Promovat
DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta
4
1

DE VANZARE Apartament doua camere cu pozitie excelenta

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 53,25 mp + 3,95 mp balcon Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie generoasa, baie ...

2276 EUR/m2 | 53 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera de vanzare zona Telegrafului Timisoara
11
1

Apartament o camera de vanzare zona Telegrafului Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, situata la mansarda unui bloc cu regim de inaltime P+4E+M, ideala pentru investitie sau locuit, situat in zona Telegrafului din Timisoara, judetul Timis. Suprafata utila este de 20 mp, compartimentata eficient pentru ...

2100 EUR/m2 | 20 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomantat, etajul 2 , zona Spitalul Judetean
18

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, localizat in zona Girocului, langa Spitalul Judetean. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata utila de 66 mp utili + balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie - living spatios - ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Hale PUZ Aprobat 10.806mp Front 133m P+3E - Calea Sagului
4

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un teren situat intr-una dintre cele mai atractive zone industriale din Timisoara, Calea Sagului, zona unde sunt situate atat fabrici de productie cat si depozite logistice, platforme industriale (Incontro). Printre firmele de renume amintim: Metro Cash&Carry, ...

10,806 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan curs constructii Timis 1

Vand teren intravilan curs constructii Timis

Vand 5 ha teren intravilan - curs constructii cu utilitatiile (apa, gaz si curent) pe teren, in judetul Timis, la 35 km de Timisoara. Pret 14 euro mp negociabil. Pentru informatii suplimentare telefonic la nr de pe site sau ZERO SAPTE PATRU NOUA SAPTE CINCI UNU CINCI TREI SAPTE.

50,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 Camere Decomandat 2 Bai Confort 1 Centrala Proprie Zona Steaua
10

Apatrtament cu 4 camere decomandat, confort 1, mobilat si utilat, etaj 1, centrala proprie, aer conditionat, su: 100 mp, bloc anvelopat. Apartamentul este dispus astfel: Hol intrare 3 debarale Bucatarie Living 2 balcoane 3 dormitoare 2 bai 1 hol mare Apartament este situat intr-o zona linistita, aproape ...

1530 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai  Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean
10

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Girocului Spitalul Judetean

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, su: 67mp, situat la parter cu acces la boxa din apartament, intr-un bloc cu 2 apartamente pe nivel, Foarte aproape de mijloacele de transport si punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret115000 ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1  Centrala Proprie  Terasa  11 MP Zona Chisoda
10

Apartament Superb 1 Camera Decomandat Etaj 1 Centrala Proprie Terasa 11 MP Zona Chisoda

Apartament superb cu o camera, decomandat, mobillat si utilat, bucatarie inchisa, cu acces pe terasa atat din bucatarie cat si din camera, su: 41 mp, plus o terasat de 11 mp, etaj 1 din 3, 1 loc de parcare. Aer condiționat cu invertor, centrala proprie, incalzire in pardoseala, masina de spalat vase, ...

1692 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1  Zona Circumvalatiunii 1

Apartament 1 Camera Decomandat Etaj 1 Zona Circumvalatiunii

Apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, su: 33 mp, etaj 1 din 10, fiind compartimentat astfel: hol întrare cu spatii de depozitare, baie cu cada, camera, bucătărie. Blocul este dotat cu lift și camere de supraveghere pe fiecare etaj. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: ...

1857 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1  Garaje 2  Zona Iosefin
9

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Etaj 1 Din 1 Garaje 2 Zona Iosefin

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 92 mp, etajul 1 cu pod inalt pe toata suprafata apartamentului, se poate mansarda, este la curte comună liniștită, împărțită cu doar 4 vecini, într-una dintre cele mai bine conectate zone ale orașului. Încălzirea se realizează prin centrală proprie pe gaz și ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona  Centrala
7

Apartament Lux 1 Camera Decomandat Centrala Proprie Zona Centrala

Apartament lux cu 1 camere, decomandat, centrala proprie,aer conditionat, mobilat si utilat, su: 25 mp, plus balcon inchis in termopan, etaj 1 din 4 , bloc din caramida, totul nou renovat, instalatilei electrice si sanitare noi, se vinde complet mobilat si utilat asa cum se vede in poze. Foarte aproape ...

3680 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Casa Deosebiita 3 Dormitoare Beci Panouri Solare Centrala Proprie Toate Utilitatiile Zona Dambovita
10
3

Casa deosebita pe parter cu o suprafață utilă de 108 mp și este compartimentată ideal pentru o familie: - 3 dormitoare, 1 cu dressing, - living generos de aproximativ 40 mp - bucătărie open-space cu mobilier nou și insuliță - baie spațioasă de 12 mp, dotată atât cu cadă, cât și cu duș - hol foarte luminos ...

1806 EUR/m2 | 108 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie  Zona Dâmbovița
7

Apartament 3 Decomandat 2 Băi 2 Balcoane Centrală Proprie Zona Dâmbovița

Apartament cu 3 camere, decomandat, centrala proprie, aer condiționat, mobilat și utilat, su: 65 mp, etaj 3 din 4., bucătărie închisă cu debara. Holul este sub forma literei Z . Prezintă 2 băi , 2 balcoane generoase cu vedere pe două părți diferite ceea ce îl face să fie luminos pe toată perioada zilei ...

1486 EUR/m2 | 72 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona  Sagului Intre Case
10

Apartament 2 Camere Deosebit Full Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Intre Case

Apartament deosebit cu 2 camere full decomandat, mobilat si utilat suoerb cu mobilier de calitate, fiind facut pe comanda,, centrala proprie, aer conditionat, su: 54 mp, situat la parter inalt si are iesire in curte privata, un loc de parcare in fata apartamentului privat si inscris in Cf. Disponibil ...

2343 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Decomandat Zona  Dambovita Piata Aurora
5

Apartament 1 Camera Decomandat Zona Dambovita Piata Aurora

Apartamet cu 1 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la usa, su: 36 mp, plus balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, baie cu vana si geam, un dressing pe hol, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate puncytele de interes din zona, disponibil imediat. Pret: ...

1750 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Închiriez teren mosnita noua
1
1

Închiriez teren mosnita noua

De închiriat teren in Mosnita noua 2000 mp fornt stradal 45 de m terenul este ingradit cu gard de beton si poarta de 6 m

2,000 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea