Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere in zona Calea Urseni
9

Duplex cu 4 camere in zona Calea Urseni

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un duplex cu 4 camere, in constructie, fiind situat in Calea Urseni. Dispune de o suprafata de 90 mp, iar terenul aferent este de 290 mp., avand acces auto in curte. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire in pardoseala. Zidaria ...

1611 EUR/m2 | 90 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament cu 3 camere | Etaj 2 | Bloc Anvelopat | Dacia
11

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandate situat la etajul 2 din 4 într-un bloc din beton, în zona Dacia. Apartamentul se desfășoară pe o suprafață utilă de 45mp și dispune de un balcon de 2.3mp. Blocul din care face parte este din beton, construit în 1977 ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
13

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare casă individuală în zona Lunei
9
3

De vânzare casă individuală în zona Lunei

De vânzare casă individuală în zona Lunei. Este compusă din 2 camere mari, spatioase, baie, bucătărie, garaj și 2 anexe a câte 30 mp fiecare. Casă este din cărămidă, deține un pod solid și are acoperiș de țiglă. Are toate utilitățile (gaz, curent, apă) și acces stradal pe 2 părți. Casa este situată la ...

2268 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița Apartamentul este situat la parter și compus din living cu bucătărie open space, dormitor, baie și balcon toate separate. Este mobilat și utilat modern și deține centrala termica proprie și încălzire în pardoseală. Apartamentul deține și două locuri ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat,In Zona Odobescu,Modelul Mare,Merita Văzut,Neg
18
1

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...