Promovat
Apartament 2 camere, decomandate, bloc nou, la cheie
5
7

Apartament 2 camere, decomandate, bloc nou, la cheie

Comision 0%!!! Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 2 camere, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 48 imobile finalizate + un parc privat. Apartamentul ...

1622 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 5 camere, 125 mp – lângă Drept, Complex Studențesc
20
1

Apartament spațios, 5 camere – Complex Studențesc, lângă Drept Timiș Imobiliar propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în Timișoara, în Complexul Studențesc, chiar peste drum de Facultatea de Drept. Apartamentul face parte dintr-un bloc cu arhitectură plăcută și structură solidă, construit ...

1671 EUR/m2 | 126 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala cu  2 camere, 2 bai in zona Odobescu, Comision 0%
10
2

Casa individuala cu 2 camere, 2 bai in zona Odobescu, Comision 0%

Apostu Estate va propune spre vanzare in exclusivitate cu comision 0% o casa individuala ,cu 2 camere, 2 bai, beci si terasa inchisa ,in zona Odobescu. Construit pe structura P+1,se desfasoara pe o suprafata utila de 62 mpu utili+ terasa inchisa de 16 mpu, beci si o suprafata teren de 28 mp, intr-o ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere si 2 bai, in bloc nou, Calea Urseni, Giroc
9
3

Apostu Estate va ofera spre vanzare 12 apartamente intr-un imobil nou, situat in zona Calea Urseni, Giroc, Timis. Aproximativ 1 km distanta fata de Zone Cafe 2 si Mega Image Calea Urseni Timisoara. Acces facil la centura ocolitoare a orasului. Doar 300 m fata de prima statie a mijloacelor de transport ...

1514 EUR/m2 | 70 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare casa, (2 apartamente). 3+3 camere,curte,garaj,anexe,curent trifazic
1
2

De vanzare o casa mare compus din 2 apartamente (proprietari separati) Front stradal aproximativ 19 m Apartament din fata: - 105 mp locuibil, 3 camere, baie, bucatarie, hol, antreu, camara de alimente. Curent trifazic, garaj (35mp) si anexe, pivnita ( 12mp ) Garajul si anexele sunt construite din caramida ...

1778 EUR/m2 | 185 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Garii de Nord
4
6

De vanzare apartament 2 camere in zona Garii de Nord

Apartamentul este semidecomandat cu o suprafata utila de 47 mp + 1 balcon de 3 mp.De asemenea aveti la dispozitie si o camara ce poate fi folosita ca si dressing. Sistemul de termoficare este super eficient.

1532 EUR/m2 | 47 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Dacia
5
70

De vanzare garsoniera in zona Dacia

Oferim garsoniera in zona Dacia, foarte aprope de Piata Dacia si mijloacele de transport in comun. Garsoniera se afla la etajul 2, avand o suprafata de 24 mp

1667 EUR/m2 | 24 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.
14
13

COMISION 0%. Duplex in Braytim. Asfalt. Langa Musicescu.

Vand DUPLEX in zona Braytim, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 96 mp + terasa de 15 mp + Balcon si curte proprie. Compartimentare: - parter : hol acces, LIVING, bucatarie INCHISA, debara, camera tehnica, baie, terasa; - etaj : hol acces, 3 dormitoare, 2 BALCOANE, baie. CENTRALA ...

2188 EUR/m2 | 96 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!
17

Comision 0%.Aproape de benzinaria ESO.Disponibil Imediat!

De vanzare cu 0% COMISION, duplex cu 4 camere , FINALIZAT, pe parter si etaj, integral din caramida, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips izolator fonic, imobil izolat cu polistiren de 15 cm pe exterior, placă de beton peste etaj și izolație cu 2 randuri de polistiren extrudat, aspirator ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara
1

2800 mp teren intravilan 30 km de Timisoara

vând acest teren de 2800 mp la 7 Euro mp negociabil in loc. Ivanda la 30 km de Timișoara.Are utilitățile la poartă trase se poate vedea la fata locul.

2,800 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de decomandate etaj 3 amenajat integral cu 2 balcoane
17

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere decomandat,situate la etajul 2, Lipovei. Apartamentul a fost amenajat in 2013 si oferă confort, compartimentare eficientă și numeroase îmbunătățiri modern,are vedere pe două părți,cu 2 balcoane,in suprafata utila de 56mp si 63mp cu tot cu balcoane.Ca si ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera in zona Timocului
5
11

Apartament 1 camera in zona Timocului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Timocului,la etajul 1,suprafata de 38 mp,se vinde utilat si mobilat recent.

Timocului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei
4
18

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare chiar in zona Lipovei, aproape de Iulius Mall, mijloace de transport, magazine. Apartamentul este decomandat, impartit pe o suprafata utila de 45mp si este la etaju 1. An constructie 2000. Pentru mai multe informatii sunati.

1711 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

  Apartament cu 3 camere Lipovei etaj 1 amenajat 2 balcoane centrala
5

De vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat,vedere pe doua parti cu 2 balcoane, situat în Calea Lipovei.Apartamentul se află la etajul 1, într-un bloc cu 4 etaje (contruit în anii 80, cu acoperiș de țiglă). Compus din 3 camere, o baie, o bucătărie,2 balcoane și un coridor. Apartamentul este renovat ...

2134 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului
7
35

De vanzare apartament 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat. Situat in zona de Aradului, apartamentul dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2, an constructie 1990. Se vinde complet mobilat si utilat cu cele necesare, perfect si ca investitie. Zona linisita, aproape de magazine si ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere parter inalt cu balcon Lipovei in fata amenajat
10

Se vinde apartament 2 camere semidecomandat,confort 1 in suprafata de 50mp , in calea Lipovei, la parter , cu balcon. Este compus din 2 camere , bucatarie mare , baie cu aerisire naturala, hol de acces intre camere , camara pentru depozitare. Dispune de ,geamuri termopan , usa metalica , gresie,faianta ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea