Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa 6 camere ideala pentru locuinta si afacere,zona Lunei
20
13

Casa 6 camere ideala pentru locuinta si afacere,zona Lunei

Apostu Estate va propune spre vanzare in exclusivitate o proprietate deosebita situata in zona Lunei, pe un teren de 164 mp. Casa a fost finalizata in 2023 fiind complet renovata si impartita in 2 apartamente cu regim inaltime P+M ,cu o suprafata de 178 mp si este compartimentata astfel: Apartament ...

1067 EUR/m2 | 178 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Balcescu
3
59

De vanzare garsoniera in zona Balcescu

Garsoniera de vanzare. Se afla la 3 minute de Piata Balcescu, 3 minute de Universitatea Politehnica, 2 minute de liceul Grigore Moisil. In zona sunt supermaketuri, aprozare, transport in comun. Garsoniera are 20mp utili si se vinde complet mobilata si utilata. Incalziera este prin colterm. Pentru mai ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Piata Unirii. Strada pietonala. Cladire renovata!
14
4

Piata Unirii. Strada pietonala. Cladire renovata!

Apartament situat intr-o cladire istorica renovata, amplasat in Piata Unirii, cu acces de pe strada pietonala, ideal pentru locuit sau investitie Etaj 2 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Amenajare interioara : parchet, gresie, faianta, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Lipovei
5
2

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2081 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Model mare. Decomandat! Centrala proprie!
14

Model mare. Decomandat! Centrala proprie!

Apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA, 3 apartamente pe nivel; Model decomandat, cu 2 balcoane inchise in structura de lemn si geam termopan,, vedere pe 2 parti; Amenajare interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere pe 2 nivele, in zona Girocului - V8755
15
2

Apartament cu 3 camere pe doua niveluri, zona Girocului – Timisoara FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere si scara interioara, situat in zona Girocului, Timisoara, intr-un imobil P+3 construit in anul 2005, pe structura din beton si zidarie din caramida. Un avantaj important: ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0! Design mediteranean. Posibilitate personalizare!
16
3

1 2 duplex in zona Ciarda Rosie, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2026. Suprafata utila de 142 mp plus terasa de 25 mp. Tteren de 340 mp, cu 2 fronturi stradale. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25 cm, termoizolata exterior cu polistiren de 10 15 cm Caparol. ...

2317 EUR/m2 | 142 m2

Ciarda+Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

AV654 Teren extravilan Giarmata-Dunca, 18.335 mp, zona industriala
2
6

AV-Estate va propune spre vanzare teren extravilan cuprins in PUG-ul zonei industriale Giarmata, avand suprafata totala de 18.335 mp, front stradal 33 ml, zona Dunca. Exista posibilitatea dezvoltarii unui PUZ pe teren pentru desfasurarea activitatilor industriale. Utilitati in zona. 600m distanta ...

18,335 m2

Timisoara, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

AV676 Spatiu Birouri, 580mp+ TEREN 3504mp, zona IOSEFIN-Malul Begai
4
2

AV-Estate va propune spre vanzare cladire cu multiple incaperi, decomandata, avand suprafata utila de 580 mp, intr-un imobil in regim de inaltime S+P+1E, teren aferent de 3504mp, situata in zona Iosefin -Malul Begai, la 5 minute de centrul orasului, pretabil pentru dezvoltare ansamlu imobiliar, camin ...

948 EUR/m2 | 580 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere Zona Spitalul Județean Timișoara
6
1

Închiriez apartament 2 camere, Zona Spitalul Județean, B-dl Liviu Rebreanu, bl A136A , etaj 3, Timișoara Apartamenul este decomandat, are 2 camere,hol, baie, bucătărie si balcon Incălzirea se face de la Coltern(rețeaua orașului). Nu se accepta animale de companie. Nu doresc colaborarea cu agenții. ...

Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

MT242 Spatiu Comercial, SAD, 72mp, la parter+gradina, zona FRATELIA
10
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament tip SAD, cu 3 camere, decomandat, avand suprafata utila de 72 mp, situat la parter intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Fratelia. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 camere; - 1 living - 2 bai; - gradina proprie; Dotari: - centrala ...

1922 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea