Promovat
Casa cu Garaj - 150 mp  + Terasa 20 mp  - 339 000 euro
20
5

Casa cu Garaj - 150 mp + Terasa 20 mp - 339 000 euro

Neo Imobiliare Oferim spre vanzare casa P+E situata in Dumbravita, in spate la IKEA. Suprafata casei este de 155 mp + 20 mp terasa, iar terenul pe care este aplasata casa este de 370 mp. Compartimentare: Parter: - hol de acces; - dormitor / birou; - living; - bucatarie; - spatiu depozitare; - baie; ...

2187 EUR/m2 | 155 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest
6
1

Apartament 3 camere decomandat, Aradului Vest

Vand apartament 3 camere cf I, decomandat, etaj 3 din 4, suprafata utila aproximativ 67 mp. baie cu vana + wcs, balcon inchis cu termopan, bucatarie inchisa cu acces in balcon, ferestre termopan, centrala gaz, boxa, posibilitate si garaj. Cal. Aradului Vest, zona strazilor Carei, Calan, aproape de Iulius ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Aradului%252bVest, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia
8
1

Apartament 3 camere, semicentral, zona Nokia

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere in Timisoara, semicentral, langa Nokia si aproape de Centru cu o pozitie excelenta, situat la etajul 8 intr-un imobil P+8 cu pod pentru depozitare. Apartamentul este compartimentat astfel: - Living - Bucatarie - 2 dormitoare - 1 baie ...

2088 EUR/m2 | 68 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
32
4

De vanzare, casa in Braytim, P+E, 5 camere, dormitor la parter, 3 bai, spatiu de depozitare in pod, curte amenajata, pompa de caldura, panouri solare, parchet lemn masiv triplustratificat, travertin, 319.000 Euro, negociabil. 0755793075

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.
19
6

Braytim. Finisaje premium. Compartimentare Excelenta.

De vanzare, casa in Braytim, 5 camere, P+E+POD, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, spatiu de depozitare in pod, finisaje premium, 290.000 Euro, negociabil. 0755793075

2231 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare spatiu comercial ntr-o zonă cu potențial ridicat de business, Timisoara
5

Se oferă spre vânzare două spații comerciale situate într-o zonă cu potențial ridicat de business, ideale pentru magazine, birouri sau alte activități comerciale. Caracteristici: suprafață 104 6 , respectiv 71,3 mp , total 175.9 mp compartimentare flexibilă, posibilitate de amenajare în funcție ...

10 EUR/m2 | 175 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, Vand ap 3 cam decomandat
10

Proprietar, Vand ap 3 cam decomandat

Proprietar,Vand ap 3 cam decomandat cu centrala de 1 an,aer cond, bloc termoizolat et 3 zona Freidorf Lidl. Utilat si.mobilat complet.Ap este situat inspre o parcare, din spatele blocului intr.o zona curata si linistita , cu multe parcuri ,scoli,Lidl ,farmacie si alte magazine.cheltuielile sunt mici ...

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament spatios cu 4 camere, 2 locuri de parcare – zona Iulius Mall
13

Apartament spatios cu 4 camere, 2 locuri de parcare – zona Iulius Mall. FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, in zona Iulius Mall — una dintre cele mai cautate locatii din oras. Detalii generale: Etaj: 4 din 5; Regim imobil: P+5E; An constructie: ...

2444 EUR/m2 | 90 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Calea Aradului - Timișoara - Comision 0%