Promovat
Ap 3 camere cf 1 decomandat Calea Martirilor CENTRALA PROPRIE
9
1

Apartament de vanzare cu 3 camere confort 1 decomandat situat in Timisoara - Calea Martirilor modelul cu vedere pe o singura parte. Apartamentul are o suprafata utila de 64 de mp2 fiind amenajat recent totul nou instalatie electrica instalatie sanitara etc. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat,centrala proprie,zona Iosefin
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, aflat la etajul 4 al unui imobil cu 4 etaje, situat in zona Iosefin. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp+ balcon, compartimentat astfel: -Hol de acces - Living - Bucatarie - Dormitor -Baie cu cada si geam -Balcon ...

1654 EUR/m2 | 52 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara
19
2

Casa individuala de vanzare, zona Plopi Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa individuala, cu 4 camere,garaj si teren generos, in cartierul Plopi din Timisoara, judetul Timis. Constructie pe parter, din caramida, cu o suprafata utila de 130 mp si o suprafata teren de 540 mp, casa este compartimentata ...

1308 EUR/m2 | 130 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii   confort 1 centrala proprie
7
1

3 cam Gh Lazar-Circumvalatiunii confort 1 centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii Gheorghe Lazar colt cu Bulevardul Cetatii confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica geam la baie prima camera la intrare, lift. Ocupabil imediat. Pret informativ 99000 euro ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,suprafata de 33 mp ,in apropiere de zona Modern, etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla magazine,clinici,transport urban,statii de tamnvai,vaporase,parcuri de relaxare,etc. Este dotat cu mobilier modern si ...

Dorobanti, Timisoara, Timis

Parcela intravilan pentru casă sau duplex
1
18

Parcela intravilan pentru casă sau duplex

Oportunitate investiție! Va prezentam spre vânzarea teren intravilan pentru casă sau duplex În imediata vecinătate Str.Trevizo,Maria Tănase,Ioan Isac Zona Metro 2 Toate utilitățile la 100 m 850 mp Front stradal de 18 m Case locuite in vecinătatea imediată Prețul solicitat de proprietar ...

850 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean
8

2 cam cf 1 amenajat bloc izolat langa Spitalul Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, situat la etajul 4 intr-un bloc cu 5 etaje, aer conditionat, posibilitate montare centrala proprie, orientat spre Nord, bloc izolat, mobilat si utilat, la 1 min de Spitalul Judetean. Pret: 98000 euro Tel: 0736170308

1782 EUR/m2 | 55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa in zona Blascovici, strada linistita, 6 camere, piscina
12

De vanzare casa in zona Blascovici, parter+etaj+pod,caramida+lemn, 6 camere, 3 bai, 2 bucatarii, balcon si terasa cu acces la piscina de pe garaj, incalzire cu centrala proprie pe gaz, 2 garaje, sera, uscatorie, strada linistita, 2 intrari separate, teren in suprafata de aproximativ 1.000 mp, pret 329.000 ...

1371 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Vand sau  schimb spatiu comercial  cu apartamet plus diferenta
2
14

Vand sau schimb spatiu comercial cu apartamet plus diferenta

Detin un spatiu comercial situat central langa Iulius Mall si penitenciarul Timisoara str Vasile lucaciu nr 10, Spatiul se afla in incinta unui centru comercial , cu mai multe magazine numit Complexul mic ,In prezent acest spatiu este inchiriat pe 5 ani cu o chirie de 1000euro pe luna si in el functioneaza ...

2051 EUR/m2 | 117 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona OLIMPIA
8
5

Apartament cu 2 camere in zona OLIMPIA

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Olimpia, aproape de Complexul Studentesc,la etajul 2, suparafata de 59mp, confort 2, apropae de centre comerciale si de mijloace de transport in comun. Aproape si de facultati de alfel! Perfect pentru investitie. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de ...

1254 EUR/m2 | 59 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor
5

2 cam et intermediar bloc caramida zona Tipografilor

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736170308

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura
7

2 cam 68 mp 2 balcoane in vila zona Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, su 68 mp, situat la etajul 2, în spatele Prefecturii, centrală termică, calorifere, acoperiș refăcut, bucătăria, baia și dormitorul cu mobilier nou, geam termopan mare, camere luminoase. Toate geamurile sunt dotate cu plasă și rulouri electrice, iar la demisol există ...

2868 EUR/m2 | 68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Teren intravilan Metro 2
3
58

Teren intravilan Metro 2

Aparține de Primăria Timișoara,cea ce asigura o dezvoltare rapidă conform detaliilor publice Va prezentam spre vânzare teren intravilan Metro 2 1016 mp cu doua fronturi stradale , situat pe colț Prețul este de 68 euro mp NEGOCIABIL Utilitățile la 80 m Posibilitatea de a construi 35 % POT Case ...

1,016 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
28

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere Balcescu
4
6

apartament 2 camere Balcescu

Vand apartament 2 camere , renovat , geamuri termopan , suprafata 40 mp etaj 1 . Imobilul se vinde cu tot ce este in el !

1500 EUR/m2 | 40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Salvează căutarea