Promovat
Apartament de vanzare, 2 camere, centrala proprie, Cetatii
9

Apartament de vanzare, 2 camere, centrala proprie, Cetatii

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, in zona Cetatii, Timisoara, Timis. Apartamentul se afla la cateva minute fata de statia de autobuz, parc, scoala, market. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 38 mp, fiind compartimentat ...

2237 EUR/m2 | 38 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!
18

Langa Judetean. Etaj 2. Bloc izolat!

Apartament situat in bloc izolat termic exterior Etaj 2 4 + Mansarda, 4 apartamente pe nivel Model cu vedere pe o singura parte; Model cu o baie, un balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan Amenajare interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere in cladire reabilitata in zona Ultracentrala.
7
7

Apostu Estate vă oferă spre vânzare un apartament deosebit situat în inima orașului, în Piața Unirii, într-un imobil istoric cu fațadă și acoperiș recent reabilitate. Detalii apartament: Suprafață utilă: 74 mp Complet renovat și mobilat modern, sub îndrumarea unui designer interior Finisaje premium, ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 4 camere Dacia - Circumvalatiunii, etaj 2, CT, negociabil
20
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere model confort 2, semidecomandat la etajul 2 din 4, situat in zona Dacia - Circumvalatiunii. Ca amenajari dispune de usa metalica la intrare, geamuri tip termopan tripan, gresie, faianta, parchet laminat, baie cu geam si vana, balcon tip logie modificat ...

1694 EUR/m2 | 62 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
2

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC
8

Aradului, 3 camere spatios, mobilat, utilat, CT, AC

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere model confort 1 decomandat, situat in zona Aradului intr-un bloc turn la etajul 6 din 6 cu lift, suprafata utila 70 mp, cu vedere pe doua parti, 2 bai(cu vana si geam, cabina de dus), 1 balcon, clima, incalzire cu centrala proprie, geamuri tip termopan, ...

1943 EUR/m2 | 70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului parter inalt  cu balcon
10
2

2 cam Girocului parter inalt cu balcon

De vanzare apartament 2 camere zona Girocului la 2 minute de Spitalul Judetean parter inalt confort 1 semidecomandat bucatarie mare balcon inchis 2 debarale. Incalzirea este de la oras cu posibilitate de montare centrala termica. Pret: 99000 euro neg.

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 camere, 2 bai, 2baloane, CENTRALA PROPRIE, boxa - 2 min de Tribunal
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere confort 1, situat la etajul 4 /10 in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, la 5 minute pe jos de Piata Uniri,i intr-un imobil izolat termic cu lift reconditionat. Apartamentul dispune de 4 camere vedere pe 3 parti, 2 bai, 2 holuri, 2 ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Casa  individuala Mehala , teren generos
10
13

Casa individuala Mehala , teren generos

Va prezentam spre vanzare casa individuala Mehala Cauți casa ideala pentru familia ta ? Ai găsit! Zona liniștită, vecinii de calitate, zona de case Vrei o afacere? Se poate transforma in SAD Cauți ceva pentru tine și o rudă,un prieten ? Se poate parcela! Exclusivitate Teren generos ...

554 EUR/m2 | 520 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Salvează căutarea