Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor
4
33

De vanzare apartament cu o camera in zona Dorobantilor

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dorobanti,locatia se afla in spate la BRD, pe strada Simion Barnutiu,suprafata de 32 mp, etaj 3, se vinde complet utilat si mobilat modern. Este dotat cu masina de spalat vase,masina de spalat noua, bucatarie cu mobilier nou,frigider,microunde,etc. Foarte ...

1688 EUR/m2 | 32 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2,  cu pod izolat BRAYTIM
10
2

Apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat BRAYTIM

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la etaj 2 din 2, cu pod izolat, suprafata 50 mp. Apartamentul dispune de hol generos, 1 dormitor, dressing separat, 1 baie, living + bucatarie open space, balcon deschis. Include 1 loc de parcare acoperit si împrejmuit, accesul se face pe poarta ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere  - Comision 0%
12

De vanzare apartament cu 2 camere - Comision 0%

De vanzare apartament cu 2 camere. Situat într-o locație premium, la marginea Pădurii Verzi, apartamentul oferă o compartimentare eficientă, living spațios cu lumină naturală, dormitor confortabil și o terasă generoasă care extinde zona de relaxare în aer liber. Finisajele premium, încălzirea în pardoseală ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Casa Individuala Deosebita 4 Camere 3 Bai 4 Locuri De Parcare Centrala Proprie Zona Chisoda
8

Casa deosebita cu 4 camere, 3 bai, 2 dessinguri, mobilata si utilata, centrala proprie, fiind compartimentata astfel: Parter: 1 bucatarie inchisa de 27 mp, 1 living de 45mp, 1 baie, 1 birou si 1 camera tehnica, cu iesire pe terasa acoperita si 1 beci de16 mp. Etaj: 3 dormitoare mobilate si utilate, 2 ...

1292 EUR/m2 | 240 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City
10

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat lux, refacut de la zero, instalatie electrica schimbata, semi-decomandat, centrala proprie, aer conditionat, su: 67 mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de Shopping City si toate punctele de interes din zona. Apartamentul este structurat astfel: Hol ...

2058 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie  Zona Braytim ESO
17
3

Duplex Deosebit 5 Camere Centrala Proprie Zona Braytim ESO

Duplex deosebit cu 5 camere, mobilat si utilat, asa cum se vede in poze, su: 121 mp, P+E teren 257 mp, Confortul termic se realizează prin centrala proprie, cu ajutorul încălzirii în pardoseală. Casa este situată într-o zonă cu acces rapid la facilități urbane și diverse puncte de interes precum: cafenele, ...

1793 EUR/m2 | 121 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Salvează căutarea