Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
3

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Aradului, Etaj 4, Necesita Renovare
10

Detalii RELEVANTE oferta: - apartament situat in bloc izolat termin exterior - etaj 4 / 5 + Mansarda , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare - centrala termica proprie Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 75.000 Eur, ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Girocului, Timisoara
9
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu acoperis din tigla si are o suprafata de 59 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - ...

1558 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, de vanzare, Zona Torontalului, Timisoara
11

Agentia Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, judetul Timis, Zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Aceasta locatie se afla intr-o continua expansiune, beneficiind de dezvoltari rezidentiale noi, facilitati moderne ...

3355 EUR/m2 | 53 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin
3
10

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,la etajul 3,suprafata de 29 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamnetul este ideal pentru investitie, detine centrala proprie,este aproape de mijloace de transport si magazine. Se accepta credit bancar , mai multe detalii telefonic !

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere-Bloc nou-Etaj 2-Giroc-Zona Eso-54 mp-decomandat-1 loc parcare-101.000 euro(TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Fratelia - teren cu casa de demolat !!!

Teren cu casa de demolat , 369mp , front de 9m . zona Fratelia in spatele benzinariei MOL de pe Rebreanu , 105.000Euro , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 0721-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii
18

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii

Casa P+E+M, pozitie foarte buna, Mehala-Bv.Cetatii,aproape de Favorit si intersectia cu tramvaiul 4. An constructie 1993, teren 435 mp. suprafata construita 310 mp. Parter : bucatarie, living, baie cu vana, debara, camara alimente, garaj dublu. Etaj: hol, living mare ( aproximativ 40 mp.) 2 dormitoare, ...

250 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
21

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren 878 mp, Zona Ronat, bransat la apa si curent
5
9

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Ronat, avand o suprafata de 878 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 73 ml la strada. Utilitati: bransat la curent trifazic, apa, canalizare, ...

878 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Vand casa spatioasa in Chisoda
9

Vand casa spatioasa in Chisoda

Casă spațioasă de vânzare, in comuna Chisoda la cativa km de Timisoara, situată pe un teren de 714 mp, cu regim de parter + etaj. Locuința are o suprafață utilă de aprox. 100 mp și este compartimentată practic, oferind: - un living - dining rom - 3 dormitoare - 2 băi - dressing - garaj - terasa - curte ...

3000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 1

Teren pentru locuinte colective

De vanzare teren pentru locuinte colective cu PUZ in lucru, regim de inaltime pana la 10 etaje, zona Timisoara Sud. Suprafete de la 2.000 mp. la 4000 mp. Toate utilitatile. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

2,000 m2

Sud, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren pentru locuinte colective,Mehala

Teren 8000 mp. pentru locuinte colective, Mehala, zona aflata in plina dezvoltare, toate utilitatile in apropiere. Pret 250 Euro mp. neg. Tel: 0721-442227.

8,000 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
70

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora 1

Casa pe parter, Cal. Aradului-Cora

Casa pe parter, cu proiect deosebit, zona Cal. Aradului-Cora. In curs de finalizare. Living, bucatarie, 3 dormitoare, 2 bai, 2 dressing-uri, camera tehnica, terasa, garaj. Suprafata utila 195 mp. Teren aproximativ 700 mp. Pozitie foarte buna. Pret 405.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

2077 EUR/m2 | 195 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea