Promovat
Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%
20
1

Penthouse pe 2 nivele- Comision 0%

Ansamblul oferă oportunitatea unică de a locui într-o zonă plină de energie, potrivită pentru oricine apreciază calitatea și confortul. Cu influențe germane, acest apartament beneficiază de caracteristici de top care transformă viața de zi cu zi într-o experiență premium. Detalii principale: 1. Tâmplărie ...

2379 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere | Calea Aradului
16

Apartament modern cu 3 camere | Calea Aradului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona Calea Aradului, la doar 1 km de Iulius Mall Timișoara, beneficiind de acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, supermarketuri, scoli si alte puncte de interes. Apartamentul este situat la etajul ...

2076 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE
19

3 camere decomandat Ultracentral totul nou CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat vedere pe 3 parti in zona ultracentrala situat intr-un bloc la etajul 5 cu lift foarte spatios renovat complet modificat cu autorizatie de construire totul nou inclusiv instalatia sanitara si electrica noua. Incalzirea se realizeaza cu CENTRALA PROPRIE. ...

5000 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Steaua
3
46

De vanzare garsoniera in zona Steaua

Vand garsoniera in zona Steaua în apropierea mijloacelor de transport în comun (autobuze și tramvaie), diverse centre comerciale inclusiv Mall , Dedeman. Garsoniera are o suprafață utilă de 21 mp și este situată la etajul 4 . Garsoniera este complet mobilată și utilată. Încălzirea este asigurată de rețeaua ...

1115 EUR/m2 | 26 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582
2
23

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582

ID intern: V3582 Teren de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren agricol extravilan în Timisoara, Torontalului, avand o suprafata de 41.100 mp si deschiderea de 100 ml la 1 front stradal. Teren pretabil pentru investitie, ferma, activitati industriale ...

41,100 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Lunei
4
57

De vanzare apartament cu o camera zona Lunei

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Lunei,situat langa Petrom, suprafata de 27 mp, la etajul 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu toate electrocasnicele, are centrlaa proprie, aer conditionat,masina de spalat,etc.

1630 EUR/m2 | 27 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 93 mp totali - terasa si balcon, zona Piata Victoriei
18
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentral, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2258 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Buziasului,langa AEM,la etajul 3,avand o suprafata de 48 mp,intr-un bloc izolat termic,se vinde utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla multe puncte de interes precum statii STPT,diverse centre comerciale precum Kaufland,Profi,Lidl,Auchan,farmacii ...

1708 EUR/m2 | 48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, bloc nou, in zona Aradului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2026 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand 32100 mp calea sagului , PUZ APROBAT, zona de sport și agrement+ industriale
2
7

Vand 3.21 ha teren,calea sagului ,scos integral din circuitul agricol,fs 80ml.Nou!!!!!PUZ APROBAT .SE VAND Și PARCELE ,de aprox 7500 mp ., suprafata totala: 32100, Front stradal: 80 ml.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ  APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.
3
9

Vand3.21ha teren calea sagului intravilan ,PUZ APROBAT, ZONĂ INDUSTRIALĂ+ Sport si agrement.

  VAND 3.21HA TEREN CALEA SAGULUI ,INTRAVILAN CURS CONSTRUCTII,FSA 80mlx404ml IN SPATE LA GENERAL BETON,APROAPE DE INELUL DE CENTURA SUD.NOU!!!!!PUZ APROBAT!!!!!SE VAND ȘI PARCELE DE APROXIMATIV 7500 mp., suprafata totala: 32100 mp.Terenul aparține de comuna Șag.

32,100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara
20

Casa de vanzare | 234 mp | teren 1171 mp | Timișoara

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate spațioasă situată în zona Freidorf, cu o suprafață construită totală de 234 mp, amplasată pe un teren generos de 1171 mp, cu front stradal de 19,38 m. Proprietatea este compusă din două corpuri de clădire: o casă construită în anul 1921, ...

2033 EUR/m2 | 182 m2

freidorf, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% Teren industrial, 7 ha, intravilan, Calea Sagului
5
3

Oportunitate de investitie! Teren intravilan industrial, de vanzare in Timisoara, zona Sud, Calea Sagului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil industrial de vanzare in Timisoara, zona Sud, avand o suprafata de 70.000 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 200 ml la strada asfaltata, zona Calea ...

70,000 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
1

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand parcela 618 mp GIROC
1

Vand parcela 618 mp GIROC

OFER SPRE VANZARE PARCELA DE TEREN 618 M IN COMUNA GIROC, 2 FRONTURI STRADALE PARCELA ETE PE COLT , TOATE UTILITATILE IN NZONA PRET 68000 EURO TEL 0722535165

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 85000 euro
5
4

2 camere Giroc 85000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , bloc nou în Giroc , la cheie, toate utilitățile preț 85000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea