Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Profi. Finisaje de calitate, peste medie.
12
3

Vand apartament cu 2 camere, in bloc nou, zona Unitatii Militare, in spatele Hotelului IQ, la asfalt. Situat la etajul 1, finisat integral cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa generoasa, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 89.000 Euro. Tel 0783073754. MERITA ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita
11

Duplex cu 4 camere, 3 bai,teren 250 mp in zona Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere in Dambovita . Regim de inaltime P+1E imobilul se intinde pe o suprafata utila de 125 mp si pe o suprafata de teren de 250 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces -Living cu zona de dinning -Bucatarie inchisa -Camara -Baie -Terasa ...

2152 EUR/m2 | 125 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 43 mp utili. Compartimentare: - ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

In spate la Eso.Bucatarie Inchisa.Ideal investitie.10 locuri de parcare in CF!
8

De vanzare apartament cu 1 camera, in bloc nou , integral din caramida, la parter, ideal pentru birou, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon, cu o suprafata utila de 31 mp , 10 locuri de parcare in CF in fata blocului. Zona Giroc in spate la Eso. Pretul in varianta fara mobila este de 75.000 euro ...

2419 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6
13
7

3 camere decomandat la pret de 2 zona Sagului etaj 6

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat la pret de 2 camere situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 58 mp utili, 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane ...

1466 EUR/m2 | 58 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 camere, 2 bai, 2baloane, CENTRALA PROPRIE, boxa - 2 min de Tribunal
20

Va propunem spre vanzare un apartament cu 4 camere confort 1, situat la etajul 4 /10 in centrul orasului langa Punctele Cardinale, Tribunal, la 5 minute pe jos de Piata Uniri,i intr-un imobil izolat termic cu lift reconditionat. Apartamentul dispune de 4 camere vedere pe 3 parti, 2 bai, 2 holuri, 2 ...

1856 EUR/m2 | 97 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE
13

3 camere confort 1 etaj 3 zona Medicina CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona centrala aproape de Facultatea de Medicina intr-un imobil construit in anul 1975 confort 1 semidecomandat etaj 3 din 3 cu o suprafata utila de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon. Apartamentul beneficiaza de incalzire cu CENTRALA PROPRIE si ...

2233 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului
15

Apartament 2 camere confort 1, etaj 3, zona Sagului

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj3, zona Sagului in apropiere de Scoala Genrala 27. Apartamentul necesita amenajari. Suprafata utila 50mp. Pret 80000euroneg. Tel.0723155002

1600 EUR/m2 | 50 m2

sagului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos
13
3

BRAYTIM.Terasa 30 mp acoperita.Spatios.Luminos

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 bai, dressing, in Bloc Nou Finalizat, in zona Braytim, cu iesire din living si dintr un dormitor pe terasa de 30 mp acoperita, cu toate utilitatile, integral din caramida, spatios si luminos, cu rulouri pe toate geamurile, incalzire prin pardoseala si termostat de ...

2239 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!
12

BRAYTIM.Bloc Nou.Disponibil Imediat!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, la etajul 2, cu posibilitate de a inchide bucataria, bloc nou integral din caramida, finalizat, cu incalzire prin pardoseala si termostat de ambient in fiecare camera, aparat de aer conditionat, rulouri pe geamuri, loc de parcare inclus, la pretul de ...

1941 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Design Modern.Costructie de calitate.In Oras.Disponibila Imediat!
16
2

De vanzare duplex cu 4 camere, 3 bai, cu un design modern, cu spatii vitrate pentru cat mai multa lumina, constructie de calitate, compartimentare eficienta cu multe spatii de depozitare, finisaje de calitate, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, curtea va fii amenajata ...

2500 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina
6
3

1 camera amenajata zona Badea Cartan la 10min de Medicina

Vand garsoniera situata la mansarda intr-un bloc izolat termic zona Badea Cartan la 10 min de mers pe jos de Fac de Medicina ideala pentru locuit sau investitie: Suprafata utila: 21mp Garsoniera beneficiaza de aer conditionat masina de spalat frigider mobilata si utilata cu tot ce se vede in poze. ...

1818 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port
16
2

Casa Individuala.In Oras.Proiect Modern.Car Port

De vanzare casa individuala in Oras, in zona Buziasului, la 5 minute de Aem, un proiect modern cu 4 camere, finalizat, car port pentru 2 masini, curent trifazic, incalzire prin pardoseala cu termostat de ambient in fiecare camera, acoperisul este tip terasa care este circulabila si are prevazuta instalatie ...

2506 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Garaj zona Odobescu-teren proprietate
4
6

Garaj zona Odobescu-teren proprietate

De vanzare sau de inchiriat GARAJ in baterie in zona Odobescu construit pe teren proprietate. Suprafata 17mp. Pret 15000euro sau pret inchiriere 80euro /luna. Tel 0723155002

882 EUR/m2 | 17 m2

odobescu, Timisoara, Timis

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!
10

2 camere.Bloc Nou 2026.ETAJUL 1.In spate la ESO!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026 chiar in spate la benzinaria ESO, integral din caramida, la etajul 1, cu incalzire prin pardoseala, la stadiul acesta se mai pot alege finisajele, loc de parcare inclus. Pret 88.000 euro Tel. 0734 744 765

2047 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii
5

Apartament 1 camera zona Circumvalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 6 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 32 mp, compus din : hol intarea, baie, camera , bucatarie separată și balcon închis. dispune de tâmplărie PVC , amenajari clasice, pret 67000 euro.

2094 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea