Casa individuala plus anexa in Plopi
9
5

Casa individuala plus anexa in Plopi

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate o casa individuala situata in zona Plopi Casa este solida, realizata integral din caramida, cu acoperis de tigla .. Suprafata teren: 376mp Suprafata utila: 75 Compartimentare: - hol acces - bucatarie cu aer conditionat - baie cu geam pentru aerisire - ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
6
1

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Aradului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

2361 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,2 balcoane, etajul 1, renovat, zona Fabric
11
2

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat,situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, situat in zona Fabric. Suprafata apartamentului este de aproximativ 53mp utili+ 2 balcoane si este compartimentat astfel: -Hol de acces cu debara -Dormitor cu dressing -Dormior ...

2451 EUR/m2 | 53 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial Bdul Liviu Rebreanu | 181 mp | Bloc nou 2021
20
1

Renaissance Estate va propune spre vanzare un spatiu comercial generos, situat in Timisoara, pe Bulevardul Liviu Rebreanu, la parterul unui imobil nou construit in anul 2021. Proprietatea beneficiaza de o amplasare buna si de o vizibilitate excelenta, fiind potrivita pentru o gama variata de activitati ...

1750 EUR/m2 | 181 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
1

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului
11

Apartament cu 2 camere et 3 posibilitate centrala Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat, clima , 43 m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul . Blocul este izolat , clima .Calea Șagului , stri , etaj 3 ,nedecomandat . Preț 79.500 Euro Telefon. 0723674418

1849 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2  camere et 3  zona Calea Aradului
8
3

Apartament cu 2 camere et 3 zona Calea Aradului

De vânzare un apartament spatios cu 2 camere, situat într-o zona foarte cautata Calea Aradului Vest, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 67 mpsi beneficiaza de loc de parcare . Detalii apartament: * Suprafata utila: 67 mp. * Parcare subterana Alte avantaje: * Zona linittita, dar ...

1873 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Freidorf
3
2

Apartament cu 1 camera Freidorf

Vand apartament cu 1 camera ce dispune de urmatoarele dotari: izolat termic , gresie , faianta , parchet , ferestre tip termopan etc. Apartamentul este situat intr-un imobil cu 4 nivele , situat la etajul 3 avand o suprafata de 33 mp. Se vinde mobilat. Imobilul este pozitionat in zona Freidorf , la 3 ...

Freidorf, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere  mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa
11
9

Duplex cu 4 camere mobilat si utilat la doar cateva minute de Uzina de Apa

De vanzare duplex cu 4 camere cu etaj în zona Giroc ( calea Urseni) comusa din : PARTER Bucătărie Living Birou wc Debara Hol intrare spațios ETAJ: 2 Dormitoare cu dressinguri fiecare Wc Hol spațios Încălzirea este realizată în pardoseală cu centrală pe gaz Branșament curent Branșament apă și canal Branșament ...

1471 EUR/m2 | 119 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

 Duplex de vanzare cu 4 camere la doar cateva minute de Uzina de apa.
10
11

De vanzare duplex cu o suprafata utila: 105 mp Curte interioara: 56 mp, cu terasa acoperita din lemn de 14 mp Camera tehnica de 5 mp pe terasa perfecta pentru centrala si depozitare. 2 locuri de parcare incluse 2 intrari: una principala si una secundara prin curtea interioara, direct din parcare. Living ...

1667 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere 70 mp terasa generoasa la cateva minute de Vila Contra Braytim
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, cu o suprafata de 70 mp utili, terasa de 30 mp, situat la etajul 3 din 3, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Finisaje premium. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de UZINA DE APA CALEA URSENI, la 20 de minute de ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc
6
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat Braytim Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere mobilat cu o suprafata de 47 mp , apartamentul este compartimentat din living open space +un dormitor si o baie, apartamentul se afla la 100m de Lidl Giroc si 30 m Penny, la 100 m de statia de autobuz si gara,apartamentul se afla pe strada satelitului nr 20 ,colt ...

1673 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 camere Calea Urseni - Braytim
4
7

3 camere Calea Urseni - Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata de 67 mp, situat la parter. Apartamentul este compartimentat astfel; living, bucatarie, 2 dormitoare, 1 baie, decomandat - posibilitate de BUCATARIE SEPARATA. Se afla situat la 7 minute de Spitalul Judetean,12 minute de centrul orasului, la 2 minute ...

1448 EUR/m2 | 67 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Garii
4
167

De vanzare apartament o camera zona Garii

De vanzare apartament cu o camera, etaj 3, situat in zona Garii, aproape de Nokia. Disponibil imediat!

1111 EUR/m2 | 27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Casa pe Calea Urseni la cateva minute de Mega Image
11
7

Casa pe Calea Urseni la cateva minute de Mega Image

De vanzare casa insiruita la cateva minute de Mega Image Calea Urseni, cu o suprafata de 76 mp, cu 3 camere, 2 bai, pod pe toata suprafata de 47 mp. Parter - living, baie cu dus, bucatarie închisa cu iesire la terasa de 12 mp si gradina de 62 mp. Etaj - hol. 2 dormitoare, baie cu vana, balcon la dormitorul ...

1974 EUR/m2 | 76 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN
13
5

Apartament cu 2 camere DECOMANDAT etajul 2 BRAYTIN

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53mp mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 83000 ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni
11
14

2 camere la 5 minute de Mega Image Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 50 mp care pot fi folosite ca si dormitoare. Holul este foarte mare si se poate folosi ca si zona de zi, iar bucataria se poate separa printr-un perete de sticla Baia este geam . Incalzire este realizata prin pardoseala Centrala proprie pe gaz Tamplarie ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 1 pod pe tpata suprafata la 3 minute de Vila Contra Mussicescu
12
4

De vanzare un apartament cu 3 camere in zona Braytim (in aproprierea muzeului de apa, Calea Urseni). Apartamentul este situat intr-o casa cu 4 apartamente (2 la parter, 2 la etaj) si este situat la etajul 1. Cladirea a fost construita in anul 2019 si dispune de toate utilitatile (apa, canalizare, curent, ...

1893 EUR/m2 | 75 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis