Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp
8

3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, în imediata apropiere a pieței agroalimentare. Zona este liniștită și bine conectată, la aproximativ 5 minute de școală și de mijloacele de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat
20
5

Torontalului-3 Camere-Disponibil Imediat

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

2067 EUR/m2 | 67 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.
9

Mobilat si utilat, disponibil imediat. strada asfaltata.

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, spatiu de depozitare in pod, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 89.000 Euro. Tel:

2070 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Teren extravilan Săcălaz
3
6

Teren extravilan Săcălaz

Vând teren în Săcălaz, cu o suprafață generoasă de 1943 mp, situat într-o zonă cu potențial ridicat de dezvoltare. Este proprietatea ideală pentru cei care doresc să investească inteligent într-o zonă aflată în plină expansiune lângă Timișoara. Detalii principale: Suprafață: 1943 mp Localizare: Săcălaz ...

1,943 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Torontalului/Aradului-2 Camere-Centrala Proprie-Disponibil Imediat
15
5

1945 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3
20
2

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Mircea cel Batran la etajul 3 din 4 avand o suprafata de 90 mp, 2 bai(una cu dus si una cu vana) Dispune de parchet de lemn, geamuri tip termopan, incalzirea de la Colterm (exista posibilitatea montarii centralei proprii), vedere pe 2 ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt
8
1

2 camere zona Modern - Lidl parter inalt

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat in zona Simion Barnutiu-Modern aproape de magazinul Lidl. Apartamentul este la un parter inalt peste garaje cu suprafata utila 51+boxa 4 m fara balcon amenajat cum se vede si in poze. Geamuri tip termopan usa de metal la intrare usi interiori ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

lugojului, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala
8

Apartament 4 camere zona Take Ionescu etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzare in zona Take Ionescu un apartament cu 4 camere situat la etajul 1 in bloc de 10 etaje, (bloc cu lift ) are o suprafata utila de 89 mp utili, confort 1 decomadat compus din : 4 camere, 2 holuri, 2 bai, 1 balcon inchis in termopan, camara, debara si boxa la.subsol., vedere pe ...

2111 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii
10

apartament 4 camere zona Circumvalatiunii

Apartament 4 camere zona Circumvalatiunii intr-un bloc turn la etajul 4 din 10 , confort 1 semidecomandat, foarte spatios, suprafata utila 81 mp, cu 2 bai, 2 balcoane, amenajat lux. Pret solicitat de proprietar de 183000 euro. Se percepe comision.

2259 EUR/m2 | 81 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat, CENTRALA GAZ, parter, Buziasului
7
1

Va oferim spre vanzare un partament cu o camera, model confort 1 decomandat, are 33 mp este situat la parterul inalt al unui bloc anvelopat cu 4 apartamente pe nivel, zona Buziasului. Apartamentul a fost reamenajat recent, beneficiind de incalzire cu centrala proprie pe gaz si calorifere si se vinde ...

2030 EUR/m2 | 33 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2