Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat, Bucovina, Timisoara
12

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 din 4 al unui imobil ce dispune de acoperis din tigla, in judetul Timis, Timisoara, zona Bucovina. Blocul dispune de doar trei apartamente pe nivel. Apartamentul are o suprafata aproximativa de 74 mp, fiind ...

1824 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa
16
5

Apartament 3 camere zona Elisabetin - la casa

Vand apartament cu 3 camere in zona Elisabetin la casa- curte comuna( cu inca 6 familii in curte ) spatios cu o suprafata utila de 90 mp renovat în anul 2019, s-au schimbat instalațiile electrice , sanitare și de gaz. Încălzire prin centrală proprie pe gaz Bosch, cu calorifere și cu contorizare separată ...

1722 EUR/m2 | 90 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa pt. 2 familii, cu 9 camere, teren 832mp, Zona Girocului Timisoara
20
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanare, in Reprezentare Exclusiva, o casa individuala cu 9 camere, desfasurata pe 3 niveluri P+M+Pod, aflata in zona Girocului din Timisoara, pe strada Ludwig von Ybl. Actualul proprietar a gandit acest imobil incat sa poata fi folosit ca si 2 locuinte, ...

1595 EUR/m2 | 295 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 26 A- 1 camera-cu mutare imediata-Direct de la dezvoltator
17

Apartament 1 camera | 43 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 1 camera, situat la parter în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 43 mp și o terasă generoasă de ...

2150 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam dec centrala proprie curte interioara etaj intermediar zona Medicinei
4

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, centrala proprie, su 45 mp+balcon, situat la etajul 5 din 6, bloc cu lift, clima, instalatii electrice si sanitara noua, curte interioara, parcare, zona Medicinei. Pret: 120000 euro Tel:

2667 EUR/m2 | 45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament Central de vânzare Timișoara
18
11

Apartament Central de vânzare Timișoara

Vând apartament mare in vila etajul 1 , zona centrală aproape de Centru ,acces auto cota parte din teren cu 1 vecin in curte, suprafața utilă locuibila 200 mp ,compus din 2 apartamente pe etaj cu 2 intrări separate și terasa mare deschisă amenajat parțial centrala proprie liber ocupabil imediat ideal ...

2050 EUR/m2 | 200 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu centrala etajul 2 in zona Bucovina
8

Apartament 3 camere cu centrala etajul 2 in zona Bucovina

Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla, cu o suprafata utila de 65 mp,la care se adauga balconul de la sufragerie, in zona Bucovina-Matei Basarab. Compartimentarea apartamentului se face astfel: hol acces, bucatarie, ...

2123 EUR/m2 | 65 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Soarelui
3
8

Apartament o camera zona Soarelui

Vand apartament o camera , bucatarie , hol si o baie . Blocul a fost construit in 2008 , se afla in zona Soarelui , costuri foarte mici la intretinere. In camera exista aer conditionat . Suprafata este de 35 mp , etaj 3.

Soarelui, Timisoara, Timis

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare
20
3

Spatiu Brutărie -Patiserie Central Timișoara de vânzare

Vând spatiu comercial in zona Centrala in Timișoara zona de case și blocuri foarte circulata ,ideal investiții pentru Brutărie -Patiserie este complect utilat și amenajat cu încălzire centrală proprie,clima ,spatiu de prezentare ,sala de producție , grup sanitar ,dusuri ,magazie depozitare suprafața ...

2000 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare
6
2

Teren intravilan industrial Calea Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial pe calea Aradului 67000 mp front 130m cu toate utilitățile in zona de servicii, depozitare, comerț, terenul este situat in vecinătatea cu Coca cola ,Mahle, Ikea,Dedeman,Pitt,Flex, beneficiază de acces din sens giratoriu,utilități in zona gaz ,curent, apă ,PUZ in lucru ...

67,000 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
10

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare
20
3

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare

Vând garsonieră 22 mp etajul 3, zona stadion str Cerna , etajul 3,amenajată, mobilată, utilată ,ideala investiție închiriere ,mini bucătărie ,baie și camera ,preț ,44000euro.Tel.0742143679.

2000 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii
5
141

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Circumavaltiunii,la etajul 1,suprafata de 40 mp,in spate la RDS,decomandat,se vinde utilat si mobilat complet. Zona este linistita, aproape de zona centrala si de multe puncte de interes. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,se accepta credit ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului
20
5

Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape pricipala, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

2121 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Matei Basarab Bucovina etaj 4 acoperis tigla amenajat
9

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, semidecomandat,la etaj 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, ,avand o suprafata utila de aproximativ 52 mp, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in fata blocului, intr-una ...

1702 EUR/m2 | 52 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.260000euro.Tel.0742143679.

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea