Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
4

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timis, Timisoara, zona Girocului. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4, intr-un bloc anvelopat cu acoperis din tigla si dispune de o suprafata utila de 44 mp (inclusiv balcon). Compartimentare: • Hol ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou | apartamente 2 cam | suprafete pana la 71 mp | comision 0%
15
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare apartamente noi cu 2 camere, cu comision 0% pentru cumparator, intr-un imobil aflat in curs de finalizare. Blocul este aproape finalizat, in proportie de aproximativ 95%, iar apartamentele sunt disponibile la parter, etajul 1, etajul 2 si etaj retras, ...

1878 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului 16

Garsoniera Buziasului

Vand garsoniera Buziasului parter 20 pret 42000 euro

5100 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8
1

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 3 Camere | Etaj 2 | 90 mp | Zona Plopi
8

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Plopi, situat la parter unui bloc nou. Apartament cu 3 camere, 90 mp utili + balcon de 8 mp – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara Localizare – Zona Plopi Apartamentul este situat într-una dintre artere rezidențiale ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

plopi, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc
6

Apartament 1 camera decomandat | Braytim - Giroc

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Braytim Giroc, într-o locație liniștită și bine conectată. Apartamentul este situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou construit în anul 2019, și are o suprafață utilă de 34 mp. Proprietatea beneficiază ...

2353 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Girocului. Langa parcul Padurice. Renovat. Etaj intermediar. Bloc izolat termic.
8

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Piata Unirii
5

Apartament 1 camera Piata Unirii

Blitz îți propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în inima orașului, în zona Piața Unirii. Cu o suprafață utilă de 38 mp, proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție în regim hotelier sau închiriere pe termen lung. Apartamentul beneficiază de o compartimentare ...

2895 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
1

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu de VANZARE SAU  INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei
10
5

Spatiu de VANZARE SAU INCHIRIAT 79 mp , str Martir Gabriela Tako nr.3, Zona Lipovei

DIRECT DE LA PROPRIETAR! Spațiu comercial modern, 79 mp, Gata de deschis! 2 locuri de parcare incluse în preț Bloc nou cu nivel de inaltime P+ 5 etaje, Vesta Residence Locație: Calea Lipovei, Str. Martir Gabriela Tako nr. 3 Suprafață totală: 79 mp, compus din: 67 mp spațiu principal open-space, ...

1900 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spațiu comercial de vânzare  - investiție sigură, chiriași existenți
5
9

Spațiu comercial de vânzare - investiție sigură, chiriași existenți

Oferim spre vânzare un spațiu comercial excelent situat în zona Lipovei,modern, situat într-o zonă cu vad pietonal bun, ideal pentru investiție. Spațiul este în prezent închiriat unui salon de înfrumusețare, cu activitate stabilă și portofoliu format, generând venit imediat. Locație: Timișoara, Strada ...

2043 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric
5

COMISION 0 | Apartament 2 camere | 56 mp | Zona Fabric

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Fabric, chiar lângă Kaufland, într-un imobil istoric bine întreținut, finalizat în anul 1900 (construcție din beton și cărămidă). Localizare – Zonă ultracentrală, cu acces rapid peste tot Poziționare excelentă, ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

telegrafului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
1

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Se ofera spre vanzare: - apartament 1 camera, in zona Aradului; - etaj 1 4; -suprafata utila 38 mp Vecinatati: -OMV la 5 min de mers pe jos -Facultatea de agronomie la 10 minute - Iulius Mall - Mijloace de transport in comun - Supermarket - Scoala, gradinita

1487 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii
5
7

Apartament cu 2 camere de vanzare -Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0| Apartamente 2 camere| Etaj 1 | 48/52 mp+balcon 6 mp|Plopi
14

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare două apartamente cu 2 camere în zona Plopi, situate la etajul 1 al unui bloc nou, cu regim de înălțime Parter + 2 etaje. Apartamente cu 2 camere – imobil nou, Zona Plopi, Timișoara APARTAMENT 1 – 52 mp utili + balcon 6 mp DETALII PROPRIETATE Apartamentul ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

plopi, Timisoara, Timis

Salvează căutarea