Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare zona Brancoveanu Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament tip Penthouse pe 2 niveluri cu 3 camere situat in zona Odobescu - Brancoveanu din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 3 si mansarda imobilului. Dispune de un loc de parcare in curtea imobilului, accesul ...

1579 EUR/m2 | 107 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la mansarda inalta a unui bloc format din 4 etaje in zona Girocului, Timisoara, Timis. Desi se afla la mansarda, apartamentul nu are nici o tesitura, iar inaltimea este tipica oricarui etaj. Se vinde ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.
6
1

COMISION 0%. Oferta. Finisaje premium.

COMISION 0%! Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera, intr-un complex rezidential nou, in zona Aradului, pozitie excelenta aproape de mijloace de transport in comun, magazine, scoli. Terasa, incalzire in pardoseala, cu termostate individuale, aparat de aer conditionat, finisat la cheie. Sistem inteligent ...

2159 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren
2
2

Casa si teren

Vând casă+teren în Timișoara zona Ronat-Mehala în suprafață de 1325m suprafață construita a casei-110m front stradal 14,20m lungime 93.30m.Terenul dispune de toate utilitățile:curent,gaz,apă și canalizare.Pret 270euro m negociabil (nu accept schimburi)

272 EUR/m2 | 1,325 m2

Ronat, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf
7
4

Teren mare cu casa,ideal dezvoltare imobiliara,Freidorf

De vânzare casă cu trei camere, teren mare 2900 mp ,front stradal 18 m.Ideal pentru construcții înșiruite .Prețul solicitat de proprietari, 260000 euro.Tel 0745126783.

2,600 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

De vanzare hala in constructie, zona industriala Freidorf, posibilitate compartimentare
10
4

De vanzare hala in constructie, suprafata utila 3290 mp, cu autorizatie de construire care se cedeaza beneficiarului, suprafata birouri clasa A -400 mp, sala de mese, spatiu tehnic 400 mp, concesionare teren in suprafata de 10.000 mp, acces stradal, zona industriala Freidorf, acces auto, acces TIR, curent ...

365 EUR/m2 | 3,290 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De vanzare casa noua cu 2 apartamente in zona Blascovici, teren 618 mp
11
2

De vanzare casa noua cu 2 apartamente, zona Blascovici, teren 618 mp, 2 apartamente cu 2 intrari diferite, fiecare apartament are 3 camere si dependinte, constructie din caramida, are panouri solare, in curs de finisare, intre case, in apropiere se afla un parc, casa pentru 2 familii. Pret 625.000 Euro ...

2604 EUR/m2 | 240 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii
7
1

Vand apartament 1 camera Circumvalatiunii

Vând apartament una cameră decomandat, spațios, bucătărie cu gaz ,debara pe hol, balcon la cameră, cu parchet de stejar, gresie și faianță la bucătărie neamenajat ,necesită renovare , actualmente este debranșat de la colterm,are contor propriu de gaz si proiect de instalare a centralei, prevazut cu ...

1771 EUR/m2 | 31 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare casa la gri, demisol+parter+mansarda, zona Odobescu
10
8

De vanzare casa in curte comuna (2 proprietari in curte), la gri, suprafata utila 350 mp, la parter 3 camere, hol, debara, bucatarie si baie, la mansarda 3 camere, baie, teren concesionat. Pret 270.000 Euro-negociabil. Tel. 0744388832, Agentia Imobiliara Ralf Consulting. Oferim intermediere obtinere ...

771 EUR/m2 | 350 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Vand casa   teren 990mp, Balta verde
8
3

Vand casa teren 990mp, Balta verde

Vând teren 990 m cu casă ,construcție de cărămidă arsă din anii 50, înaltă, cu pod, având antreu, hol de primire, bucătărie de cca 14 metri pătrați și o cameră mare de circa 20 m , total suprafață circa 60 m având ca utilități apă trasă, curent electric și gaz, țeava trasă la bucatarie.Peretii au ...

5317 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

De vanzare jumatate de duplex in Dumbravita, design si finisaje deosebite
9

De vanzare jumatate de duplex, in Dumbravita-Cora, model deosebit, finisaje superioare, amenajari cu designer, parter si etaj, living cu bucatarie deschisa, baie, etaj: 3 dormitoare, dressing, 2 bai, 2 terase 10 si 13 mp, 2 balcoane, suprafete mari vitrate, luminos, incalzire in pardoseala, carport. ...

2906 EUR/m2 | 117 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% | Apartament 3 camere decomandat-Renovat-Zona Sagului