Promovat
Apartament cu 3 camere | Soarelui | Lidia Park
12

Apartament cu 3 camere | Soarelui | Lidia Park

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, mobilat si utilat, in zona Soarelui, foarte aproape de Parcul Lidia, ZONE 1, SUD Plaza, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 60mp. Compartimentarea ...

2083 EUR/m2 | 60 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament o camera in zona Buziasului
3
32

de vanzare apartament o camera in zona Buziasului

Apartament cu o camera de vanzare, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, suprafata utila 35mp. Se vinde mobilat ...

1400 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Modern
5

Apartament 2 Camere, Zona Modern

Jinnimo Concept va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat, avand o suprafata utila de 56 mp. Este situat la parter, in zona Modern, strada Eugen Pop. Apartamentul este proaspat renovat si pregatit pentru a fi mobilat si utilat dupa propriul gust, fiind ideal atat pentru locuit, cat si ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc
12
2

Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc

Cat Estate vă propune spre vânzare un apartament strategic poziționat în inima polului universitar al Timișoarei, ideal pentru cei care caută un randament garantat prin închiriere sau o locuință spațioasă într-o zonă vibrantă. Detalii Principale: Configurație inteligentă: 3 Dormitoare decomandate, ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului
3
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului

Spre vanzare un apartament cu o camera situat la etajul 3 4, in zona Calea Aradului, Timisoara jud.Timis. Casa scarii recent renovata. Ideala atat pentru investitie cat si pentru uz personal deoarece este pozitionata aproape de punctele de interes ale orasului. Imobilul dispune de o suprafata utila de ...

1757 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Ghiroda , in spate la fostul RAR , asfalt , toate utilitatile !!!
13
1

Casa in Ghiroda , jumatate de duplex , P+M , 120mp utili , la parter , dormitor birou , baie , living , bucatarie , terasa , la mansarda , 3 dormitoare , baie , dresing . Casa este la gri , are incalzirea in pardoseala montata , sapele trase , peretii tencuiti . Necesita finisajele , pereti si pardoseli ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | Bloc nou | decomandat | loc parcare | zona excelenta |
12
2

Favorit Estate va propune spre vanzare apartament decomandat cu 3 camere intr-un bloc NOU, in zona Torontalului. -Etaj 1/3; -Apartamentul beneficiaza de loc de parcare inscris in CF. -Suprafata utila 65 mp + balcon mare de 12 mp; Dotari si finisaje: -CENTRALA PROPRIE, aer conditionat - Gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
21

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului
3
1

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde, Facultatea de Agronomie. Este model confort 1, decomandat la etajul 3 din 4, 38 mp. Are bucataria separata de camera, centrala proprie. Instalatia electrica si sanitara schimbata. Bloc cu acoperis. Pret solicitat ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic
16
15

Casa 6 camere , ELISABETIN - langa Observatorul Astonomic

Casa cu subsol, parter , etaj si teren de 365 mp Casa este impartita in 2 apartamente cate unul pe fiecare nivel -subsol care este neutilizat in prezent si necesita renovare -parter - un apartament cu hol mare, 3 camere, baie si bucatarie cu camara. Amenajari clasice , este in curs de renovare, -etaj ...

1796 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului
3
4

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Salvează căutarea