Promovat
 Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului
19
2

Apartament 1 cameră, decomandat – 37 mp | Calea Șagului

Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, cu o suprafață de 37 mp, situat la etajul 8 din 8, într-un imobil dotat cu lift , construit în anul 1990. ✅ 0% comision pentru cumpărător Locație excelentă: pe Calea Șagului nr. 85, în apropiere de Shopping City Timișoara – acces rapid ...

1622 EUR/m2 | 37 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 770 mp, cu toate utilitatile, Zona Girocului
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un teren intravilan situat in Timisoara, in zona Girocului, ideal pentru construirea unei locuinte. Suprafata: 770 mp, Front stradal: 18 ml, Adancime: 42 ml, Terenul este situat intre case intr-o zona rezidentiala linistita. Pe teren se afla o casa de aproximativ ...

770 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat in zona Calea Urseni - Giroc în suprafata utila de 54 mp si balcon
10

PROPRIETAR: Vand apartament cu 2 camere, decomandate in zona Calea Urseni - Giroc în suprafata utila de 54 mp si balcon de 6 mp, situat la etajul 3 într-un imobil cu 3 etaje, 1loc parcare interioara privat, dispune de urmatoarea compartimentare si dotare: - hol acces, hol mic pentru masina de spalat ...

1787 EUR/m2 | 54 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat
10

Aradului- 3 camere-garaj-et 1- renovat

IM Imobiliare oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in Calea Aradului, Timișoara. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, apartamentul dispune de o compartimentare decomandata si o suprafață generoasa (living, hol acces, bucătărie utilata inchisa, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, ...

2284 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!
13

Bloc nou , Printul Turcesc langa Parcul Uzinei !!!

Apartament cu 3 camere , bloc nou , loc parcare , mobilat , utilat , totul in stare perfecta ,72mp utili . Compartimentare , living generos cu bucatarie , 2 dormitoare , 2 bai , o terasa mare cu vedere spre parc si raul Bega . Pozitie deosebita , linistita , foarte de aproape de centrul orasului si ...

2431 EUR/m2 | 72 m2

Fabric, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!
20
2

Penthouse superb , vedere pe raul Bega , 5min de centru !!!

Penthouse de exceptie , 70mp , mobilat , utilat , 3 camere , bucatarie , 2 bai , terasa 60mp . Pozitie unica , vedere spre Bega si Parcul Uzinei . Pret 212.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

3029 EUR/m2 | 70 m2

Crisan, Timisoara, Timis

Cornesti Jadani , ocazie !!!
6
7

Cornesti Jadani , ocazie !!!

Casa veche , teren 750mp , 52.000Euro negociabil , Cornesti - Jadani . Casa se preteaza atat pentru o resedinta de vacanta casa de vara , ea avand toate dotarile necesare , cat si pentru a fi demolata si construita o noua casa . Informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

650 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1975, structura ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Complex Studentesc , strada Milcov !!!
1
3

Complex Studentesc , strada Milcov !!!

Garsoniera la parter , in Complexul Studentesc , 12mp , camera si baie . Garoniera se afla pe strada Milcov . Pret 31.000Euro , negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2583 EUR/m2 | 12 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
14
10

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1400 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in  zona Cetatii
6
11

De vanzare apartament 3 camere in zona Cetatii

Apartament de vanzare, 3 camere, decomandat, renovat de la 0. Izolatie interior. Aer conditionat instalat cu extern in curtea interioara. Mobilat si utilat complet. Se afla in zona Cetatii, cu o suprafata utila de 65 mp, la etajul 2. Se vinde imediat. Asteptam sa ne sunati la numarul de telefon afisat ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa de vânzare pentru mai multe detalii ma puteți contacta...la 3 minute de centura de vest...la 10 minute de shoping City......prețul este negociabil

1800 EUR/m2 | 200 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia
4
32

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia

Va oferim spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 2 camere pozitionat in zona Dacia, la etajul 2 avand o suprafata de 45 mp. Apartamentul este localizat langa Viviane Cafe. Apartamentul este disponibil de astazi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati!

1556 EUR/m2 | 45 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie excelenta! Apartament cu 2 camere si balcon de 4 mp- Calea Aradului
12
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-un imobil finalizat in anul 1981, construit din beton. Apartamentul se afla la etajul 4 dintr-un bloc prevazut cu P+4 etaje+M si dispune de o suprafata utila de 48 m², completata de un balcon de 4 m². Compartimentarea ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea