Promovat
Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița
9

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere și balcon închis, situat in Timișoara, zona Dâmbovița, foarte aproape de Restaurant Nora, Piața Aurora, Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2046 EUR/m2 | 43 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
AV668 Teren intravilan, HALA BIROURI, zona INDUSTRIALA, Freidorf-Sagului
3
2

AV Estate va propune spre vanzare teren intravilan in zona Freidorf, Ovidiu Cotrus. Terenul se intinde pe o suprafata totala de 1431 mp, cu doua fronturi strandale de aproximativ 38 ml. Utilitatile se afla in imediata apropiere a terenului. (apa, gaz, curent- la capatul PUZ-ului). Hala se poate construi ...

1,431 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!
11
2

Ap la casă, curte comună, 1 cameră, 40mp, Odobescu!

IMOBLU oferă spre vânzare apartament la curte comună, cu alte 5 apartamente, liniștită, curată și ingrijită. Compartimentare: - antreu - bucătărie cu chicinetă - cameră - baie - posibilitate de mansardare - acoperiș schimbat în 2000 Dispune de utilități: - apa - gaz - curent Incalzirea se face pe ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere open space Torontalului
6

Apartament cu 2 camere open space Torontalului

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Torontalului. Detalii tehnice: -Protectie fonica si termica cu geam termopan tricameral; -Usi de apartament blindate cu multiple puncte de închidere; -Peretii exteriori din caramida Porotherm ...

2205 EUR/m2 | 39 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere | 55,8 mp utili | Logie 7,3 mp | Parcare | Iris Armoniei
20
1

Cauti un apartament modern, luminos si eficient, intr-un complex nou, bine pozitionat si construit la standarde actuale? Acest apartament de 2 camere din ansamblul Iris Armoniei imbina confortul zilnic cu calitatea constructiei si costuri reduse de intretinere – ideal pentru locuire sau investitie. Localizare ...

2401 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Str. Felix, Zona Aradului | 89.000 EUR | Comision 0%
20
1

Daca lucrezi la Vox Technology Park, Iulius Town sau in oricare dintre marile birouri din nordul Timisoarei, stii cat de pretios este timpul dimineata. Acest apartament ti-l da inapoi. Doua camere decomandate pe strada Felix, etaj 4 cu acoperis, vedere libera spre verdeata si case — fara bloc in fata, ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren  Mehala - 440 mp, cu autorizatie duplex, strada asfaltata,, Comision 0
14
3

Teren Mehala - 440 mp, cu autorizatie duplex, strada asfaltata,, Comision 0

Oportunitate UNICA pentru investitori si dezvoltatori! Nu mai astepta luni de zile – incepe constructia casei imediat! Va prezentam un teren bine pozitionat, cu o suprafata de 440 mp si cu autorizatie de costructie valabila pentru un duplex modern, situat in inima cartierului rezidential RPC Village,, ...

440 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de  CENTRU
18
4

Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de CENTRU

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2623 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, grădină, 3 băi | RPC Village-Mehala | 10 min. de centru
20
5

Casa în care copilul tău crește fericit – Duplex 5 camere, grădină proprie, 7 minute până în centru | RPC Village, Mehala, Timișoara Imaginează-ți dimineața perfectă: copilul se joacă în siguranță în grădina ta, tu savurezi cafeaua pe terasă, iar în 10 minute ești în centrul Timișoarei. Asta e viața ...

1927 EUR/m2 | 96 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
9

Vand apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | 91,52 mp utili | renovat complet | etaj 1 | zona Iosefin
20
2

Unele apartamente conving prin compartimentare. Altele prin lumina, proportii si acel farmec care nu poate fi replicat usor. Acest apartament le reuneste pe toate intr-un spatiu echilibrat, cald si plin de personalitate. Situat pe strada Preyer nr. 7, in zona Iosefin, acest apartament cu 3 camere este ...

1519 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

1 camera bucatarie separata etaj intermediar zona Circumvalatiunii
8
1

De vanzare, 1 camera, baie, bucatarie, balcon, su 27 mp, situat la etajul 3,bloc cu lift, mobilat, utilat, zona Circumvalatiunii. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2407 EUR/m2 | 27 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Complex HoReCa functional – 13.000 mp, venituri active, 15 km Timisoara
20
1

Complex multifunctional complet functional, pe teren de 13.026 mp, la 15 km de Timisoara si 3 km de autostrada A1. Peste 15 ani de activitate continua. Business la cheie. • Sala evenimente 1.082 mp – capacitate 350–450 persoane, pereti sticla, AC centralizat, bucatarie proprie • Pensiune boutique 3★ ...

696 EUR/m2 | 2,860 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Lipovei etaj 2 amenajat integral centrala proprie
10

Vand apartament 2 camere,etaj 2,decomandat,situat în zona Lipovei,în apropiere de Lidl si Pizzeria Thalia,pe strada Martir Alexandru Grama. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare (camera din mijloc fiind transformată în al doilea dormitor), iar bucătăria este amenajată pe balcon.Ca ...

2114 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam bloc nou PARCARE SUBTERANA mobilat si utilat zona Complex Studentesc
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, suprafața utilă 54 mp + balcon 4 mp - bucatarie deschisa, orientare sud-vest, cu parcare subterana inclusa, complet mobiltat si utilat, centrale gaz Viessmann, aparat climă Mitsubishi, uși Prüm, incălzire în pardoseala Rehau, prize și întrerupătoare Legrand, ...

2869 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita
5

Apartament cu 2 camere decomandat etajul 1 Dumbravita

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 1 intr-un imobil cochet (P+1E+M, 2007), in Dumbravita, zona linistita cu acces rapid catre Timisoara. Cu o suprafata utila 63 mp + balcon generos 5,7 mp. Compartimentare : hol, bucatarie separata, camere luminoase. Se poate ...

1984 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren industrial/comercial cu PUZ-14.414 mp–Calea Sagului, Timisoara
12

Oportunitate excelenta de investitie intr-una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare comerciala si industriala din Timisoara – Calea Sagului – Drumul Cenusii, in proximitatea Metro, Leroy Merlin si SMW fabrica de biciclete Decathlon. La doar cateva minute de nodul rutier Calea Sagului – acces ...

14,414 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
10

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea