Promovat
Dezvoltator: Duplex Modern cu 5 camere si 3 bai | Remetea, ALPHA CITY RESIDENCE
10
1

OFERTA LUNII FEBRUARIE 140.000E +TVA (de la 150.000E +TVA) Vă propunem spre vânzare un duplex modern, situat în cartierul rezidențial privat Alpha City Residence, un ansamblu exclusivist ce oferă liniște, siguranță și confort. Locuința are o suprafață utilă de 116 mp și este compartimentată eficient, ...

1207 EUR/m2 | 116 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei
7

Apartament cu 3 camere | Lipovei

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1 din 4. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 54mp și dispune de 2 balcoane de 3 mp închis cu PVC și termopane. Imobilul este situat in zona Lipovei in apropiere de Lidl, având o poziționare ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.
6
2

Mobilat si Utilat. Spatios. Decomandat. Centrala proprie.

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, renovat, centrala proprie, situat la et 4 cu acoperis. Se vinde mobilat si utilat conform pozelor de promovare Pret 95.000 Eur Neg Tel 0725680996

1900 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
16

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 47 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Rog ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 0721-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu
4
3

3 cam dec et intermediar bloc izolat Sagului Rebreanu

Suprafata utila 67 Numar camere 3 camere Descriere Apartament cu 3 camere cu centrala proprie, la parter inalt, su: 67mp, decomandat, izolat pe interior si subsolul. Apartamentul se afla intr-o locatie avantajoasa, la cateva minute de Shopping City, apartamentul se vinde complet mobila si utilat cum ...

1617 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria
7
1

Apartament in cladire istorica, P-ta Maria

Apartament deosebit în clădire istorică, zona Piața Maria, la parter. 3 camere, baie, bucătărie cu prânzitor, acces auto în curte, 110 mp utili plus boxă de aproximativ 24 mp. Preț: 2100 euro mp. Posibilitate pentru locuință, cabinet medical, birou notarial, birou avocatura, sediu firmă, etc. Tel: 0721-442227. ...

19 EUR/m2 | 110 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...

2000 EUR/m2 | 240 m2

MALL, Timisoara, Timis

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara 1

Teren pentru locuinte colective 820 mp. Timisoara

Teren 820 mp. front stradal 19 m. pozitie foarte buna, pentru locuinte colective cu autorizatie de constructie P+2E+ER. Parter : SAD de aproximativ 170 mp. + 6 apartamente cu 3 camere si 5 apartamente cu 2 camere. Zona Brancoveanu- Cal. Sagului. Pret 535.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

820 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere, nou - te muti direct, finisaje premium, Aradului
8
22

Apartamente 2 camere, zona Calea Aradului, bloc nou, constructie si structura solida, suprafete de la 52 mp la 60 mp utili, etaj 1-8, materiale si finisaje de calitate, clima, supraveghere video, terasa, obiecte sanitare baie incluse, gresie faianta in baie si bucatarie, posibilitate loc parcare, preturi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Parcela 800 mp. Timisoara 8

Parcela 800 mp. Timisoara

De vanzare, parcela de aproximativ 800 mp. front stradal 16 m. zona Printul Turcesc, pret 250 euro mp. Tel: 0721-442227.

Timisoara, Timis

Teren 835 mp. Mehala 5

Teren 835 mp. Mehala

Teren 835 mp.pe colt, front stradal 28 30 m. Mehala, strada Petru Vintila, posibilitate constructie si duplex. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica 1

Apartament in cladire istorica

Apartament in cladire istorica , P-ta Maria. 3 camere, etaj I, suprafata aproximativ 90 mp. renovat complet. Pret 270.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

3000 EUR/m2 | 90 m2

Maria, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Cal Aradului 980 mp. 7

Teren Cal Aradului 980 mp.

Teren Cal Aradului in spate la Ikea, 980 mp. front stradal 18 m. toate utilitatile, inclusiv asfalt, pozitie foarte buna, aproape de Auchan, Hornbach, Decathlon, Mega Image. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
10

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament la curte comuna cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Brancoveanu, aflat la parter intr-o casa cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj. Anul constructiei este 1930, structura ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp
5
4

Vand teren industrial- persoana fizica- 2300 mp

Vand teren zona industriala pe calea Torontalului, 2300 mp cu urmatoarele utilitati: - canalizare - curent - drum asfaltat - teren imprejmuit - iluminat stradal - bazine de retentie apa fluviala - drum betonat - terebul este imprejmuit - fundatie- elevatie- gard- porti pietonale + porti glisante Terenul ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582
2
23

Teren extravilan de vanzare, 41100 mp, Timisoara - ID V3582

ID intern: V3582 Teren de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare teren agricol extravilan în Timisoara, Torontalului, avand o suprafata de 41.100 mp si deschiderea de 100 ml la 1 front stradal. Teren pretabil pentru investitie, ferma, activitati industriale ...

41,100 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona medicina
5

Apartament 2 camere zona medicina

Grand mobilis imobiliare Va propunem un apartament 2 camere, ultracentral – zona Medicină / ISHO + garaj propriu inclus (CF separat) Apartamentul este situat într-o zonă centrală foarte căutată a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Salvează căutarea