Promovat
Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție
8

Apartament 1 camera Lux Simion Barnutiu ideal investiție

De vânzare apartament cu 1 camera decomandat renovat Lux, amenajat tip studio, mobilat si utilat complet, situat in zona Modern - Simion Barnutiu, pozitie foarte buna, la 10 minute de Facultatea de Medicina și 15 minute de Piața Unirii. Apartamentul are suprafața de 39 mp, balcon închis în termopan, ...

1846 EUR/m2 | 39 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa
10
3

Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa

Casa individuala in zona Lunei, str. Campului, in suprafata de 194 mp utili, amplasata pe un teren de 570 mp. Zona de parter este alcatuita din living, bucatarie inchisa, domitor cu baie proprie si dressing, camera tehnica, baie si terasa, iar la etaj 2 dormitoare, baie si un spatiu de depozitare. In ...

2062 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 4/5 - Sagului

ID: P2324 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,80 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+M, anul constructie 1989. Apartamentul dispunede 2 balcoane inchise de 6.5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

1676 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Oferta! teren in zona Mehala
4
5

Oferta! teren in zona Mehala

Agenția imobiliara CAT ESTATE propune pentru vânzare un teren cu o suprafață de 1.471 mp în Mehala front 18,78 m, construcție existentă pe teren! Vine la pachet cu inca o parcela de 400 metri Total 1870 mp Este o oportunitate rară în zona Mehala una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale ...

1,870 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | Torontalului - METRO 2
10
1

Apartament 3 camere | Torontalului - METRO 2

Prețul nu include TVA. Cu peste 3000 de apartamente livrate, în 25 de ani de experiență pe piața construcțiilor rezidențiale și 3 orașe diferite, Elite Grup reprezintă un nume cunoscut în topul dezvoltatorilor din România. Suntem amplasați în zona de Nord, cel mai dinamic punct al orașului Timișoara. Astfel, ...

1773 EUR/m2 | 74 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apart la casa Bogdanestilor  curte  acces cu masina centrala proprie
20
1

Apart la casa Bogdanestilor curte acces cu masina centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere baie bucatarie la casa cu 2 familii situat pe Calea Bogdanestilor cu acces auto cu o suprafata utila de 52 mp+anexe in curtea din spate si o gradina de 148mp teren Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII. Apartamentul se vinde mobilat ...

2173 EUR/m2 | 52 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare
13
7

4 cam Dorobantilor 85 mp in curs de amenajare

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere situat in zona Dorobantilor aproape de Euroinstal confort 1 decomandat etaj 8 din 8 cu o suprafata totala de 85 mp cu 2 grupuri sanitare balcon. Apartamentul este in curs de amenajare. Pret informativ 99000 Euro (negociabil). Tel 0743100796 sau 072315 ...

1165 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Torontalului - METRO 2
10
2

Apartament 2 camere | Torontalului - METRO 2

1791 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului
8

Apartament 2 camere etaj 4 cu lift Sagului

In zona Sagului se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 5, blocul are lift, confort 1 semidecomandat, are o suprafata de 49 mp utili cu 1 balcon închis . incalzire cu centrală proprie , aer condiționat în bucătărie și dormitor; se vinde mobilt si utilat la pretul de 97000 euro negoci ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere posibilitate de centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, cu o suorafata de 43 mp, aer conditionat, cu posibilitatate de centrala pe gaz, situtat la etajul 4. Pret. 65000 euro Telefon. 0736170308

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai parter centrala proprie inalt, cu balcon, Cetatii
9
10

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, usor neg Tel:0736170308

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
10

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 138.000 Euro. Tel: 07 arata numarul

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea