Promovat
Casa cu etaj de vanzare si  Timisoara,  Chisodei
11

Casa cu etaj de vanzare si Timisoara, Chisodei

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa renovata, pe strada Chisodei, in Timisoara, cu teren. Curtea este mare si are doua constructii, cu intrare separata. Corpul principal are fundatie solida si este construit din caramida, in anul 1970, iar corpul secundar, ceva mai recent este construit din ...

2058 EUR/m2 | 155 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Decomandat | Loc de parcare | Bloc 2020 | Comision 0%
20
2

COMISION 0% Apartamentul se poate viziona printr-un eveniment de OPEN HOUSE in data de 23 Mai, Sambata intre orele 11:00 - 15:00 Avem soluția perfectă pentru achizitionarea unui apartament la un pret foarte accesibil intr-un bloc construit in 2020. pe calea Buziasului nr. 132 Apartament decomandat ...

1700 EUR/m2 | 47 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
6
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 37 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat ...

1405 EUR/m2 | 37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Mehala
9

Apartament 3 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Mehala

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare: Apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 al unui bloc nou, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă o terasă generoasă de 12 mp. Caracteristici: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Compartimentare eficientă Terasă spațioasă Loc de parcare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor
19
1

Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor

ID Intern: P2571 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , cu 5 camere, 122 mp utili, 879 mp teren, situata in Timisoara, zona Girocului. -Nivel - P+M -Suprafata teren - 879mp -Front stradal - 10ml -Teren liber - 799mp -Suprafata utila - 122mp -Numar camere - 5 -Numar bai - 2 -Numar ...

2172 EUR/m2 | 122 m2

Girocului, Timisoara, Timis

DUPLEX DESPARTIT PRIN CAMERA TEHNICA 5 CAMERE DUMBRAVITA - PETRE TUTEA
16

LANDMARK ofera spre vanzare casa duplex despartit prin camera tehnica, in DUMBRAVITA, intre str Petre Tutea si Simfoniei, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, birou, baie cu dus, camera de zi, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa, camera tehnica; etaj: hol acces, 3 dormitoare, ...

Timisoara, Timis

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

COMISION O% APARTAMENT 4 camere, 2 nivele,cu lift, Dumbravita Kaufland
6
1

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% apartament pe 2 nivele tip mezanin,fiind compartimentat: hol acces, camera de zi + bucatarie, 4 dormitoare (2 + suprapuse tip Samantha - mezanin),2 bai,nbsp; 2 terase acoperite de 12 mp + 5 mp, la intrare in Dumbravita, situat la etajul 3 din 3 cu lift . Apartamentul ...

Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei 3

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei

Proprietar ofer spre vânzare apartament decomandat cu 1 cameră,bucătărie,baie,hol și balcon cu o suprafață de 32m2 ,în zonă Lipovei (lângă pizzeria Talia) cu toate utilitățile necesare.

1656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
14

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru vanzare, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar marfa, trafic pietonal intens, potrivit pentru o gama variata de activitati: showroom, retail, clinica, fitness, sau alte concepte comerciale, situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu- ...

1546 EUR/m2 | 485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand SAD zona Dorobanților 135 mp +demisol 129 mp
4
3

De vanzare SAD zona Dorobanților, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Modern, Timisoara, Timis

 Apartament 3 Camere | Decomandat | 2 Băi | Parter | Zonă Excelentă
20

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, ce se evidențiază prin poziționarea excelentă și versatilitatea sa. Localizare premium: Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ferită de agitație, dar cu acces rapid către ...

1943 EUR/m2 | 72 m2

aradului, Timisoara, Timis

Proprietate versatila | 271 mp utili | renovata complet – Elisabetin, Porumbescu
20
2

Aceasta casa tip calcan, situata intr-una dintre cele mai bine cotate zone semicentrale din Timisoara-Zona Elisabetin, Strada Ciprian Porumbescu, este genul de imobil care poate functiona la fel de bine ca locuinta spatioasa sau ca sediu de business reprezentativ. Ce o diferentiaza: 271 mp utili inteligent ...