Promovat
COM 0% Apartamente finisate cu o camera | terasa 9 mp | Torontalului
6

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu o camera situate intr-un bloc in constructie, care face parte dintr-un proiect foarte apreciat, situat in zona Torontalului. Apartamentele sunt disponibile la 4 etaje diferite si dispun fiecare de cate un balcon acoperit cu suprafata de 8.7mp. Compartimentarea ...

2134 EUR/m2 | 37 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Calea Lugojului 7614mp S+P+7E+Er | Institutii si Servicii
4

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren intravilan, cu front la una dintre cele mai circulate artere din Timisoara, Calea Lugojului, front stradal 37ml la artera cu doua benzi de circulatie pe sens, situat chiar la intrarea in Timisoara dinspre aeroport si coborarea de pe autostrada. Conform ...

7,614 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion
5
3

Apartament de 4 camere - Olimpia Stadion

Se ofera spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate, aflat la etajul 3 din 4, compartimentat astfel: -hol de acces - living -baie -bucatarie -3 dormitoare -2 balcoane Dispune de 69mp utili Se vinde complet mobilat si utilat, apartamentul a fost recent renovat, dispune si de boxa la subsol

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Apartament 3 camere | 54 mp | Etaj 3/4 | Zona Dacia
7

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere în zona Cetății – Dacia, una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. Localizare excelentă Proprietatea beneficiază de acces rapid către puncte importante din oraș: Lidl – la 2 minute de mers pe jos ...

1926 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Penthouse | 3 camere | 143 mp utili | Complex Studențesc
20

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare sau închiriere un penthouse deosebit, în zona Complexului Studențesc din Timișoara, una dintre cele mai dinamice și bine conectate zone ale orașului, ideală atât pentru locuire premium, cât și pentru investiție. Localizare – Complex Studențesc Proprietatea ...

1748 EUR/m2 | 143 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Casa zona centrala aproape de Universitate
7
1

Casa zona centrala aproape de Universitate

Vând casa demisol inalt+ parter, la 5 min de Universitate, pretabila atat pentru locuit cat si SAD pentru desfasurarea de activitati. fiind pozitionata intr-o zona accesibila cu front la strada intens circulata Suprafata utila 220mp iar suprafata terenului este de 520mp. Imobilul necesita renovare. ...

1818 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Proprietar   2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă CF

Proprietar 2 camere 51 mp + terasă 45 mp | Bloc 2024 | Parcare inclusă CF

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu 2 camere + terasă mare, în Nova Mehala, într-un bloc nou, finalizat în 2024. Apartamentul are 51 mp utili interior și beneficiază de un avantaj important: terasă panoramică de 45 mp, ideală pentru relaxare, amenajare cu mobilier de exterior, plante sau ...

2547 EUR/m2 | 51 m2

Mehala, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2233 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro tva !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Cauți un apartament nou cu două camere, spațios și pregătit pentru mutare imediată? Complexul Rezidențial ELIZA, dezvoltat de VreauCasaNoua, situat în partea de nord a Timișoarei, este alegerea perfectă! Aici găsești apartamente luminoase, cu compartimentări moderne și suprafețe optimizate pentru confortul ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

8

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

8

2276 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Girocului langa Spitalul Judetean amenajat bloc izolat termic ocupabil imediat
8
1

Vand apartament 2 camere renovat situate in Calea Girocului,foarte aproape de Spitalul Judetean. Apartamentul este pozitionat la etajul 4 al unui bloc de 5 etaje(mansarda locuibila) bloc anvelopat. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie, living, dormitor și balcon. Dispune de usa metalica ...

1934 EUR/m2 | 38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea