Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 2 camere | Calea Buziasului | Continental
7

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament nou, cu 2 camere si balcon, in Calea Buziasului, foarte aproape de Continental, AEM, Ciarda Rosie si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Living, - Bucatarie ...

1750 EUR/m2 | 52 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare in Piata Victoriei
9
1

Apartament de vanzare in Piata Victoriei

Florian Estate va propune spre vânzare un apartament cu o cameră, open space, situat chiar în inima orașului, în zona Piața Victoriei. Proprietatea se remarcă prin poziționarea excepțională și priveliștea directă spre Piața Victoriei, fiind înconjurată de toate facilitățile necesare unui stil de viață ...

2931 EUR/m2 | 29 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
12

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, faianță, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, preț 36000 euro negociabil, tel 072865 ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului
7
35

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Situat in zona de Aradului, apartamentul dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2, an constructie 1990. Se vinde complet mobilat si utilat cu cele necesare, perfect si ca investitie. Zona linisita, aproape de magazine si ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 4 CAMERE IN ZONA PTA MARASTI /PTA UNIRII LA 219.900 EURO
14
2

✨ APARTAMENT PREMIUM CU 4 CAMERE ÎN ZONA CENTRALĂ – PIAȚA MĂRĂȘTI, TIMIȘOARA ✨ NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament generos cu 4 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone centrale ale orașului Timișoara – Piața Mărăști, la câțiva pași de Piața Unirii. Proprietatea are o suprafață ...

2114 EUR/m2 | 104 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii
3
4

Apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii

Vand apartament cu 1 camera , confort 2 decomandat , etajul 4 cu acoperis . Suprafata 26 mp , parchet , faianta , gresie , termopane , clima , mobilat si utilat . Ro

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere confort 1 bloc mansardat si izolat termic Lipovei langa Biserica
8

Vand apartament foarte luminos la etajul 4 in cadrul unui bloc izolat termic si mansardat,avand mansarda locuibila, situat pe str. Sf. Apostoli Petru si Pavel la 10 minute de Iulius Mall. In apropiere se afla statia de autobuze, magazine,piata, brutarie, fizioterapeut, laborator analize, gradinita, etc.Apartamentul ...

1852 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei
5
42

De vanzare apartament cu o camera zona Lipovei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu o camera, situat la etajul 1 al unui imobil de 4 etaje. Cu o suprafata utila de 34 mp. Este in apropiera mall-ului. Dispune de centrala proprie

1618 EUR/m2 | 34 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | 55,8 mp utili | Logie 7,3 mp | Parcare | Iris Armoniei
20
1

Cauti un apartament modern, luminos si eficient, intr-un complex nou, bine pozitionat si construit la standarde actuale? Acest apartament de 2 camere din ansamblul Iris Armoniei imbina confortul zilnic cu calitatea constructiei si costuri reduse de intretinere – ideal pentru locuire sau investitie. Localizare ...

2401 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Str. Felix, Zona Aradului | 89.000 EUR | Comision 0%
20
1

Daca lucrezi la Vox Technology Park, Iulius Town sau in oricare dintre marile birouri din nordul Timisoarei, stii cat de pretios este timpul dimineata. Acest apartament ti-l da inapoi. Doua camere decomandate pe strada Felix, etaj 4 cu acoperis, vedere libera spre verdeata si case — fara bloc in fata, ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren  Mehala - 440 mp, cu autorizatie duplex, strada asfaltata,, Comision 0
14
3

Teren Mehala - 440 mp, cu autorizatie duplex, strada asfaltata,, Comision 0

Oportunitate UNICA pentru investitori si dezvoltatori! Nu mai astepta luni de zile – incepe constructia casei imediat! Va prezentam un teren bine pozitionat, cu o suprafata de 440 mp si cu autorizatie de costructie valabila pentru un duplex modern, situat in inima cartierului rezidential RPC Village,, ...

440 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de  CENTRU
18
4

Apartament cu 2 camere DEOSEBIT, et 1 , CENTRALA, la cateva minute de CENTRU

Vă prezentăm un apartament MODERN, recent renovat integral, cu o suprafață utilă de 53 mp, situat la etajul 1, bloc izolat, centrala proprie, amenajat cu atenție la detalii și materiale de calitate superioară, ideal pentru locuit sau investiție. Lucrări de bază și structură Pardoseală refăcută complet: ...

2623 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex 5 camere, grădină, 3 băi | RPC Village-Mehala | 10 min. de centru
20
5

Casa în care copilul tău crește fericit – Duplex 5 camere, grădină proprie, 7 minute până în centru | RPC Village, Mehala, Timișoara Imaginează-ți dimineața perfectă: copilul se joacă în siguranță în grădina ta, tu savurezi cafeaua pe terasă, iar în 10 minute ești în centrul Timișoarei. Asta e viața ...