Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului
14

Apartament deosebit cu 3 camere | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, mobilat si utilat, situat in Calea Sagului. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu pod si acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Iguana FItness Club, Antalya, magazine precum Profi, statii de autobuz ...

2091 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%
7
1

Teren Intravilan 8341mp | Plopi | COMISION 0%

District Real Estate vă propune spre vânzare două parcele intravilane alăturate în Timișoara, zona Plopi – lângă DepoTM, ideale pentru dezvoltare rezidențială sau proiecte mixte. Amplasament: Plopi, lângă DepoTM, acces rapid către principalele artere ale orașului. Parcela 1 - 1.540 mp Parcela 2 6.801 ...

8,340 m2

plopi, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
2

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
TEREN 843 MP ZONA DOROBANTILOR CU UTILIZARI MULTIPLE
3

TEREN 843 MP ZONA DOROBANTILOR CU UTILIZARI MULTIPLE

TERENUL ESTE SITUAT PE COLT , ARE 2 FRONTURI STRADALE : 33,7 ML SI 25 ML. REGIM DE INALTIME : P+2E UTILIZARI PERMISE CONFORM CERTIFICATULUI DE URBANISM: -LOCUINTE INDIVIDUALE , LOCUINTE PENTRU MAXIM 2 FAMILII ,C ONVERSIA LOCUINTELOR IN ALTE FUNCTIUNI CE NU DERANJEAZA ZONA DE LOCUIT , FUNCTIUNI COMPLEMENTARE ...

843 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 1 camera Iosefin la curte
7
8

Apartament 1 camera Iosefin la curte

De vanzare apartament cu 1 camera la curte comuna in zona Josefin suprafata utila 38 mp compus din 1 camera hol bucatarie baie si debara dispune de 1 boxa in beci si de inca o incapere pe casa scarii se vinde mobilat la pretul de 54500 euro .

1434 EUR/m2 | 38 m2

iosefin, Timisoara, Timis

AV656 Casa individuala 5 camere, P+M, Ghiroda
11
8

AV656 Casa individuala 5 camere, P+M, Ghiroda

AV-Estate va ofera spre vanzare casa individuala in regim de inaltime P+M, cu suprafata utila de 3000 mp, curte de 500 mp, situata in Ghiroda, vatra veche a satului, la asfalt. Proprietatea se afla intr-o zona linistita, pe o strada foarte putin circulata. Compartimentare: Parter: - birou; - hol acces ...

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina
8
1

Apartament 2 camere zona Tipografilor aproapede Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Timisoara, zona Tipografilor-Take Ionescu, Medicina - cu acces rapid catre punctele de interes, confort 1, semidecomandat, 48 mp Este format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor. Pret 118000 euro .

2458 EUR/m2 | 48 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon
9

Apartament 3 camere Girocului parter cu balcon

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat cu o suprafață utilă de 75 mp, la parterul unui imobil cu 4 etaje, este compus din : living , 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, 2 holuri, vedere pe 2 parti, are parchet din lemn masiv, gresie si faianta, ferestre cu profil PVC si geam termopan ...

1700 EUR/m2 | 75 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Piata Unirii. Strada pietonala. Cladire renovata!
14
4

Piata Unirii. Strada pietonala. Cladire renovata!

Apartament situat intr-o cladire istorica renovata, amplasat in Piata Unirii, cu acces de pe strada pietonala, ideal pentru locuit sau investitie Etaj 2 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Amenajare interioara : parchet, gresie, faianta, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament  2  camere Ultracentral etaj 2
8

Apartament 2 camere Ultracentral etaj 2

In zona Ultracentrala intr-o cladire istorica deosebita se vinde un apartament cu 2 camere cu o suprafata utila de 80 mp la etajul 2 din 2 confort 1 decomandat, cu CENTRALA PROPRIE camerele sunt spatioase inalte si luminoase. Apartamentul este foarte bun ca investitie atat pentru locuit cat si pentru ...

2688 EUR/m2 | 80 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Model mare. Decomandat! Centrala proprie!
14

Model mare. Decomandat! Centrala proprie!

Apartament cu 2 camere, in zona Bucovina; Apartamentul se afla la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din TIGLA, 3 apartamente pe nivel; Model decomandat, cu 2 balcoane inchise in structura de lemn si geam termopan,, vedere pe 2 parti; Amenajare interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala
10
1

1 camera zona Complex etaj 1 cu centrala

De vanzare in zona Complexul Studentesc apartament 1 camera situat la etajul 1 intr-o cladire cu 3 nivele suprafata utila 30 mp renovat complet incalzire cu centrala proprie pe gaz mobilat totul noupret 60000 euro.neg

2000 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!
7
1

Etaj 2. Bloc izloat. Renovat!

Apartament cu 2 camere, situat intr-un bloc izolat termic pe exterior Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 cu ACOPERIS Amenajare interioara : - gresie, parchet laminat, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, vopsea lavabila, usi interioare noi, corpuri sanitare, ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim-Muzicescu. 2 parcari. la Cheie - mobilat+utilat modern
10
1

Apartament situat in Braytim, bloc NOU, finalizat (izolat termic exterior), la parter, cu 2 locuri de parcare cu acces direct in apartament. Este un model cu vedere pe 2 parti, bucatarie open-space cu livingul, baie cu cada si geam pt aerisire. Este complet AMENAJAT interior, modern: cu parchet laminat, ...

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0! Design mediteranean. Posibilitate personalizare!
16
3

1 2 duplex in zona Ciarda Rosie, cu regim de inaltime Parter + Etaj, finalizata in 2026. Suprafata utila de 142 mp plus terasa de 25 mp. Tteren de 340 mp, cu 2 fronturi stradale. Ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm de 25 cm, termoizolata exterior cu polistiren de 10 15 cm Caparol. ...

2317 EUR/m2 | 142 m2

Ciarda+Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!
8
2

Langa Facultatea de Mecanica! Utilat si mobilat!

Apartament cu 2 camere, aproape de Facultatile de Mecanica si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

AV654 Teren extravilan Giarmata-Dunca, 18.335 mp, zona industriala
2
6

AV-Estate va propune spre vanzare teren extravilan cuprins in PUG-ul zonei industriale Giarmata, avand suprafata totala de 18.335 mp, front stradal 33 ml, zona Dunca. Exista posibilitatea dezvoltarii unui PUZ pe teren pentru desfasurarea activitatilor industriale. Utilitati in zona. 600m distanta ...

18,335 m2

Timisoara, Timis

Promovat
In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !
8
1

In BRAYTIM, la etajul 2, un apartament luminos !

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Braytim, aproape de muzeul de apa, la etajul 2, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare in cf, pret 95.000 euro. Tel: 0750283339

1979 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!
10
4

Piata Unirii. Cladire istorica. Fatada renovata!

Apartament situat in cladire istorica Etaj 1 2 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel Gresie si faianta model placa mica, parchet lemn masiv Centrala termica proprie Mobilat conform pozelor Boxa inscrisa in CF Pret: 170.000 Eur, negociabil.

2576 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Zona Soarelui, o camera bloc izolat!
10

Zona Soarelui, o camera bloc izolat!

Apartament cu o camera in zona Soarelui; Este situat la etajul 4 din 5, intr-un bloc izolat termic; Detalii: - model semidecomandat - suprafata de 27 mp - un balcon inchis - baie cu vana - bucatarie inchisa Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC ...

2178 EUR/m2 | 27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

AV676 Spatiu Birouri, 580mp+ TEREN 3504mp, zona IOSEFIN-Malul Begai
4
2

AV-Estate va propune spre vanzare cladire cu multiple incaperi, decomandata, avand suprafata utila de 580 mp, intr-un imobil in regim de inaltime S+P+1E, teren aferent de 3504mp, situata in zona Iosefin -Malul Begai, la 5 minute de centrul orasului, pretabil pentru dezvoltare ansamlu imobiliar, camin ...

948 EUR/m2 | 580 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere Zona Spitalul Județean Timișoara
6
1

Închiriez apartament 2 camere, Zona Spitalul Județean, B-dl Liviu Rebreanu, bl A136A , etaj 3, Timișoara Apartamenul este decomandat, are 2 camere,hol, baie, bucătărie si balcon Incălzirea se face de la Coltern(rețeaua orașului). Nu se accepta animale de companie. Nu doresc colaborarea cu agenții. ...

Timisoara, Timis

Salvează căutarea