Promovat
Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara
5
1

Apartament de vanzare et intermediar Sagului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament superb, complet mobilat si utilat, situat pe o strada linistita, apropae de Calea Sagului si BD. Liviu rebreanu, cu loc de parcare in curte. Suprafata utila este de 63 mp, iar blocul a fost construit in 2011. Apartamentul a fost renovat complet si ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala  | Freidorf
12
3

Casa individuala | Freidorf

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa cu 2 camere si 3 bai, situat in Freidorf, foarte aproape de Lidl, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp si o suprafata de teren de 196mp. Compartimentarea proprietatii este ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare 77 mp spatiu comercial la parter cu 48 mp gradina proprie
4
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un spatiu comercial ce poate fi folosit si pentru locuit, bine compartimentat, situat într-o zonă liniștita și în continuă dezvoltare – zona Metro 2. Detalii proprietate: Suprafata utila: 77mp Compartimentare practica: living luminos, bucatarie, 2 dormitoare, baie ...

1571 EUR/m2 | 77 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta -Apartament cu 2 camere mobilat si utilat- Circumvalatiunii
17

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Circumvalatiunii/Gheorghe Lazar. Apartamentul se afla la parter intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,5 m² din care face parte si balcon inchis ...

1841 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera zona Aradului
3
5

Apartament o camera zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament o camera zona Aradului in apropiere de centrele comerciale , 37 mp , utilat , mobilat ca in poze. Apartamentul este situat la etajul 3.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Piata Unirii- SAD
11
4

Piata Unirii- SAD

Vand spatiu comercial in suprafata de 70 mp,compus din 3 incaperi,grup sanitar,hol.Dispune de vitrine mari.Ideal orice activitate: cabinete de orice natura,magazine,sedii firme etc.Vad deosebit.Amenajat modern,incalzire cu centrala proprie. Zona Piata Unirii Pret:350000 euro

5000 EUR/m2 | 70 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios
15
2

Pozitie excelenta. 2 bai. Decomandat. Spatios

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai si balcon la bucatrie pe care s-a mutat zona de gatit. Posibilitate montare Centrala termica proprie. Etaj 4 din 5. Bloc construit in 1989 cu pod din constructie, se urca normal pe casa scarii unde sunt spatii de depozitare in pod. La 2 pasi de foarte ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona  Dambovita
3
1

Apartament o camera zona Dambovita

Vand apartament 34 mp ! Camera , bucatarie , baie ! Este situat la etajul 3 . Se vinde mobilat si utilat ! Pentru mai multe informatii , va rog sa ne sunati!

Dambovita, Timisoara, Timis

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu
8
9

Artera circulata- Iosefin-Budai Deleanu

Vand 500 mp teren,cu 2 fronturi stradale de 12 m,unul la str.Budai Deleanu,celalalt front la Aleea Gorunului.Se ofera proiect pentru constructia unei noi cladiri:P+E+ER Pret : 159000 euro

500 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Comision 0%. La 2 pasi de centura. Finisaje la alegere. 110 mp utili
20
3

. Favorit Estate va oferta spre vanzare Duplex in Mosnita (aproape de Centura) : COMISION 0% - 1 2 duplex cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod (acces in pod cu sara retractabila). - suprafata utila de 110 mp plus terasa. - teren de 300 mp. - detalii constructive: ziduri exterioare si interioare ...

1682 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria
18
8

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria

De vânzare apartament cu două camere, etajul II, clădire istorică, zona Sinaia-Maria, vedere către Bega.Apartamentul beneficiază de amenajari interioare( parchet laminat, geamuri termopan),încălzire proprie pe gaz, se vinde mobilat . Prețul solicitat de proprietar este de 80000 euro.

1333 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Șagului
6
9

Apartament 2 camere, zona Șagului

De vânzare! Apartament 2 camere, zona Șagului, 45.000 euro negociabil! Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. Disponibil pentru achiziție apartament compus din două camere, baie, hol și bucătărie. Acesta este confort redus, 30 mp utili și este situat la etajul 4 din 4, bloc ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
3

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
3

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil 0745126783 Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi
3
2

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi

De vânzare teren industrial in suprafata de 28000 mp,cu 2 fronturi stradale din care unul este de 100 m la Drumul Național DN 59, Timisoara-Sag, localizat pe partea stânga înainte de intrarea în Sag. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea