Promovat
Casa individuala de vanzare, teren de 900 mp, Bogdanestilor, Timisoara
20
2

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare o casa individuala spatioasa cu 4 camere si 2 bai, situata intr-o zona linistita si bine cotata – Bogdanestilor, cu acces facil catre centrul Timisoarei, judetul Timis. Proprietatea dispune de un teren generos de 903 mp, oferind intimitate, spatiu ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII
9
1

Apartament 2 camere Bloc nou zona CIRCUMVALATIUNII

APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în ansamblul rezidențial modern Detalii proprietate: * Apartament într-un imobil nou, cu design contemporan și facilități premium * Compartimentare practică, gândită pentru confortul zilnic * Finisaje moderne și materiale de calitate ...

2470 EUR/m2 | 71 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Vilă cu teren 920 mp, pentru familie sau investiție in Timisoara
20

Apostu Estate vă propune spre vânzare o proprietate individuală situată în zona Odobescu din Timișoara, amplasată pe un teren generos de aproximativ 920 mp, într-o zonă apreciată atât pentru locuire, cât și pentru potențialul investițional. Pe lângă funcțiunea rezidențială, proprietatea prezintă și un ...

2040 EUR/m2 | 250 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând casa individuală in zona Bucovina, 2 Fronturi Stradale, deschidere spre XCity
9

Oportunitate Unică de Investiție: Clădire de Birouri P+E+M cu 2 Fronturi Stradale Deschidere directă spre XCity Timișoara!Ești în căutarea unui sediu strategic pentru afacerea ta sau a unei oportunități rare de dezvoltare imobiliară? Această proprietate premium situată pe zona Bucovina le oferă pe ...

579 EUR/m2 | 807 m2

Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist.
4
8

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist. Se vinde un apartament semidecomandat, luminos și foarte spațios, cu o suprafață de 54,41 mp. Locuința este situată la etajul 4 din 5, ceea ce oferă un plus de izolație și confort. Caracteristici: Balcon închis, ideal ...

1454 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

2 cam RENOVAT etaj intermediar zona Sagului Piata Doina
6

2 cam RENOVAT etaj intermediar zona Sagului Piata Doina

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, renovat, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, zona Sagului, langa Piata Doina. Pret: 69000 euro Tel: o736170308

1725 EUR/m2 | 40 m2

DOINA, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura 3

2 cam ETAJ 1 centrala proprie bloc caramida langa Fac Medicina si Prefectura

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, su 50 mp, etaj 1, centrala proprie, bloc caramida, geam la baie, fara amenajari recente, langa Fac de Medicina si Prefectura. Pret: 130000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2600 EUR/m2 | 50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii
8
1

2 cam centrala proprie langa Piata Unirii

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 3 3+pod, su 40 mp, centrala termica proprie si aer conditionat. Pardoselile camerelor sunt din parchet de lemn stratificat. Apartamentul este compus din: camera de zi cu bucatarie deschisa, dormitor, baie si hol de acces. Deasupra baii se ...

2750 EUR/m2 | 40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii
18

Casa P+E+M, zona Mehala-Bv Cetatii

Casa P+E+M, pozitie foarte buna, Mehala-Bv.Cetatii,aproape de Favorit si intersectia cu tramvaiul 4. An constructie 1993, teren 435 mp. suprafata construita 310 mp. Parter : bucatarie, living, baie cu vana, debara, camara alimente, garaj dublu. Etaj: hol, living mare ( aproximativ 40 mp.) 2 dormitoare, ...

250 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 0721-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7
1

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara 1

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara