Promovat
Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului
12
1

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in Zona Sagului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: Kaufland la 300 m, diverse magazine, scoli, gradinite, piata, la 5 minute cu masina de Shopping ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren casa -Ronat
8
8

Teren casa -Ronat

Proprietate imobiliara propusa spre vanzare in Ronaț spre calea ferată, teren 400 mp cu doua fronturi stradale, toate utilitatile, casa din caramida de aproximativ 40 mp ( antreu , 2 camere ) construita in 1975, locuibila dar necesita renovare;

403 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% |Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni
2

Apartament 1 camera, 46 mp utili zona Braytim-Urseni

Blitz va ofera spre vanzare un apartament cu 1 camere, 46 mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamentul este situat la etajul 1, balcon 6 mp si este desfasurat astfel: hol, living ...

1700 EUR/m2 | 46 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 52,30 mp utili zona Braytim-Urseni
2
2

Blitz va ofera spre vanzare apartamente cu 2 camere in suprafata de 52,30 mp utili mp utili, in zona Braytim-Calea Urseni , o zona foarte cautata si cu un potential marit, datorita dezvoltarii zonei si beneficiilor pe care le prezinta. Apartamente sunt disponibile la etajul 1, 2 si 3 , au un balcon ...

1700 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare casa, (2 apartamente). 3+3 camere,curte,garaj,anexe,curent trifazic
1
2

De vanzare o casa mare compus din 2 apartamente (proprietari separati) Front stradal aproximativ 19 m Apartament din fata: - 105 mp locuibil, 3 camere, baie, bucatarie, hol, antreu, camara de alimente. Curent trifazic, garaj (35mp) si anexe, pivnita ( 12mp ) Garajul si anexele sunt construite din caramida ...

1778 EUR/m2 | 185 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Garii de Nord
4
6

De vanzare apartament 2 camere in zona Garii de Nord

Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 47 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient.

1532 EUR/m2 | 47 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
70

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.
14
13

COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + Balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, LIVING, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 BALCOANE, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 7 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

2,800 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat,situate la etajul 2, Lipovei. Apartamentul a fost amenajat in 2013 si oferă confort, compartimentare eficientă și numeroase îmbunătățiri modern,are vedere pe două părți,cu 2 balcoane,in suprafata utila de 56mp si 63mp cu tot cu balcoane.Ca si ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera in zona Timocului
5
11

Apartament 1 camera in zona Timocului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Timocului,la etajul 1,suprafata de 38 mp,se vinde utilat si mobilat recent.

Timocului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea