Promovat
Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa
9
1

Apartament 3 camere Girocului - Vladeasa

De vanzare apartament 3 camere confort 1 decomandat spatios situat in zona Girocului la parter cu terasa are living mare 2 dormitoare 2 bai vedere pe 3 parti bucatarie este amenajat cu termopane gresie si faianta se poate vinde si mobilat pret 135000 euro.

1350 EUR/m2 | 100 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE – APARTAMENT CU 2 CAMERE, PARTER – ZONA TORONTALULUI SPITAL
6
1

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil ingrijit, intr-una dintre cele mai cautate zone ale orasului – zona Torontalului, in vecinatatea noului Spital Oncologic. Caracteristici proprietate: Parter – acces facil, ideal pentru toate varstele 2 ...

1927 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand parcela de teren , S.A.D , Mosnita Veche ,langa centura ( aproape de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S-1355 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand parcela de teren S.A.D , Mosnita Veche, lanaga centura , vis-a-vis de campusul Fac.de Medicina
1

Vand teren S.A.D ,S- 810 mp,teren intravilan ,arabil. Este situat langa cenutura, pe teritoriul administrativ al comunei Mosnita dar, este foarte aproape de Ghiroda ( campusul Facultatii de Medicina). Pret : 50 euro mp.

Timisoara, Timis

Vand duplex in Sag - Manastire
20
1

Vand duplex in Sag - Manastire

Vand jumatate de duplex, St- 360 mp, Sc -200 mp. Parter : living , bucatarie,baie, aproximativ 100 mp + terasă exteriora Etaj : 2 dormitoare,fiecare are baie , dresing , aproximativ 100 mp + terasa. Utilitati : curent electric, apa forata, gaz,panouri solare cu acumulator de 5 kw Preț 165000 euro

917 EUR/m2 | 180 m2

Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15
1

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes
20
2

Vand casa D+P+E,zona Bld.Victor Babes

Vand casa ,D+P+E,St-376 mp,Fs-18m ,toate utilitatile,centrala pe gaz,clima. Casa este configurata astfel: -Demisol : hol,baie,bucatarie,2 dormitoare,wcs ,garaj,Su=110 mp -Parter inalt ( foarte inalt ): terasa inchisa,living,dormitor,camera de zi,baie,baie mare,pranzitor,antreu,Su=103 mp Etaj: 2 camere,bucatarie,baie, ...

1949 EUR/m2 | 277 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate de vanzare in zona Dorobantilor
4
39

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Dorobantilor,situat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 56 mp,decomandat. Zona este una de interes,in proximitatea sa aflandu-se scoli,gradinite,magazine,diverse centre comerciale precum Lidl,Kaufland,Carrefour,etc. Pentru mai multe informatii va rugam ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Soarelui
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1982, structura este de beton, ...

2555 EUR/m2 | 45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Lipovei usor negociabil

Se vinde o garsoniera in zona Lipovei. Strada Leandrului. Garsoniera este la etajul 2 (5 etaje+pod) si are o suprafata utila de 28mp utili. Se accepta si credit bancar. Zona linistita, aproape de Iulius Mall. Sunati pentru a stabilii vizionari.

2143 EUR/m2 | 28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament o camera zona Torontalului
4
6

De vanzare apartament o camera zona Torontalului

Se ofera spre vanzare apartament cu o camera , zona Torontalului , etaj 2 , bloc izolat termic , centrala proprie , aer conditionat , complet mobilat si utilat. Suprafata utila 32 mp. Pentru mai multe informatii , sunati la nr afisat !

2188 EUR/m2 | 32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de Vânzare în Freidorf   Zonă Liniștită (Lângă Baltă)
12
9

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă)

Casă de Vânzare în Freidorf Zonă Liniștită (Lângă Baltă) Vă propunem spre vânzare o proprietate situată în cartierul Freidorf, o zonă aerisită și accesibilă, ideală pentru cei care caută liniștea aproape de natură, dar cu toate utilitățile urbane la poartă. Detalii Suprafață și Compartimentare ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț
10
16

Vând casă individuală Timișoara-Ronaț

Vând casă individuală cu un regim de înălțime P+M, situată în Timișoara zona Ronaț. Casa dispune de bucătărie ,living ,birou ,trei dormitoare curte și grădină, având o suprafață construită de 138 m . În curte este și o anexă cu magazie terasă exterioară și cameră tehnică. Imobilul se află în stare bună,are ...

16 EUR/m2 | 138 m2

Timisoara, Timis

De vanzare Hala parter si etaj-birouri, zona Calea Torontalului
14
4

De vanzare Hala parter si etaj, zona Calea Torontalului-Coca Cola, la parter: depozit, 3 ateliere, grupuri sanitare, birou si hol de acces in suprafata de 570 mp, la etaj: receptie, birouri, sala de sedinte, vestiar, grup sanitar in suprafata de aproximativ 245 mp, acces pietonal si auto, poarta rulanta, ...

521 EUR/m2 | 815 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona  Spitalului Judetean
3
20

De vanzare garsoniera in zona Spitalului Judetean

Vand o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

1500 EUR/m2 | 26 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3,garaj sub bloc,Bld.Cetatii
14
2

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu
10
7

De vanzare casa nemteasca, demisol+parter, zona Balcescu

De vanzare casa nemteasca individuala, demisol inalt, parter si pod in zona Balcescu, suprafata utila 250 mp,teren in suprafata de 545 mp, la demisol 3 camere, bucatarie, 3 holuri, baie si dependinte, la parter 4 camere, antreu, baie si dependinte, necesita amenajari, pret 275.000 Euro, putin negociabil+comisionul ...

1100 EUR/m2 | 250 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
16

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui imobil ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Spitalului Judetean
3
73

Se vinde apartament cu 1 camera in zona Spitalului Judetean,situat la etajul 1,cu o suprafata de 32 mp,este renovat recent modern si mobilat complet. Este dotat cu centrala proprie,fiind in imediata apropiere de facultate,spital judetan,centre comerciale,magazine,etc. Persoanele interesate sunt rugate ...

1606 EUR/m2 | 33 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

Salvează căutarea