Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan cu PUZ | 2.949mp | Lugojului
6

Teren intravilan cu PUZ | 2.949mp | Lugojului

District Real Estate vă propune spre vânzare o parcela de teren de 2.949mp, situata pe calea Lugojului in vecinatate cu BMW si AutoSchunn. Distanța față de oraș și accesul cu ușurință la autostradă și centura Timișoarei, fac aceste parcele investiția ideală pentru afacerea ta. Parcelele fac parte ...

2,949 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, bloc anvelopat,  Soarelui, Timisoara
5

Apartament 1 camera, bloc anvelopat, Soarelui, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, mobilat complet sau gol, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 28 mp. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
MT239 Apartament 2 camere, etaj 1 cu scara interioara, Dumbravita-zona Mures
20
4

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, avand suprafata utila de 58 mp, situat la etajul 1 + Mansarda, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E+M, situat in Dumbravita - zona Mures. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: Etajul 1: - 1 living open space cu bucatarie; - ...

1497 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
MT245 Apartament 2 camere, terasa de 45mp+balcon, semifinisat, Calea Urseni
12
1

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,, decomandat, avand suprafata utila de 46 mp, situat la etajul 3, intr-un imobil in regim de inaltime P+3E, pe Calea Urseni, aproape de Mega Image, Profi, Zone Cafe 2 etc. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - 1 dormitor; - ...

1802 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii
7
4

MT240 Apartament 2 camere, LIPOVEI, zona Pomiculturii

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 47 mp, situat la etajul 4, intr-un imobil in regim de inaltime P+5E, bloc izolat, in zona Lipovei-str. Pomiculturii. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - hol acces; - bucatarie separata; - 1 ...

1957 EUR/m2 | 47 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  decomandat Lipovei
10
22

Apartament 2 camere decomandat Lipovei

Preț repozitionat!!! 81500 Euro Va prezentam spre vânzare apartament 2 camere Decomandat Etaj 4 cu acoperiș Bloc curat , bine ingrijit într-una din cele mai căutate zone din Timișoara,acces facil către toate punctele de interes, magazine, școli,grădinițe in imediata vecinătate la 10 minute ...

1116 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

MT250 Apartament 3 camere, de vanzare -Piata Libertatii, cladire istorica
17
2

AV-Estate va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, avand suprafata utila de 80 mp, situat la etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+Pod, in zona ULTRACENTRALA-Piata Libertatii-Piata Sfantul Gheorghe, Parcul Civic. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - ...

2749 EUR/m2 | 80 m2

piata sfantul gheorghe, Timisoara, Timis

Promovat
MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures
20
2

MT231 Casa tip triplex, P+1E, Dumbravita-zona Mures

AV-Estate va ofera spre vanzare o casa, unitate pe mijloc, intr-un triplex, modern si spatioas, cu 4 camere, avand suprafata utila de 146 mp, avand teren aferent de 322 mp, intr-un imobil in regim de inaltime P+1E,situat in Dumbravita, zona strazii Mures. Compartimentare: - 3 dormitoare generoase, cu ...

1575 EUR/m2 | 146 m2

Timisoara, Timis

Promovat
MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere
18
2

MT232 Duplex Giroc, zona linistita, P+1E, 4 camere

AV-Estate va propune spre vanzare duplex, cu 4 camere, decomandat, teren aferent de 330 mp, avand suprafata utila de 100 mp, terasa acoperita cu suprafata de 15mp, situat intr-un imobil in regim de inaltime P+1E, intr-o zona nou dezvoltata si linistita-Giroc, la 200m de asfalt. Compartimentarea imobilului ...

1829 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis