Promovat
De vanzare apartament  cu o camera zona Elisabetin
4
19

De vanzare apartament cu o camera zona Elisabetin

Va oferim spre cumparata un apartament cu 1 camera in zona Elisabetin. Perfect localizata fiind aproape de facultati, centru, mijloace de transpor, parcuri, gradinite, magazine, farmacii, banci. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 30mp, cu balcon inchis, centrala termica proprie, AC. Se afla ...

1867 EUR/m2 | 30 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, centrala proprie, situat judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 52 mp utili. Compartimentare: - ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
URGENT l Terasa de 70 mp, in Braytim l
17
1

URGENT l Terasa de 70 mp, in Braytim l

De vânzare, URGENT, apartament cu 3 camere la etajul 2 în Braytim, cu 2 locuri de parcare în CF, terasă de 70 mp + 2 balcoane, centrală termică proprie cu încălzire în pardoseală, termostate de ambient în fiecare încăpere, aparat de aer condiționat, mobilat și utilat complet, preț 115.000 euro negociabil. ...

1949 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
10

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere in Braytim-Musicescu, CF pe Timisoara, la etajul 2, cu bucatarie INCHISA, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare propriu, complet mobilat si utilat, pret 139.500 euro, negociabil. Tel:

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
2

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat
19
1

Penthouse Aradului-3 Camere-Disponibil Imediat

Imomadax va prezinta spre vanzare direct de la dezvoltator un apartament tip penthouse situat la etajul 5/5 al unui bloc nou (2 lifturi) pozitionat ideal intre calea Aradului si calea Torontalului. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie pe gaz,aer conditionat,incalzire prin pardoseala cu termostate ...

2272 EUR/m2 | 81 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala
10

2 cam ETAJ 1 centrala proprie zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!
17
1

COMISION 0%.Decomandat.Bloc NOU.2 locuri de parcare!!

De vanzare apartament cu 3 camere, COMISION 0%, la etajul 1 intr un bloc cu LIFT, in bloc nou, in ORAS, langa mijloc de transport in comun, decomandat, 72 mp utili+balcon, vedere pe 2 parti, spatios, luminos, cu 2 bai, bucatarie inchisa, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, 2 LOCURI ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 0750283339.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare
9

BRAYTIM.Etaj 2.Mobilat si Utilat.Loc de parcare

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2024, integral din caramida, la etajul 2, cu o suprafata utila de 48 mp, cu incalzire prin pardoseala, se vinde cum se vede in poze, loc de parcare inclus, pret 95.000 euro. Zona BRAYTIM Tel. 0734744765

1979 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM. Dormitor la parter. 3 bai. Mobilata si utilata complet.
20
8

De vanzare casa in Braytim, disponibila imediat, complet mobilata si utilata, dotata cu centrala termica proprie si incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, aer conditionat, cu toate utilitatile (gaz, apa, canalizare, iluminat stradal, curent, internet). Casa are 4 dormitoare si 3 bai, living si ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Complet Renovat.Disponibil Imediat.Finisaje de calitate.Zona Excelenta!
9
2

De vanzare garsoniera in zona Complexului Studentesc, este renovata complet, inclusiv sapa de beton turnata, instalatie electrica si sanitara noua, totul modern, se vinde cum se vede in poze. BLOCUL ESTE IN CURS DE IZOLARE! Ideal pentru investitie sau pentru locuit! Pretul este 41.000 euro USOR negociabil Tel. ...

2563 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea