Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.
9
4

COMISION 0%. NOU in Oras. Decomandat. Lift.

Vand apartament cu 2 camere, FARA COMISION! In bloc nou, in oras, CF de Timisoara. Aproape de LIDL, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, zona foarte linistita. La etaj 1 sau 2 (intermediar), LIFT, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, baie cu geam, zidarie complet caramida, loc ...

2050 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, mobilat, zona Aradului, Timisoara
6
2

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 4/4 intr-un bloc din zona Aradului, la doar 6 minute de Iulius Mall cu masina. Apartamentul are 40mp, este format din doua garsoniere unite si este compartimentat astfel: - Hol de acces - Bucatarie - Baie ...

1498 EUR/m2 | 40 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
ETAJ 1. La asfalt. Decomandat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
7
2

ETAJ 1. La asfalt. Decomandat. Bucatarie inchisa. Mobilat.

Vand apartament cu 1 camera, in zona Unitatii Militare - Giroc, in bloc nou, situat la asfalt, aproape de ITM, de Hotel IQ, pozitie foarte buna, acces foarte facil si catre mijloacele de transport in comun. Situat la ETAJUL 1! Model decomandat cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie, aer conditionat, ...

2057 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi
11
10

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, termen de predare maxim 3 luni de ...

1614 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei mansardei 2010, structura ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Freidorf - Oportunitate rate la dezvoltator
10
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1502 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa individuala in Timisoara | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie
13

Casa individuala in Timisoara, zona Kuncz | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie FOXFORT va propune spre vanzare o proprietate versatila, situata intr-o zona rezidentiala din Timisoara, ideala atat pentru locuinta personala, cat si pentru generare de venit. Proprietatea este formata din doua cladiri ...

1875 EUR/m2 | 160 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Teren intravilan pentru bloc  666 mp - zona Bogdanestilor
20
7

Teren intravilan pentru bloc 666 mp - zona Bogdanestilor

Teren intravilan de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand o suprafata de 666 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 46 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra ...

666 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

8

2209 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.
10
6

Torontalului. Duplex pe parter. Toate utilitatile.

De vanzare, 1 2 de duplex in zona Torontalului, 4 camere, pe parter, 3 dormitoare, 2 bai, camera tehnica, terasa, teren 285 mp, finisaje cu posibilitate de alegere, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, acces auto in curte, gard de beton si fier forjat, 170.000 Euro, negociabil. 0755793075

2000 EUR/m2 | 85 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.
3
2

Langa Piata Doina. Bloc izolat. Etaj intermediar.

De vanzare, zona Sagului, aproape de Piata Doina, apartament cu 2 camere, in bloc izolat, cu posibilitate de montare centrala proprie, etaj intermediar, termopan complet, usi noi, usa metalica la intrare, in curs de renovare, 67.000 Euro. 0755793075

1675 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea