Promovat
Teren intravilan 1.450mp | Ronat
1

Teren intravilan 1.450mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan in Ronat. Suprafata: 1450mp Front stradal: 20 ml Utilitati: Gaz, Curent, Canalizare, Apa, Drum pietruit. Pret: 187.900euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ajutorul colaboratorilor ...

1,450 m2

ronat, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera  zona Bucovina
3
19

De vanzare garsoniera zona Bucovina

Oferim spre vanzare o garsoniera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Garsoniera este chiar la etajul 3 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 26mp. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon.

1808 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
AV678 Parcela teren intravilan,572mp, toate utilitatile, Mosnita Noua-zona Valery
3
3

AV-Estate va ofera spre vanzare teren intravilan cu suprafata de 572 mp si front stradal de 16 ml, in Mosnita Noua, zona Valery Events. Utilitati: - apa, curent, gaz, (in apropiere), iluminat stradal, fosa septica. Alte detalii: - terenul se afla intre case; - drumuri pietruite; - situat la o distanta ...

572 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera zona Dacia
10
8

Garsoniera zona Dacia

Estate group va prezinta spre vanzare garsoniera in Timisoara, zona Dacia, pozitie excelenta, situata la etajul 1 intr-un imobil P+4, excelenta pentru locuit sau investiti avand in vedere costurile mici de intretinere. Garsoniera se vinde complet mobilata si complet utilata conform prezentarii. Pret: ...

2917 EUR/m2 | 12 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere confort spatios
10
9

Apartament cu 2 camere confort spatios

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Piata Maria la 5 minute de centrul orasului, etajul 1, centrala proprie, 2 boxe in CF, 100 MP de teren, balcon, debara, 84 MP, gresie, faianta, parchet, termopane, clima noua, Pret: 150 000 Euro negociabil . Tel: 724011590

1786 EUR/m2 | 84 m2

Maria, Timisoara, Timis

5 minute de mall
1
36

5 minute de mall

Proprietar, schimb apartament 3 camere zona Dacia, etaj 2 (langa scoalile gimnaziale nr.18, 24, 26) balcon si logie, cu casa la maxim 20 km de Timisoara

1655 EUR/m2 | 55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 4 camere. Steaua
9

De vanzare apartament 4 camere. Steaua

Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Se afla la etajul 3 4. Apartamentul dispunde de urmatoarele modificari: Dispune de 91.2 mp utili + balcoane inchise in total 100 mp utili. Este compartimentat astfel: - hol intrare cu debara - bucatarie cu camara - living cu balcon - hol cu dressing - ...

2065 EUR/m2 | 92 m2

Steaua, Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Mehala
10

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Mehala

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere in zona Mehala, intr-un complex rezidential de blocuri noi construite. Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile de 58-60mp + balcon 8-9mp Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a vă crea un cămin ...

2196 EUR/m2 | 59 m2

mehala, Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Mehala
9

COM 0% Apartamente noi cu 2 camere | Mehala

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere in zona Mehala, intr-un complex rezidential de blocuri noi construite. Apartamentul din poze se desfasoara pe o suprafata utila de 54mp + balcon 7mp. Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a vă crea ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

mehala, Timisoara, Timis

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare,  in Giroc
10

Teren cu autorizatie de bloc, de vanzare, in Giroc

Westside Imobiliare vă propune spre achiziție un teren premium cu autorizație de construire pentru bloc, situat în una dintre cele mai căutate zone din Giroc — chiar la strada principală, cu vizibilitate excelentă și acces facil. Detalii esențiale ale proprietății: Localizare: Giroc ...

1,542 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere cu centrala+ baxa, in zona Girocului langa Spitalul Judetean
10

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, pe Str. M. Marius Ciopec, la parterul blocului, langa cabinetul oftalmologic Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp, Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand teren Ronat, parcela A894
2
15

Vand teren Ronat, parcela A894

Vand 1.09 ha teren pe Timisoara, Zona Ronat in parcela A894. Lungime 160 m, latime 70 m, in zona sunt facute puzuri. Terenul se afla la 300 m in camp fata de Strada Comoarei. Pret 10 metru patrat. Proprietar

Timisoara, Timis

Proprietar vand ap.2 camere
5
2

Proprietar vand ap.2 camere

Proprietar vand apartament 2 camere in Calea Buziasului Ciarda langa liceul Electrotimis in zona de case. Imobil cu parter,etaj si mansarda apartamentul fiind la mansarda (echivalent etaj 2), living+bucatarie si hol, dormitor, baie. Geamuri termopan cu rulouri si site, izolatie exterioara,usa intrare ...

1208 EUR/m2 | 65 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Vanzare teren 4000m2

Vanzare teren 4000m2

Vand teren la soseaua nationala ghiroda-remetea sau schimb

4,000 m2

Timisoara, Timis

Proprietar , apartament de vânzare 2 camere!
4
3

Proprietar , apartament de vânzare 2 camere!

Apartament de vânzare cu 2 camere, Piața Doina , et 4 din 4! Rog seriozitate , nu agenții! Cumpărarea se face de la proprietar! La doar 5 minute de piața Doina , școala generală 2( 1 min) grădiniță!

1526 EUR/m2 | 38 m2

Timisoara, Timis

Vand uscatorie etaj 4 3

Vand uscatorie etaj 4

Vand uscatorie et 4, str Crivaia nr 5b Timisoara, dimensiuni 2.95 x 5.20. Trebuie trase tevi apa , canal, centrala si facuta iesirea din indiviziune. Sunati intre 13.00-14.00

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 3

Apartament 2 camere

Proprietar, vând apartament 2 camere, confort 1 sporit, 52mp, et4 , în bloc mansardat și anvelopa. Zona Dâmbovița. Str.Ana Ipatescu.Apartamentul necesita renovare, are doar termopane.

1673 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vând apartament
10

Vând apartament

Apartament, 3 camere decomandat, circular, balcon, 2holuri,1bucatarie,1baie,1boxa la bucătărie, 1boxa de interior, 1boxa la subsol, 65mp, etaj 4 din 4,vis-a-vis de piață Doina, Calea Sagului.

1846 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
1

Vând apartament

Vând apartament,3camere,decomandat,circular,decomandat+boxa la subsol,balcon 5 no,2 holuri,2 boxe in interiorul apartamentului,etaj4 din4.Timisoara,str.Mures,vis-a-vis de piata Doina.Calea Sagului.Suprafata65mp.

2000 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist.
4
7

Apartament spațios cu 2 camere de vânzare Zona Sagului-Dâmbovița, aproape de Turist. Se vinde un apartament semidecomandat, luminos și foarte spațios, cu o suprafață de 54,41 mp. Locuința este situată la etajul 4 din 5, ceea ce oferă un plus de izolație și confort. Caracteristici: Balcon închis, ideal ...

1435 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis
5
6

Vand casa Comuna Carpinis Judet Timis

Se oferă spre vânzare casă situată în Cărpiniș, la doar 200 m de strada principală, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă. Suprafață teren: 1000 mp (este împărțită intravilan) Proprietatea oferă spațiu generos, ideal pentru locuit sau investiție Instalațiile de curent și apă schimbate in 2025 ...

75 EUR/m2 | 1,000 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara
2

Vând teren 10 000 mp extravilan în Freidorf Timisoara

Terenul este situat în Freidorf, strada Ioan Slavici, vizavi de Gaspeco Stația de Îmbuteliere GPL.Frontul stradal, la șosea 32,87 m, iar la drumul pietruit 307,68 m. Limita intravilan trece prin marginea parcelei.

Freidorf, Timisoara, Timis

Vand teren Remetea Mare
2

Vand teren Remetea Mare

Proprietar, vând teren intravilan pentru investiție, intr-o zona cu potențial mare de dezvoltare, acces facil la autostradă, aproape de strada principala și cu acces foarte rapid în oraș prin centura de sud Timișoara. Terenul are 1290 mp, front stradal de 40 m, si o lungime de 39 m. Acces la teren din ...

1,290 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere direct de la proprietar
9

Apartament 3 camere direct de la proprietar

Se vinde apartament cu 3 camere, compus din: - bucatarie open space cu sufragerie - 2 dormitoare - baie, debara, hol. Suprafata utila 63,66 mp, plus 5 mp balconul cu iesire din dormitor, plus curte proprie de 17 mp cu iesire din sufragerie si parcare proprie ( ambele trecute in CF). Apartamentul ...

2435 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare
10
2

Apartament de vanzare

Apartament la mansarda situat in calea girocului Timișoara ,întrare de la etaj 4 ( fosta uscătorie) singur apartament pe terasa blocului. Încălzire cu centrala termica electrică, Construită din bca , Izolată termic cu polistiren. În apropiere de piață agroalimentara, Profi, Lidl, Peny, Kaufland. În ...

1059 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
4

Apartament 4 camere

OCAZIE- Va propun spre vanzare APARTAMENT CU 4 CAMERE la preț de 3 CAMERE ! Situat pe BULEVARDUL CETĂȚII ( pe artera)! Detalii : 60mp, etaj 4/4, semidecomandat,1 balcon , pregătit pt centrala ,acoperiș, îmbunătățiri : gresie și faianță model placă mică , parchet masiv , parțial mobilat, boxă!!ZONA ...

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Garsoniera renovata, 13 mp, complet mobilata si utilata - Soarelui
6

ID: P2556 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camere, 13 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, cu acoperis. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona ...

2992 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3 din 9, 48 mp utili - Torontalului
7

ID: P2553 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+9, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon de 10.5 mp si posibilitatea achizitionarii locului de parcare. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3  camere -Zona sagului
8

Apartament cu 3 camere -Zona sagului

Apartament 3 camere decomandat – Confort 1 | Luminos și spațios Preț: 98.800 € (negociabil) ✨Voog Development va propune un apartament complet mobilat și utilat, ideal pentru o familie sau investiție, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Parcul Clăbucet Suprafață: 67,2 mp utili 2 ...

1300 EUR/m2 | 76 m2

sagului, Timisoara, Timis

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit,  zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă
10
10

DE LA PROPRIETAR - Apartament 4 camere, 85.5 m2 construit, zona Calea Aradului + 3 balcoane si boxă

!!! DIRECT DE LA PROPRIETAR !!! comision 0. Se vinde un apartament spațios cu 4 camere, situat într-o zonă foarte căutată Calea Aradului Vest, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 76.1 m2 și beneficiază de 3 balcoane (85.5 m2 total) si boxă la subsol. Un MARE avantaj: Imobilul ...

1789 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului
5
14

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului

Vând casă situată pe Calea Martirilor, zona Girocului cu o suprafață de aprox. 120 mp utili, construită pe un teren de 879 mp., 10 m front stradal cu acces în curte pe o poartă acționată electric pe bază de telecomandă sau control prin aplicație pe telefon prin modul WiFi. La parter avem bucătărie complet ...

2208 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
3

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

casa dumbravita duplex
9
2

casa dumbravita duplex

proprietar vand casa zona centrala .in apropriere de scola ,gredinita,primarie ,piata, casa face parte dintr-un duplex .parter +etaj. suprafata utila 96 mp. suprafata teren 345 cu dublu front stradal ....constructie caramida porotherm .izolatie exterioara.,,parter camera de zi open space cu bucatarie ...