Promovat
Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m
10
6

Apartament pe 2 nivele + Garsoniera, total de156m

Spatiile pot fi utilizate atat ca destinatie rezidentiala, cat si pentru derularea unor activitati comerciale, fiind autorizat SAD Spatiile se afla intr-o cladire complet renovata, are o suprafata utila de 156m si este compartimenat dupa cum urmeaza: - Spatii parter compuse din 4 incaperi, Hol ...

1197 EUR/m2 | 156 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse nou, finisaje premium, Timisoara, zona centrala - comision 0
16

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2196 EUR/m2 | 124 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA
4
34

De vanzare apartament cu 2 camere in zona CENTRALA

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona CENTRALA. Zona Dacia este aproape de Centrul Timisoarei!! Apartamentul are o suprafata utila de 50mp la etajul 2 al blocului. Dispune de balcon! Se vinde de asemenea mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Este aproape de asemenea si de mijloace ...

1660 EUR/m2 | 50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Investitie Inteligenta in Timisoara | SAD sau Locuinta 79.000 EURO
10
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la demisolul unui bloc din Timisoara, ideal atat pentru locuinta, cat si pentru birou, cabinet sau spatiu comercial. Unul dintre marile avantaje ale proprietatii este pozitionarea excelenta: chiar langa Kaufland aproape ...

1280 EUR/m2 | 62 m2

fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar   2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare in CF
7

Proprietar 2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare in CF

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu 2 camere + terasă mare, în Nova Mehala, într-un bloc nou, finalizat în 2024. Apartamentul are 51 mp utili interiori și beneficiază de un avantaj important: terasă panoramică de 45 mp, ideală pentru relaxare, amenajare cu mobilier de exterior, plante sau ...

2547 EUR/m2 | 51 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
FARA Comision. BLOC NOU in ORAS. Bucatarie inchisa. TERASA 10 mp
17
8

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 48 mp + terasa 10 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle, usa intrare din metal, usi interior ...

2063 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat, 70 mp | Torontal | Investitie |
8

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern și foarte spațios, situat în zona Torontal, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din nordul orașului. Proprietatea se remarcă prin suprafața generoasă, compartimentarea inteligentă și luminozitatea excelentă, fiind ...

1984 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului bloc nou
17
3

Apartament 2 camere Aradului bloc nou

Se vinde apartament cu doua camere situat in zona Aradului intr-un bloc nou la etajul 5 cu pod si balcon, blocul are lift, are o suprafata utila de 58 mp, este amenjat nou , loc de parcare trecut in CF individual , se vinde cu mobila de bucatarie , la pretul de 120000 euro.

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL
11

3 camere dec etaj 1 2 bai C Aradului la 10.min de MALL

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 2 parti situat pe Calea Aradului intr-un imobil construit in anul 1980 etaj 1 din 8 cu o suprafata utila de 68 mp cu baie si WCS si 2 balcoane. Apartamentul este spatios mobilat si utilat intr-un bloc deosebit de caramida ...

2279 EUR/m2 | 68 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala
7
1

Apartament 1 camera zona Steaua etaj 1 cu centrala

De vanzare apartament 1 camera in zona Steaua la etaj 1 din 4 , compus din : 1 camera bucatarie , baie, balcon amenajat , incalzire cu cu centrala proprie, termopane, parchet laminat, gresie si faianta pret 68500 euro. ID 7447

1713 EUR/m2 | 40 m2

steaua, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Lipovei
9

Garsoniera zona Lipovei

In zona Lipovei se vinde garsoniera situata la etajul 4 din 4 cu izolatie, are o suprafata utila de 27 mp, este compusa din : hol intrare , baie, camera , bucatarie, balcon loggie, sunt 4 apartamente pe nivel, are gresie si faianta, termopane, pret 50000 euro.

1852 EUR/m2 | 27 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere decomandat etaj 3 Soarelui langa Uranus Plaza amenajat centrala
7

Vand apartament cu 4 camere in zona Soarelui,str.Sirius,langa Uranus P laza,foarte aproape de Spitalul Judetean,compartimentat astfel :-hol , bucatarie , dormitor cu balcon , hol , baia principala cu aerisiore naturala,dormitor,living, dormitor baie .Pe nivel sunt 2 apartamente ,vederea apartamentului ...

1788 EUR/m2 | 78 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului
4
7

Apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului

Vand apartament 2 camere semidecomandat in Calea Sagului, etaj 3 5 intr-un bloc izolat termic cu o suprafata de 50 mp. Este la o distanta de 10 minute de mall , piata , mijloace in transport , gradinita etc. Apartamentul este compartimentat astfel: -bucatarie -living -dormitor -baie

Sagului, Timisoara, Timis

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro
2

Teren industrial Calea Șagului-Platforma Incontro

Oportunitate investițională Teren în zona industrială Giroc, Calea Șagului Proprietar,propun spre vânzare un teren cu potențial ridicat de dezvoltare, situat strategic în zona industrială din Giroc, în proximitatea platformei Incontro Calea Șagului. Localizare: în spatele platformei Incontro, ...

18 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera - Zona  Buziasului
3
3

Garsoniera - Zona Buziasului

Ofer spre vanzare garsoniera 22 mp , complet mobilata si utilata , etaj 4 .Blocul este langa Profi , mijloace de transport in comun .

Buziasului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu anexa /teren 346/Zona Blașcovici/Bogdăneștilor
20
8

Voog Development va propune o Casă individuală cu o suprafata de 90 de mp cu anexă și teren generos Proprietate ideală pentru renovare și personalizare după propriul gust Casă individuală + anexă Suprafață anexă: 46 mp Teren generos: 346 mp Toate utilitățile disponibile ⚡ Zonă liniștită și ...

1544 EUR/m2 | 90 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Elisabetin
2
3

Apartament de vanzare Elisabetin

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, foarte bun pentru investitie avand o suprafata de 28 mp, aflandu se la etajul 2, vedere pe partea cu parcarea fiind posibilitate de parcare in fata blocului

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea