Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, Zona Sagului,aproape de Shopping City
10

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de mall, parcuri, scoli, gradinite si centre ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, etaj 1, CF de Timisoara situat pe Calea Urseni
8
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 1 din 2 avand CF de Timisoara si este situat pe Calea Urseni. Beneficiaza de o suprafata de 71 mp + 6 mp balcon. Dispune de 1 loc de parcare trecut in CF. Confortul termic se realizeaza cu ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 Camera | 39mp + 4mp Balcon | Etaj 3 - Parcare Subterană
15

Renaissance Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament tip studio, situat in zona Calea Lipovei, la 2 minute de Iulius Mall, in cadrul complexului rezidential Kubik, un ansamblu modern apreciat pentru calitatea constructiei si pozitionarea excelenta, construit in 2025, regim de inaltime ...

2305 EUR/m2 | 39 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Lipovei
8
1

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Lipovei

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, etajul 4.4, Lipovei. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 45 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - dormitor - bucatarie deschisa - baie cu cada si geam Vecinatati: - ...

1767 EUR/m2 | 45 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala in Timisoara cu teren de 2863 MP - ID V2875
12
14

ID intern: V2875 Casa individuala cu 4 camere in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime pe PARTER, situat în localitatea Timisoara, Zona Freidorf, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 130MP si suprafata totala a ...

1808 EUR/m2 | 130 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Teren intravilan zona industriala Fraidorf
1
5

Teren intravilan zona industriala Fraidorf

Teren Intravilan 4982 mp lângă NeferProd Timișoara Zona industriala Fraidorf strada Ioan Slavici FS 24m ,urbanism emis în data de 10.04.2024 PRET:50 EURO MP mai multe detalii la telefon

4,982 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, 61 mp utili, la cheie, zona Aradului
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2343 EUR/m2 | 62 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

De vanzare(schimb) 5ha agricol
5
39

De vanzare(schimb) 5ha agricol

schimb ( cu ap 2 camere bloc nou) sau vand 5 ha teren pasune extravilan in becicherecu mic 12km de timisoara intabulat,comasat,800m de DN6,acces auto,o latura de 800m lungime de a lungul canalului,in apropiere se afla un aerodrom.

50,000 m2

Timisoara, Timis

De vânzare casă individuală în zona Lunei
9
3

De vânzare casă individuală în zona Lunei

De vânzare casă individuală în zona Lunei. Este compusă din 2 camere mari, spatioase, baie, bucătărie, garaj și 2 anexe a câte 30 mp fiecare. Casă este din cărămidă, deține un pod solid și are acoperiș de țiglă. Are toate utilitățile (gaz, curent, apă) și acces stradal pe 2 părți. Casa este situată la ...

2268 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița
6

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița

De vânzare apartament cu doua camere în Dumbrăvița Apartamentul este situat la parter și compus din living cu bucătărie open space, dormitor, baie și balcon toate separate. Este mobilat și utilat modern și deține centrala termica proprie și încălzire în pardoseală. Apartamentul deține și două locuri ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului
9

De vânzare garsoniera confort 1 decomandat în Calea Buziașului. Este situată la etajul 2, renovată și compusă din cameră, bucătărie, baie și balcon toate separate. Apartamentul este parțial mobilat și situat în bloc cu 4 etaje anvelopat. Prețul este de 40800 ușor negociabil

1855 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament în centru Timișoarei
8
12

Vand apartament în centru Timișoarei

Comision zero, vând apartament 4 camere în centru Timișoarei 130mp, bucătărie, 2 bai. Loc de parcare. Imobilul are 2 cf și se poate împărți în 2 apartamente. Preț 380 000 euro. Telefon 0733056373

2923 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Zona Steaua comision zero
19
2

Vand apartament in Zona Steaua comision zero

Comision zero. Vând apartament cu 3 camere în zona Steaua, cea mai faină strada din zona, intrarea Peru. Apartamentul are 3 camere decomandate, bucătărie și bai moderne. Se vinde mobilat și utilat cu plita pe gaz, cuptor electric, cuptor cu microunde. Are 2 balcoane și este amplasat într-un loc unde ...

1707 EUR/m2 | 75 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial
8
2

Comision zero ! Vand in zona Iozefin spatiu comercial

Vand in zona Iozefin spatiu comercial, la etajul 2, cu suprafata de 350mp. Acoperisul tip terasa se afla in proprietate si are o camera tehnica de 30mp. Pret 419500 euro.

1199 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie
10
4

Vand apartament 2 dormitoare și living cu bucatarie

Vând in zona Aradului, piața Verde, apartament cu 2 dormitoare și living cu bucatarie, baie cu gea, centrala proprie, clima, mobilat și utilat ca și în poze. Apartamentul este la mansarda, bloc izolat termic, suprafața utila de 50mp. Preț 75000 euro. Telefon 0733056373

1500 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vand casa, afacere în Sanandrei
10
2

Vand casa, afacere în Sanandrei

Vand doua imobile cu afacere functionala respectiv spatii de inchiriat pentru muncitori straini sau constructori. Un imobil de 200mp cu 30paturi,5camere cu clima,4bai,2bucatarii,complet utilate, Al doilea imobil de 181mp cu 22paturi,5camere cu clima,4bai,3bucatarii, complet utilate. ...

842 EUR/m2 | 380 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere în centru
2
1

Vand apartament cu 4 camere în centru

Vând apartament in centru cu 4, 2 bai, bucătărie. Imobilul are vedere în piață Victoriei. Preț 600000 euro. Telefon 0733056373

4000 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu teren generos fără comision!
20
4

Vand casa cu teren generos fără comision!

Vand casa fără comision, în zona Modern, strada Mistral, zona de case, cu D+P+E+M, teren 824m. La demisol se afla 2 garaje, camera tehnica cu 2 centrale, spatii de depozitare. La parter se afla bucătăria cu spațiu de depozitare (debara), in cont baie și living cu șemineu. La etaj sunt 3 dormitoare și ...

1678 EUR/m2 | 227 m2

Timisoara, Timis

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc
14
5

Vând bloc cu 11 apartamente în Complexul Studențesc

Vând clădire in complexul Studențesc cu 11 apartamente. Fiecare apartament are chicineta, baie frigider, plita electrica, birou. La parter se afla o o sala cu întrare separata pentru birou, etc. La demisol se poate amenaja spălătorie. Se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Pret 750000 euro. Telefon ...

7500 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

 Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului
11
1

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului

Vand apartament cu 2 camere decomandat în zona Șagului, etaj 3,suprafață utila 42.71 mp plus balcon 3.47mp. Apartamentul se vinde mobilat și utilat ca și în poze. Preț 78500 euro . Telefon 0733056373

1826 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
1

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu o camera Soarelui
19

Vând apartament cu o camera Soarelui

Vand apartament cu o camera în zona Soarelui, bloc nou, loc la etajul 11, suprafața utila 37 mp. Imobilul este mobilat și utilat ca și în poze. Preț 110 000 euro negociabil. Telefon 0733056373

2973 EUR/m2 | 37 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Vand Cu Centrala+Clima,Aradului-Piata Verde,Parter Înalt cu Balcon,35 mp,Neg
9
17

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Aradului-Nu Departe de Piata Verde,la 2 Km de Iulius Mall,Intr.un Bloc cu 4 Imobile pe Etaj,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Mare,Parter Înalt cu Balcon Și Centrala Termica,imobilul este compus din Hol lung+Baie Vana+Bucătărie Separata cu Ușa ...

2043 EUR/m2 | 35 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea