Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului
4
14

Apartament cu 2 camere in zona Telegrafului

Vand apartament cu 2 camere decomandat. Partial mobilat la etajul 3 5 cu o suprafata de 59 mp,apartamentul are vedere pe ambele parti fiind foarte luminos

1441 EUR/m2 | 59 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de vanzare, izolat, zona Soarelui, Timisoara
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
AV668 Teren intravilan, HALA BIROURI, zona INDUSTRIALA, Freidorf-Sagului
3
2

AV Estate va propune spre vanzare teren intravilan in zona Freidorf, Ovidiu Cotrus. Terenul se intinde pe o suprafata totala de 1431 mp, cu doua fronturi strandale de aproximativ 38 ml. Utilitatile se afla in imediata apropiere a terenului. (apa, gaz, curent- la capatul PUZ-ului). Hala se poate construi ...

1,431 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parter  Calea Sagului
10
1

Apartament cu 2 camere parter Calea Sagului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept
8

2 cam confort 1 zona Olimpia Fac de Drept

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 52 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperiș și izolație termică suplimentară la tavan, zona Olimpia, langa Fac de Drept. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Triplex 4 camere 110 mp utili partea din lateral zona Braytim Hotel IQ
5
4

De vanzare, apartament cu regimul de inaltime P+E, partea laterala a unui triplex, avand suprafata utila de 110 mp, se vinde nemobilat, parțial mobilat sau full mobilat și utilat Compartimentare practică: Parter hol, living + dining , bucătărie închisă și baie Etaj 3 dormitoare și o baie spațioasă Încălzire ...

1718 EUR/m2 | 110 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

3 cam dec etaj intermediar zona Complex Studentesc langa Fac de Drept
10
2

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 60 mp, 1 baie, balcon, posibilitate de monatare centrala proprie, amenajari clasice, zona Sala Olimpia Complex Studentesc. Pret: 105000 euro Tel: 0736170308

1750 EUR/m2 | 60 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Zona Steaua
12
4

Apartament cu 2 camere Zona Steaua

Vand apartament 2 camere decomandat, etaj 1, cu o suprafata de 47 mp, apartament de mijloc, vederea fata, fara centrala teava de gaz este trasa in apartament

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
9

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie parter cu balcon bloc caramida zona Complex Studentesc
5
1

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, bloc de caramida, mobilat, utilat, centrala proprie, situat la parter cu balcon, geam la baie, intr-o zona linistita, Complex Studentesc. Pret: 125000 euro Tel: 0736170308

2315 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou  Monarch Circumvalatiunii
8

2 cam etaj intermediar mobilat si utilat blocnou Monarch Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 2 camere, su 48 mp, compus din bucatarie, living, dormitor, baie si balcon, situat la etajul 3 din 7. Suplimentar se poate achizitiona si loc de parcare suprateran. Finisaje : parchet lemn masiv, tamplarie de lemn cu aluminiu la exterior, tamplarie de lemn in interior, centrala ...

3531 EUR/m2 | 48 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 am decomandat etaj intermediar centrala proprie zona Medicina Tipografilor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 70 mp, centrala proprie, situat la etajul 3, 1 baie, zona Tipografilor, langa Facultatea de Medicina. Pret: 147000 euro Tel: 0736170308

2100 EUR/m2 | 70 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
7

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Apartament  2  camere  Decomandat Lipovei
10
12

Apartament 2 camere Decomandat Lipovei

Nou ! REPOZITIONARE PRET 82900 Euro Va prezentam apartament 2 camere in zona Aradului la 10 minute de Iulius Town ,in imediata vecinătate Piata Noua, magazine, mijloc de transport în comun , str.Constantin cel Mare Etaj 4 73 mp cu balcoane spatioase utile , inchise ...

1136 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc
3
11

Garsoniera de vanzare Complexului Studentesc

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la parter,pe Strada Cerna,suprafata de 25 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar,in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul,strandul Heaven,centre comerciale,farmacii,gradinite,etc. Pentru orice detaliu sau ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE
6

Apartament cu 3 camere et 2 langa UNIVERSITATE

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2288 EUR/m2 | 59 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului