Promovat
Doua apartamente la curte comuna separata, zona Timocului, Timisoata
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare 2 apartamente la curte comuna cu acces auto. Apartamentele se afla in zona Timocului din Timisoara, judet Timis. Apartamentele sunt lipite, cf-uri separate si se vand doar impreuna. Primul apartament cu o suprafata utila de 38 mp este compartimentat ...

1703 EUR/m2 | 175 m2

Traian, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera decomandata cu bucatarie si baie
10
10

Garsoniera decomandata cu bucatarie si baie

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Iosefin, aproape de Bega, situata la etajul 3 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Imobilul a afost recent renovat si igenizat. Imobilul este compartimentat astfel: - ...

1591 EUR/m2 | 22 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
3

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1
12

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii etaj 1

In zona Circumvalatiunii se vinde apartament o camera, confort 1 decomandat, compus din: hol, baie , bucatarie, camera, balcon inchis. are o suprafata utila de 38 mp etaj 1 din 4 nivele imbunatatit, are termopane, usa metalica, incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde mobilat si utilat pret ...

2368 EUR/m2 | 38 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, nedecomandat
9

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, balcon, zona linistita cu multa verdeata, în zona sunt scoli, grădinițe, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall
4
5

apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall

Vand apartament cu 2 camere la 2 minute de Iulius Mall, cu o suprafata de 60 mp, la etajul 4 din 6, bloc cu lift , cu centrala proprie si complet mobilat, renovat in februarie !

1300 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
 Teren intravilan de 10.000 mp de vanzare, zona Calea Sagului
4
1

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Calea Sagului. Va prezentam un teren cu o suprafata impresionanta de 10.000 mp situat in zona Calea Sagului, una dintre cele mai cautate si dinamice zone din Timisoara. Cu un front stradal generos de 73,62 ml si acces direct la drum, ...

10,000 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 4 al unui imobil situat in zona Aradului. Zona este linistita, iar apartamentul este situat la doar cateva minute fata de statia de autobuz, parc, market si Bega Lipovei. La 1.9km fata de Iulius Town. Este aproape ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

Aradului%2bEst, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa
10
3

Casa individuala. Pozitie buna. Suparafata utila generoasa

Casa individuala in zona Lunei, str. Campului, in suprafata de 194 mp utili, amplasata pe un teren de 570 mp. Zona de parter este alcatuita din living, bucatarie inchisa, domitor cu baie proprie si dressing, camera tehnica, baie si terasa, iar la etaj 2 dormitoare, baie si un spatiu de depozitare. In ...

2062 EUR/m2 | 194 m2

Lunei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici
4
7

De vanzare apartament 2 camere in zona Blascovici

Apartament cu doua camere, in Timisoara, zona Blascovici -suprafata: 48mp-etaj: 4-nr camere: 2-compartimentare: decomandat-incalzire: centrala propie pe gaz(schimbata recent)-renovat: da-aer conditionat: da(ambele camere)-balcon: da. La 10 minute de mers cu masina sau transportul in comun de Centrul ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis