Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
5
40

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Oferta de vanzare pentru un apartament cu 2 camere in zona Telegrafului. Apartamentul este complet mobilat si utilat, cu o suprafata de 64mp, la etajul 3 al blocului cu lift. Se vinde chiar incepand din luna Aprilie. Pozitionat aproape de magazine si mijloace de transport. Pentru mai multe detalii ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Super investitie!-Renovat complet-3 camere-bloc si pod izolat-108.490 Euro!
20
5

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul este izolat termic cu vata bazaltica de 20 cm si are acoperis. De asemenea si podul este izolat termic ...

1750 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
10

Apartament 2 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament spatios si luminos, cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 60 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare in exclusivitate un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4/4, in zona Dorobantilor, Timisoara, jud.Timis. Blocul a fost reabilitat termin in 2020 si dispune de acoperis cu tigla. Apartamentul dispune de o suprafata de 50,4mp plus balcon de 3,38mp si ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament 4 camere, Zona Centrala - Boxa si pivnita la subsol
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Central. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Central, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Subsol + Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1930, structura ...

1851 EUR/m2 | 154 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Centrala, aflat la demisol, intr-o cladire istorica cu regim de inaltime pe Demisol + Parter + 1 Etaj. Anul constructiei 1924, structura ...

1486 EUR/m2 | 79 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere in cladire istorica - Piata Maria
19
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter inalt. Anul constructiei 1909, structura caramida, material zidarie ...

1650 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Depozit logistic sau Spatiu de productie –503 mp utili, 950 mp teren - Timisoara
6
3

Depozit logistic sau Spatiu de productie – 503 mp utili, 950 mp teren, zona Brancoveanu Oportunitate excelenta de investitie. Proprietate ideala pentru activitati logistice, productie sau depozitare, situata cu acces direct din drumul principal. Detalii proprietate: Suprafata utila: 503 mp Suprafata ...

994 EUR/m2 | 503 m2

Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea