Promovat
Apartament 3 camere, semidecomandat, 69.2 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
6
1

ID Intern: P677 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1806 EUR/m2 | 69 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8
1

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

Se vinde un apartament cu 2 camere ,decomandat,confort 1,bloc de caramida,izolat termic, cu o suprafata utila de aproximativ 44 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,in mijlocul Complexului Studentesc,pe strada Daliei.Ca si compartimentare acesta dispune de un hol la intrare, 2 camere decomandate ...

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Teren extravilan, viitoarea centura de vest | Solventul
5

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren situat în extravilanul Timișoarei,în apropiere de zona Solventul și viitoarea centură de Vest. Acesta este in suprafață de 92.800 Mp si dispune de două fronturi: 267ml și 292ml Necesită P.U.Z. pentru realizarea de construcții. Utilitățile se află ...

92,200 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | zona excelenta | mobilat si utilat
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: -apartament situat in blot izolat termic exterior in zona Dacia; -suprafata utila este de 54 mp; - etaj Mansarda; - model cu 1 baie cu cada, -locuri de parcare in zona -zona foarte buna cu centre comerciale, scoli si mijloace de transport in comun in apropiere; - ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

1  2 Duplex Nou,Giroc
8
5

1 2 Duplex Nou,Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 150000 euro.Tel 0745126783.

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș
1
10

Teren intravilan, zona Brâncoveanu- Mureș

De vânzare teren intravilan 219 mp(există o construcție ),terenul are două fronturi stradale fiind pe colț 16 m si 14 m.Toate utilitati sunt branșate si funcționale( apa,gaz, curent, canalizare).Prețul solicitat de proprietar este de 107000 euro.Tel 0745126783.

Șagului, Timisoara, Timis

Casa individuala, Proiect deosebit modern, Calea Lugojului -Ghiroda
18
2

De vânzare casă nouă individuală, structurata pe parter si compartimentata in doua apartamente distincte dar cu legătură între ele, casă este ideală pentru două familii. Compartimentarea este următoarea, la apartamentul mare: Living mare cu bucătărie open space, hol de acces, trei dormitoare, doua bai, ...

2462 EUR/m2 | 130 m2

Ghiroda, Timisoara, Timis

Vila deosebită  ELISABETIN
15
6

Vila deosebită ELISABETIN

Se oferă spre vânzare vila de tip P+E+M in zona Elisabetin Girocului, cu o suprafață utilă de 333 mp si un teren de 470 mp .Vila este compartimentată astfel, living ,cinci camere,trei bai,trei balcoane, terasă mare,cameră tehnică, garaj dublu.Locația este foarte buna, liniștita, având din proxima ...

2132 EUR/m2 | 333 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Casă Individuală Nouă, Construită din Beton Monolitic – Zona Lunei
6
10

Blitz vă prezintă o oportunitate rară de achiziție: o casă individuală nouă, construită cu materialele cele mai de calitate, situată într-o zonă liniștită și deosebită, în apropierea zonei Lunei. Această locuință modernă și elegantă este alegerea perfectă pentru cei care își doresc confort, funcționalitate ...

2320 EUR/m2 | 125 m2

Lunei, Timisoara, Timis

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat
8
2

garsoniera, centrala proprie gaz, bloc izolat

Vand garsoniera compusa din camera, chicineta, baie cu dus, situata la etajul 4 al unui imobil cu acoperis de tigla.Blocul este izolat termic, cheltuielile de intretinere fiind f. mici. Incalzirea garsonierei se face cu centrala proprie cu gaz. Pozitie excelenta, Lipovei, in proximitatea tuturor punctelor ...

2112 EUR/m2 | 25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi
3
2

Teren industrial- front de 100 m la DN 59,la 4 benzi

De vânzare teren industrial in suprafata de 28000 mp,cu 2 fronturi stradale din care unul este de 100 m la Drumul Național DN 59, Timisoara-Sag, localizat pe partea stânga înainte de intrarea în Sag. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- casa masiva cu teren mare, la 30 km de Timisoara
10
8

Vand imobil compus din 2 case .Prima casa are un living mare de 30 mp, 2 dormitoare, bucatarie mare, baie. A doua casa este constructie noua compusa din hol,baie, living open space cu bucataria, dormitor, terasa de 90 mp. Nu este complet terminata. Incalzire cu teracota lemne iar apa calda provine de ...

514 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |
16
1

Garsoniera | etaj 1 | mobilat si utilat |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Buziasului; - etaj 1/4; -suprafata utila 24 mp; - model cu 1 baie proprie cu cabina de dus; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1771 EUR/m2 | 24 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...