - 55.07 mp ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

1,842 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Elisabetin. Disponibila imediat. Curte. 2 Corpuri de cladire.
12
1

Detalii RELEVANTE oferta : - casa la curte comuna in zona Elisabetin,cu regim de inaltime Parter, are 2 corpuri de cladire in curte. - suprafata utila de 90 mp - teren de 222 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida, acoperis de tigla. - ...

1322 EUR/m2 | 121 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera
3
1

Teren de vanzare. Ultracentral. + Ap. 1 Camera

ImoPuls va propune teren de vanzare in Timisoara. Ultracentral. Pe teren sunt construite 3 garaje, care se pot demola. Acces auto la teren. Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur negociabil. In acest pret este inclus si un apartament cu o camera in cladirea din fata ...

367 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp
8

Decomandat. Bloc nou. Parcare inclusa. Bucatarie 10 mp

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona unitatii militare (intre Giroc sat si Timisoara) ...

1639 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Parcela teren in zona industriala Freidorf.
3

Parcela teren in zona industriala Freidorf.

Teren extravilan in suprafata de 5,500 mp in zona industriala Freidorf. Terenul are front stradal de 20 m. Dispune de acces auto asfaltat, drumul fiind pietruit pe o portiune restransa de 500 m. Dispune de toate utilitatile (apa, gaz, canal, curent) la o distanta de maxim 500 m. Pretul solicitat ...

5,500 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Bloc nou in Timisoara. Comision 0%. Bucatarie inchisa. Etaj 1
5

Modele apartamente: 2 camere: - 50.22 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la P, Et. 1 si Et. 2 – Pret: 119.700 Euro – 120.900 Euro; - 51.66 mp utili + 3.53 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2 – Pret: 124.300 Euro; - 47.63 mp utili + 3.21 mp balcon, disponibil la Et. 1 si Et. 2– Pret: 116.700 Euro ...

2407 EUR/m2 | 50 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%
5

Bucatarie separata. Etaj. 1 sau Et. 2. Parcare. Comision 0%

2475 EUR/m2 | 48 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea